Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán

Prosím poraďte: pracujem pre zahraničnú firmu, náš majiteľ nám dal za úlohu vypracovať podnikateľský plán na r. 2005. Je nejaká povedzme šablóna či vzor ako by to malo vyzerať a čo by mal obsahovať aby bol jasný- vrátane budúcich výnosov a nákladov????Prosím ak má niekto taký vzor, pripojte k odpovedi.Ďakujem všetkým
Usporiadat
Téma je uzavretá.
gabo10 gabo10

gabo10 je offline (nepripojený) gabo10

bral tu niekto v poslednej dobe dotaciu od uradu prace na podnikanie v stavebnictve..ak ano aky podnikatelsky zamer ste mali vypracovany???..este lepsie by bol priamo na zateplovanie-len by som si ho upravil..pomoze niekto???
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Vzorové podnikateľké plány sú na http://www.podnikajte.sk/

Ak sa zaregistruješ, môžeš použiť aj online tvorbu podnikatelského plánu. "Opajcnúť" podnikatelský plán nedoporučujem, každý prípad je iný a stojí veľa času, ak ho chceš použiť na seriózny účel, musíš si urobiť sám alebo zadať niekomu za prašule.
0 0
gabo10 gabo10

gabo10 je offline (nepripojený) gabo10

a komu..poznas niekoho takeho???..kolko za to asi beru???nechcem tam urobit chybu a nechcem kvoli dotacii tam uviest nieco co nemozem aby mi ju dali..kvoli nej som siel na podporu,lebo viziu mam jasnu ale nemal som prachy
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
neviem, zatial som to nepotreboval, viem že sú regionálne poradenské a informačné centrá pre podnikateľov, skús začať tam. napr. http://www.rpic.sk/
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

gabo10 Pozri príspevok
a komu..poznas niekoho takeho???..kolko za to asi beru???nechcem tam urobit chybu a nechcem kvoli dotacii tam uviest nieco co nemozem aby mi ju dali..kvoli nej som siel na podporu,lebo viziu mam jasnu ale nemal som prachy
Mňa prekvapilo, že kamoške povedali, že podľa ICH vnútorného predpisu tam má byť len hmotný majetok do 30.000.
Ale ZP a SP za celé obdobie tam môžeš dať a to je tiež celkom slušná suma.
0 0
marry175 marry175

marry175 je offline (nepripojený) marry175

pomože my niekto potrebujem vediet či všetko čo napišem v podnikatelskom plane musim kupit
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
marry175 Pozri príspevok
pomože my niekto potrebujem vediet či všetko čo napišem v podnikatelskom plane musim kupit
Áno, ak ho vypracovávaš za účelom dotácie všetko čo zadávaš do žiadosti musíš po jej schválení a pridelení financií následne zdokladovať položkovite čo si kupoval a koľko to stálo - musí sedieť so zámerom v žiadosti.
0 0
marry175 marry175

marry175 je offline (nepripojený) marry175

a ked nahodov v kalkulacii bude uvedene 25000sk za umyvacii set a viem ho ziskat za 5000sk a viac mam takych položiek tak čo s tym ?ten plan je už odovzdany.ked som zabudla pokladnicu tak to sa da doplnit ale ked za tu pokladnicu skladame tak ako napisat da podnikatelskeho planu a vadi ked datum kupi je skorsi než dostanem dotaciu ale dostanem doklad o vyplateni svojej polky po dostani dotacii
0 0
marry175 marry175

marry175 je offline (nepripojený) marry175

sway Pozri príspevok
Áno, ak ho vypracovávaš za účelom dotácie všetko čo zadávaš do žiadosti musíš po jej schválení a pridelení financií následne zdokladovať položkovite čo si kupoval a koľko to stálo - musí sedieť so zámerom v žiadosti.
a ked nahodov v kalkulacii bude uvedene 25000sk za umyvacii set a viem ho ziskat za 5000sk a viac mam takych položiek tak čo s tym ?ten plan je už odovzdany.ked som zabudla pokladnicu tak to sa da doplnit ale ked za tu pokladnicu skladame tak ako napisat da podnikatelskeho planu a vadi ked datum kupi je skorsi než dostanem dotaciu ale dostanem doklad o vyplateni svojej polky po dostani dotacii
0 0
Bagetkar Bagetkar

Bagetkar je offline (nepripojený) Bagetkar

Ahoj.Viete mi poradit ako mam vypracovat podnikatelsky plan ked chcem v malom zacat podnikat v oblasti gastronomie?Da sa na zaklade postacujuceho podnikatelskeho planu vziat od eu financny prispevok na rozbeh malopodnikatela?Dakujem....Prajem pekny den...
0 0
dipe dipe

dipe je offline (nepripojený) dipe

Ahojte , viete mi niekto poradiť alebo doporučiť nejaký vzor podnikateľského zámeru /projektu/ na stavebnú činnosť? Je potrebné mať aj nejakého zodpovedného vedúceho myslím človeka čo má patričné vzdelanie v odbore v ktorom chcem podnikať? Ja som automechanik a chcem podnikať v stavebníctve. Ďakujem
0 0
slavo40 slavo40

slavo40 je offline (nepripojený) slavo40

Ahojte, pomôže mi niekto s podnikateľským zámerom-ubytovanie na súkromí, potrebujem ho na dotáciu z UP.Potrebujem ho súrne do pondelku vypracovať.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
slavo, nezakladaj duplicitnu temu. Doporucila som ti jeden link v povodnej teme: http://www.porada.sk/t105434-podnika...a-sukromi.html.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Pre vsetkych planchtivych, najmä dipe: http://www.porada.sk/t101599-p2-zakl...sky-zamer.html
Zodpovedny zastupca: § 7, § 7a, § 11: http://www.porada.sk/t16919-zivnoste...-4-2008-a.html

Pre vsetkych podnikaniachtivych: http://www.porada.sk/t16919-zivnoste...-4-2008-a.html
0 0
olivia580 olivia580

olivia580 je offline (nepripojený) olivia580

Ahoj potrebovala by som pomoct z vypracovanim podnikatelskeho planu nejakeho hotela alebo cestovnej kancelarie. Mam poznamky ale nikdy som taky podnikatelsky plan nevidela a neviem ako sa robi prosim pomozte niekto.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
olivia, precitaj si tuto temu odzaciatku...
Pokial ani to po tom nevies, ako dalej, zadaj si ho vyhladavanie slova: podnikatelsky plan, podnikatelsky zamer... a pod. Je tu toho popisaneho dost.
0 0
steveblame steveblame

steveblame je offline (nepripojený) steveblame

Fakt díky moc za vzor hned sa mi lepsie dýcha
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať