Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán

Prosím poraďte: pracujem pre zahraničnú firmu, náš majiteľ nám dal za úlohu vypracovať podnikateľský plán na r. 2005. Je nejaká povedzme šablóna či vzor ako by to malo vyzerať a čo by mal obsahovať aby bol jasný- vrátane budúcich výnosov a nákladov????Prosím ak má niekto taký vzor, pripojte k odpovedi.Ďakujem všetkým
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mhutkova mhutkova

mhutkova je offline (nepripojený) mhutkova

Robil niekto podnikateľský plán na reality ?
Ak áno prosím pošlite .
0 0
red pink red pink

red pink je offline (nepripojený) red pink

ahojte! Potrebujem do školy spraviť podnikateľský plán v oblasti spoločného stravovania.Premýšlala som nad nejakým mliečným barom,kde sa budú pripravovať miešané nápoje. Nemá niekto niečo podobné už vypracované,aby som to mohla použiť ako vzor....dik
0 0
peterPO peterPO

peterPO je offline (nepripojený) peterPO

Ahoj nema niekto vypracovaný podnikateľsky plan ohľadom dikoteky alebo restauracie potrebujem to do piatku do školy a mal by som to potom na matúre obhajovať vďaka
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je teraz online KvetkaK

Ahojte.. už sa dlhšie trápim s vyhľadávanim podnikateľského zámeru. Je ich tu naozaj veľa, ale nemá niekto vypracovaný podnik. zámer k Žiadosti o poskytnutie nenávratného fin.príspevku..., keď chceme vytvoriť nové pracovné miesto? Veľmi by mi pomohol nejaký vzor. Ďakujem veľmi pekne.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
KvetkaK Pozri príspevok
Ahojte.. už sa dlhšie trápim s vyhľadávanim podnikateľského zámeru. Je ich tu naozaj veľa, ale nemá niekto vypracovaný podnik. zámer k Žiadosti o poskytnutie nenávratného fin.príspevku..., keď chceme vytvoriť nové pracovné miesto? Veľmi by mi pomohol nejaký vzor. Ďakujem veľmi pekne.
priložím je konkrétny a dotáciu sme dostali.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je teraz online KvetkaK

sway Pozri príspevok
priložím je konkrétny a dotáciu sme dostali.
Ďakujem Sway. Ale naozaj to stačilo?? Ja tu mám konkrétne body a je ich až 9. Potrebujem to napísať dozajtra, preto by mi veľmi pomohol nejaký takýto vzor.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
KvetkaK Pozri príspevok
Ďakujem Sway. Ale naozaj to stačilo?? Ja tu mám konkrétne body a je ich až 9. Potrebujem to napísať dozajtra, preto by mi veľmi pomohol nejaký takýto vzor.
no aké body tam máš, možno sa niečo zmenilo....,

á ešte som našla finančnú analýzu, priložím ti ju.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je teraz online KvetkaK

sway Pozri príspevok
no aké body tam máš, možno sa niečo zmenilo....,

á ešte som našla finančnú analýzu, priložím ti ju.
Vyzerá to tak, že sa zmenilo. My chcem prijať nového zamestnanca, na ktorého chceme zobrať príspevok a chcú od nás podnikateľský zámer a sú tam napr. body ako charakteristika zámeru, postup realizácie zámeru, miesto realizácie zámeru atď ..... no je toho dosť. A tu čo som našla na porade, tak vačšinou ide o taky podnikateľský zámer, keď chce niekto začať podnikať a nie na prijatie zamestnanca.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
KvetkaK Pozri príspevok
Vyzerá to tak, že sa zmenilo. My chcem prijať nového zamestnanca, na ktorého chceme zobrať príspevok a chcú od nás podnikateľský zámer - ten je jedna príloha,a sú tam napr. body ako charakteristika zámeru - 1,2, v prílohe kt.názov končí 4 postup realizácie zámeru - okopíruj zasa ti ečinnosti a len pridaj napr. aký prínos bude mať nový zamestnanec pre firmu..., miesto realizácie zámeru - kde bude činnosť vykonávať atď ..... no je toho dosť. A tu čo som našla na porade, tak vačšinou ide o taky podnikateľský zámer, keď chce niekto začať podnikať a nie na prijatie zamestnanca.
veď to máš v tom príspevku mojom 26 - len nie sú tam tie body pomenované...

dopísala som ti modrou...
použi si prílohu ktorá má v texte:
Príloha k žiadosti o poskytnutie nenávratného finančného príspevku na vytvorenie dohodnutého pracovného miesta u zamestnávateľa.


Toto bolo pri začatí podnikania, ale nie pre SZČO, ale pre jej zamestnanca.
A rieši sa to tak, že namiesto dotácie vlastne preplácajú určitú čaasť mzdy zamestnanca formou faktúry.
0 0
kerdo84 kerdo84

kerdo84 je offline (nepripojený) kerdo84

Zdravim vsetkych.
potreboval by som PP cca 15 stran.zameranie moze byt rozne.
potrebujem ho k zapoctu do pondelka.dakujem
0 0
miraskate miraskate

miraskate je offline (nepripojený) miraskate

nema niektoprosim Vas vypracovany podnikatelsky plan co sa tyka hotelierstva??
0 0
miraskate miraskate

miraskate je offline (nepripojený) miraskate

nema niekto prosim Vas vypracovany podnikatelsky plan co sa tyka hotelierstva??napriklad restauracia,hote,bar,penzion.ked ano tak poslite na miraksate.mirka@gmail.com dakujem
0 0
miraskate miraskate

miraskate je offline (nepripojený) miraskate

nema niekto prosim Vas vypracovany podnikatelsky plan co sa tyka hotelierstva??napriklad restauracia,hote,bar,penzion.ked ano tak poslite na miraskate.mirka@gmail.com dakujem
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
miraskate,
veru silno pochybujem, že ti niekto poskytne svoje know how, ale pracovný postup na zhotovenie takéhoto PP tu nájdeš / vo vyhľadávači /
0 0
majaZmajovej majaZmajovej

majaZmajovej je offline (nepripojený) majaZmajovej

ahoj aj ja to potrebujem ale vôbec neviem kde to mam hladať
0 0
majaZmajovej majaZmajovej

majaZmajovej je offline (nepripojený) majaZmajovej

už som si všimla že každý tu niečo potrebuje, viem ako sa PP robi ale chcem maturovať na jednotku a hladam čo najviac info, aby som sa dostala na výšku a potom raz mohla obohatiť našu krajinu o uspešnu manažerku...
0 0
katija5 katija5

katija5 je offline (nepripojený) katija5

ľudia, surne potrebujem podnikateľský plán hotela***, nenasiel by sa niekto kto by mi s tym helfol resp. mi nieco poslal?
prosim prosim prosim
0 0
kacenka0281 kacenka0281

kacenka0281 je offline (nepripojený) kacenka0281

nema niekto prosim vas vypracovany podnikatelsky zamer napr.ked zakladam kvetinarstvo??pomozte niekto...dakujempotrebujem to
0 0
lubos.tinak lubos.tinak

lubos.tinak je offline (nepripojený) lubos.tinak

Niektorý ľudia pracujú na PP niekoľko hodín, dní aj mesiacov. Tí ostatný za to musia platiť (nie malé čiastky). Také vypracovanie PP je časovo náročné a sú tu spracované myšlienky spracovateľov. Málo kto zverejňuje svoje know how. Nech sa nikto nehnevá, ale je tu dosť vzorov, treba sa len poobzerať.
0 0
maciatko36 maciatko36

maciatko36 je offline (nepripojený) maciatko36

prosím, potrebujem pomoct, potrebujem vzor alebo nejaký vypracovaný podnikatelský plán v oblasti hotelierstva a gastronomických zariadeni...dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať