Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bastian Pozri príspevok
Cital tu niekto od OG MANDINA Dvanasteho anjela?
Bastian načrtni stručne o čo v tej knižke ide, možno si ju prečítam. Či ani ty si ju nečítal a chcel si vedieť či je dobrá?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

... o jednom fantastickom chlapcovi.... ale viac Ti nemozem prezradit, lebo by som Ta ukratil o zazitok.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak už si ju píšem do svojho zoznamu.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Prezrad ake tam uz zapisane knizky?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bastian Pozri príspevok
Prezrad ake tam uz zapisane knizky?
Boh a veda (sa do nej nejak neviem pustiť )
Hlava XXII
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

To sú trochu ťažšie knihy ktoré máš v tvojom zozname, ale keď si prečítaš ktorúkoľvek OG MANDINOVKU tak ťa to povzbudí a prinúti zamyslieť sa nad viacerými vecami v živote. Skús...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Je to typ Coelho? Lebo toho nemusím.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Coelho? Ako sa vola celym menom?
Myslim, ze tak ako OG nepise nikto.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bastian Pozri príspevok
Coelho? Ako sa vola celym menom?
Myslim, ze tak ako OG nepise nikto.
Paeblo Coelho , či tak nejak.
Ok, tak je na zozname a fakt sa ju pokúsim zohnať a potom už len prečitať.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Takže som trošku hľadala na internete niečo o Og Mandinovi a jeho Dvanástom anjelovi a našla som toto: Norman Vincent Peale o tomto románe napísal : „Je to jedna z najpôsobivejších knižiek, akú som kedy čítal. Keby sa ňou inšpiroval každý človek, ktorému chýba životný elán, bolo by viac šťastných ľudí.“
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Simonab Pozri príspevok
Takže som trošku hľadala na internete niečo o Og Mandinovi a jeho Dvanástom anjelovi a našla som toto: Norman Vincent Peale o tomto románe napísal : „Je to jedna z najpôsobivejších knižiek, akú som kedy čítal. Keby sa ňou inšpiroval každý človek, ktorému chýba životný elán, bolo by viac šťastných ľudí.“
Žeby som ju uprednostnila?!
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ja som ju na jeden sup precital - zobral som knihu do ruky, zacal som citat a pustil som ju az ked som docital.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

No co, uz ju niekto precital?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bastian Pozri príspevok
No co, uz ju niekto precital?
Zatiaľ nie, ale snažím sa ju zohnať. U nás v kníhkupectvách ju bohužiaľ nemajú a ani o nej nepočuli. Našla som na internete tak ju možno objednám, len sa mi zdá poštovné vyše sto Sk kvôli jednej knižke dosť. A pozerala som aj v antikvariáte, tu majú len knižku Najväčší zázrak na svete a aj tá stála viac ako nová.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Vacsina knihkupectiev ju ma - kto hlada ten najde.
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

v dnesnom svete stretavame problem za problemom. je len na nas ako ho zoberieme, ked problemy riesime s usmevom zdaju sa nam lahsie. Ani mne sa problemy nevyhli, ale osvedcilo sa mi mysliet pozitivne. A prve co si rano obleciem je usmev. Ani by ste neverili ako to na tych uponahlanych ludi a ludi otravenych zivotom funguje. taka malickost. usmev.
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

a skuste si precitat knihu - Neale Donald Walsch Hovory s Bohem a mnoho pochopite. Odporucam!
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

este mi napadla jedna vynikajuca kniha ked som bola tak povediac na dne - Miluj svoj zivot - Luis Hay
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Tak ja len tak na okraj - je úplne jedno, aké myslenie máš, či pozitívne alebo negatívne. Každý je strojcom svojho šťastia - ak žiješ sám. Ak sa občas spoľahneš na inú osobu, je v tom riziko. Následky však znášaš sám. Najlepšie je žiť zo dňa na deň a nevzdávať sa snov - snívať treba, ale aj byť si vedomý toho, čo je len nesplniteľný sen...
0 0
halmir halmir

halmir je offline (nepripojený) halmir

Patrícia5 Pozri príspevok
Tak ja len tak na okraj - je úplne jedno, aké myslenie máš, či pozitívne alebo negatívne. Každý je strojcom svojho šťastia - ak žiješ sám. Ak sa občas spoľahneš na inú osobu, je v tom riziko. Následky však znášaš sám. Najlepšie je žiť zo dňa na deň a nevzdávať sa snov - snívať treba, ale aj byť si vedomý toho, čo je len nesplniteľný sen...
Nesúhlasím,že je jedno ako človek myslí,či pozitívne alebo negatívne.Ak by to bola pravda tak by bolo úplne jedno či je niečo dobre alebo zle,či svoju prácu odvediem kvalitne alebo odflaknem,či porade sa cítim dobre alebo nie a chodím sem len preto,že mi je to jedno.
Myslím že z pozitívne naladených ľudí vyžaruje pozitívna energia a takýto ľudia priťahujú ostatných ľudí rovnakého myslenia.Ja osobne dávam prednosť takej to spoločnosti pred spoločnosťou v ktorej je každý zamračený a každý na každého zazerá. A taktiež si myslím,že je fajn keď sa človek môže občas o niekoho oprieť keď je zle.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať