Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

trisestri Pozri príspevok
pozitivne myslenie a aktivita je spolu zo zmyslom pre humor a schopnostou vediet sa odreagovat a uvolnit dobrym predpokladom pre zdravy telesny a duševny vyvoj
na zamyslenie pre pozitivne myslenie:
0 0
Hanka28 Hanka28

Hanka28 je offline (nepripojený) Hanka28

žena
Ahoj. Ospravedlnujem sa dlho som nebola na tejto stranke. Pracovala som na svojej zmene. Neverim v nahodu. Verim, že ak na sebe pracujem vysledok pride ....... Hanka
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja si zase myslim, ze umyselne pozitivne myslenie prinasa neuveritelne vysledky, naopak akekolvek negativne myslienky sa vratia autorovi a mozno este vo vacsej miere. No na druhej strane nestaci len pozitivne myslenie a ziadna aktivita.
0 0
arcitap arcitap

arcitap je offline (nepripojený) arcitap

velmi dolezite a naucne najdete k tejto teme v literature,urcite si precitajte knihy,ktore sa mi velmi tazko ,ale predsa podarilo najst od prentice mulford:
Dar ducha II.reinkarnacia ako vseobecny prirodny zakon
Dar ducha III.ako nadobudnut vnutorny pokoj a duchovnu silu
Dar ducha IV.kracajme po ceste zivota neustale vpred
Dar ducha V.ako si udrzat duchovnu silu
Dar ducha VI.umenie duchovného sebavzdelávania
Dar ducha VII.ako sa zbavit zakona ziadosti
Zlozvik umierania - prentice mulford a karel weinfurter
ked uz tu pisem tak mozno niekto mi poradi kde by som nasla este nasledujuce knihy od mulforda ,ktore nikde nedokazem najst,je velmi dolezite mat cele toto proroctvo ludstvu ktore je napisane ku konci knihy , aby vam to dalo uzastny pohlad na vsetko!
prosim pomozte,poradte ci ozvyte sa mi ,na arcitap :-) hladam:
I. a VIII. Dar Ducha
O mysli
Myšlenkové proudy
O nadsmyslném životě
-kazda tato kniha je perlou a su tam uzastne informacie :-)
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Bastian Pozri príspevok
Co vo vas vytvara pocit stastia?
Ak by som mohol podotknúť,šťastie podľa mňa môže prísť až vo chvíli,keď je človek zdravý
Pretože len zdravý človek sa vie sústrediť na rôzne iné veci(ktoré v ňom vyvolávajú pocity šťastia).Ak by bol človek na tej druhej strane,nič iné by ho netrápilo len to jedno: ZDRAVIE
Tak ako to mám vyskúšané na vlastnej koži,tak isto to má odskúšané aj xy dalších ľudí.
Toť môj názor
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Nebudem si pozeraž 27 stránok,vyššie komentujúci užívatelia mali v niečom pravdu,v niečom nie.Všetko je na ľudoch.Ako danú vec vnímame.Ak sa chceš stať pozitívne mysliacim,staneš sa ním.
Pripájam jednu múdru vetu:

Ak si myslíš,že to dokážeš,máš pravdu.
Ak si myslíš,že to nedokážeš,tiež máš pravdu.
HENRY FORD
Vidíte v tej myšlienke pravdu?Myslím si,že to platí doslovne.
Prajem príjemný zvyšok dňa :-)
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

PatreS.10 Pozri príspevok
Nebudem si pozeraž 27 stránok,vyššie komentujúci užívatelia mali v niečom pravdu,v niečom nie.Všetko je na ľudoch.Ako danú vec vnímame.Ak sa chceš stať pozitívne mysliacim,staneš sa ním.
Pripájam jednu múdru vetu:

Ak si myslíš,že to dokážeš,máš pravdu.
Ak si myslíš,že to nedokážeš,tiež máš pravdu.
HENRY FORD
Vidíte v tej myšlienke pravdu?Myslím si,že to platí doslovne.
Prajem príjemný zvyšok dňa :-)
Skrátka je to v našej hlave...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PatreS.10 Pozri príspevok
Ak by som mohol podotknúť,šťastie podľa mňa môže prísť až vo chvíli,keď je človek zdravý
Pretože len zdravý človek sa vie sústrediť na rôzne iné veci(ktoré v ňom vyvolávajú pocity šťastia).Ak by bol človek na tej druhej strane,nič iné by ho netrápilo len to jedno: ZDRAVIE
Tak ako to mám vyskúšané na vlastnej koži,tak isto to má odskúšané aj xy dalších ľudí.
Toť môj názor
Ak môžem podotknúť ...
------------------------------------------------------------------
Verzia No 1 :

Na Titanicu bolo dostatok zdravých ľudí , no šťastie ich opustilo vo chvíli , keď parník do ľadovca narazil ......či ???

Vyskúšali si na vlastnej koži chlad vôd Atlantického oceánu ...či zdraví , či chorí ....4.500 ich rozhodne šťastní neboli , ten zvyšok však aj hej ....

----------------------------------------------------------------
Verzia No 2 :

Šťastie prišlo , keď som vyzdravel .....
Ale som vôbec šťastný ???
....atď ....a dalo by sa rozvinúť ....teda z pohľadu môjho JA ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aj to šťastie sa hodí občas
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1...nu#addcomments
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať