Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
No, učím sa chodiť, lebo nie sme v rozprávke. Ale keby to tak bolo, tak by nám občas bolo aj super, keď by nás práve o tie čarovné vecičky niekto nepripravil.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Nehnevajte sa, ale téma mala byť "Pozitívne myslenie a motivácia". Zatiaľ sa tu ale rieši niečo iné?! Ďakujem!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zdá sa ti, že na túto tému sa popísalo málo? Až tu budeš dlhšie, zistíš, že často sa téma kdesi skrúti, tak isto ako život. A stále sme v téme zdravie a to tu ide, či nie?
Naposledy upravil kukučka : 16.05.07 at 17:16
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

to kukučka: keďže som prihlásená na Porade len krátko, neznamená to, že sem už roky nechodím. Dá sa povedať, že som viac čitateľ, ako prispievateľ.
Po nahliadnutí do témy "pozitívne myslenie a motivácia" som mala predstavu, že sa téma bude uberať iným smerom. Ale ako hovoríš ty - skrútilo sa to. Nevadí mi to.
Porada je pre všetkých, každý má právo na svoj názor.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Skusme Kalkulke nastavit zrkadlo, aky mame z jej prispevkov pocit. Dufam, ze to nie je drze. Ja som sa raz zucastnil na jednom kurze a tam sa mi to pacilo. Aj ked sme sa tam este nepoznali (a prave to bolo zaujimave - ved clovek vysiela do okolia signaly pohladom, pohybom... Kalkulka prispevkami), napriek tomu sme dali kolovat papier a tam kazdy napisal na kazdeho 1 vetu ako na neho posobi.
Naposledy upravil Bastian : 30.10.07 at 18:04
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Na mňa kalkulka pôsobí tak, že chce problém riešiť, čo je pozitívne.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Trošku sentimentu:



=
Naposledy upravil Gabi03 : 17.05.07 at 12:48
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Som tu a chválabohu je to stále lepšie. Sitácia sa vyjasňuje a aj môj pohľad na ňu. Nie je to ešte všetko celkom O.K., ale podržali ma ľudia a stále aj držia, presne tí, o ktorých som vedela, že sú mojou oporou. Začínam veriť v lepšiu budúcnosť, ale taký akýsi strach z toho, že vlastne neviem, čo ma môže ešte postretnúť zo mňa nevyprchal. Musím si ešte vyjasniť niektoré veci a zatiaľ sa niečo ani vôbec nezmenilo, ale ozaj som musela byť chvíľami neprístupná a raziť si vlastnú cestu, aby sa zmýšľanie istých ľudí takouto príučkou zmenilo. Dúfam, čo najdlhšie. Najlepšie by to bolo navždy, ale v to momentálne neverím. Čas ukáže všetko a možno aj vylieči. Bastian, chcem ťa týmto osloviť. Samozrejme, že som bola nevyrovnaná a ešte trocha aj som, ale ak sa ktokoľvek nachádza v zložitej životnej situácii, neverím aby hneď videl ideálne východisko. Hlavné je, aby mal každý pri sebe blízkeho človeka, alebo aj takých ľudí, ako ste vy. A ešte Danila, odhadla si to veľmi dobre. Presne to som chcela urobiť, čo sa mi čiastočne darí. Ďakujem vám veľmi, veľmi, veľmi, že ste ma usmerňovali a upozorňovali, aby som niekde neskĺzla niekam, odkiaľ je veľmi ťažko sa vyhrabať. Dúfam, že sa mi podarí všetko dať dokopy tak, aby aj vlk bol sýty aj ovca celá.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mňa táto téma zaujala. Myslím si, že tie problémy, ktoré kalkulka mala, snažila sa ich riešiť tak, ako momentálne vedela a mohla. Preto niektoré stanoviská k jej problémom sú typu" po vojne je každý vojak generál". Vedia ju pochopiť tí, ktorí niečo také alebo podobné zažili. Kalkulka doporučujem Ti prečítať si zaujímavé knihy, ktoré Ťa privedú na iné myšlienky. Napr. od Murphyho
" Zákony myslenia a viery", od Alexandra Svijaša " Karma - riešenie problémov", "Karma - náprava chýb".Určite veľa vecí pochopíš. Držím Ti palce, lebo vyrovnať sa s takými problémami trvá niekedy dlho. Veľa pevných nervov.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Kalkulka držim Ti palce , ved šťatie je len v tvojich rukach a záleží len za ktorý koniec lana zatiahnes!!
0 0
Jevajs Jevajs

Jevajs je offline (nepripojený) Jevajs

Neviem či v tomto prípade plati veta: po vojne je každý vojak generál, lebo nik z nás nevie či sa k vojne schyluje, či vojna prebieha, či už je po vojne, a na ktorej strane bojového pola kalkulka stojí. Rady, ktoré boli písané boli myslené iste dobre, ale každý si len predstavoval dané problémy ktoré kalkulka má. Nepíše zo mna zvedavosť, ale v tomto prípade "dobrá" rada nad zlato. Kalkulka, prajem ti všetko dobré.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
wagner Pozri príspevok
Mňa táto téma zaujala. Myslím si, že tie problémy, ktoré kalkulka mala, snažila sa ich riešiť tak, ako momentálne vedela a mohla. Preto niektoré stanoviská k jej problémom sú typu" po vojne je každý vojak generál". Vedia ju pochopiť tí, ktorí niečo také alebo podobné zažili. Kalkulka doporučujem Ti prečítať si zaujímavé knihy, ktoré Ťa privedú na iné myšlienky. Napr. od Murphyho
" Zákony myslenia a viery", od Alexandra Svijaša " Karma - riešenie problémov", "Karma - náprava chýb".Určite veľa vecí pochopíš. Držím Ti palce, lebo vyrovnať sa s takými problémami trvá niekedy dlho. Veľa pevných nervov.
Zdravím ťa Vagner. Vieš, kto na vlastnej koži neprežil niečo podobné, tak ten jeho pohľad na tieto udalosti a jeho zmýšľanie bude vždy trocha odlišné, ako u ľudí, ktorí to zažili na vlastnej koži. Preto máš pravdu v tom, čo píšeš. Ďakujem za želanie a odporúčanie.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Jevajs Pozri príspevok
Neviem či v tomto prípade plati veta: po vojne je každý vojak generál, lebo nik z nás nevie či sa k vojne schyluje, či vojna prebieha, či už je po vojne, a na ktorej strane bojového pola kalkulka stojí. Rady, ktoré boli písané boli myslené iste dobre, ale každý si len predstavoval dané problémy ktoré kalkulka má. Nepíše zo mna zvedavosť, ale v tomto prípade "dobrá" rada nad zlato. Kalkulka, prajem ti všetko dobré.
Ďakujem za želanie. Ani sama neviem, na ktorej strane bojového poľa stojím. Pripadám si akoby niekde uprostred.
Prajem vám všetkým, len to dobré, teplé milé dušičky, vôkol vás, triezvy pohľad na život a aby nikto nemusel prežívať podobné chvíle a ako ja.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
čo už môže byť lepšie na pozitívne myslenie než to dnešné počasie! To slniečko aj so svojími negatívami je super!!!Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  empty.gif
Zobrazení: 191
Veľkosť:  43 Bytes
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

cloe Pozri príspevok
čo už môže byť lepšie na pozitívne myslenie než to dnešné počasie! To slniečko aj so svojími negatívami je super!!!Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  empty.gif
Zobrazení: 191
Veľkosť:  43 Bytes
Ak si ho môžeš fakt užívať, tak je to super. No ja som zahrabaná v papieroch, a akosi momentálne pozitívne nemyslím. Ale nemôžem ani tvrdiť, že myslím negatívne. Som niekde uprostred.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Orsz Pozri príspevok
Ak si ho môžeš fakt užívať, tak je to super. No ja som zahrabaná v papieroch, a akosi momentálne pozitívne nemyslím. Ale nemôžem ani tvrdiť, že myslím negatívne. Som niekde uprostred.
No ja si som si ho trochu užívala a odplatou za to mi bude ponocovanie pri papieroch. Na sobotný večer zábava ako vyšitá! Ale trošku som si predsa dobila baterky
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

cloe Pozri príspevok
No ja si som si ho trochu užívala a odplatou za to mi bude ponocovanie pri papieroch. Na sobotný večer zábava ako vyšitá! Ale trošku som si predsa dobila baterky
Neboj sa, nie si sama, ja som síce cez deň nenabíjala baterky, ale pokračujem - teraz sa budem učiť na skúšku, a vyzerám asi takto - ale keď to zvládnem, budem takáto.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Napis ako dopadla skuska. Drzim Ti palce aby to dopadlo co najlepsie.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Cital tu niekto od OG MANDINA Dvanasteho anjela?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Asi nikto....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať