Zavrieť

Porady

Kupele

Zdravim,
chcela by som sa spytat, ci je rozdiel, ak idem do kupelov ako zamestnanec[cize platim si vsetky odvody] alebo ako dochodca? Viem, ze je to podla diagnozy, co si platim a co nie, ale je to take iste aj ked som dochodca? Dakujem.Mary
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Bionda Pozri príspevok
Ďakujem, veď som si mala z čoho vyberať- teda myslím miesto kúpeľov a termínovo som sa trochu- kvôli ubytovaniu, ktoré som chcela- musela +- týždeň prispôsobiť kúpeľom, ale veľmi sa teším
Inak ďakujem a tiež prajem príjemný pobyt, aby nám to všetkým hlavne pomohlo verím, že to oddiali moju operáciu
Veď práve, len hlavne,aby nám to všetkým pomohlo. Tak si držme navzájom prsty. Ja to s operáciou tiež oddiaľujem /zatiaľ sa to darí/
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Dievčatá, prajem Vám, aby ste si poriadne oddychli, zaslúžite si to.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Zdravim. Ja som bol v tych kupeloch v roku 2006. Tento rok som tam mal ist 29.6-20.7. ale zmenil som si to a idem do Turc. Teplic od 25.5 do 15.6. V tych Piestanoch bolo dobre po kazdej stranke
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som dávnejšie bola v Smrdákoch ako samoplatca , ale musím povedať( neliečia sa len kožné ale i pohybové) ale bolo super- bahna toľko ani v Piešťanoch nedostanete a to som počula , že je to isté. Prístup, starostlivosť a všetko okolo bolo naozaj príkladné a okrem Moravy majú zrenovované už aj iné objekty- je z čoho vyberať.-
Teraz som si vybrala Sklené Teplice. Verím, že bude aj počasíčko priať, otvorili tam saunový svet- nuž len malá kvôli vade srdca nemôže , ale vtedy bude v škôlke , ale bazén a ostatné si užijeme spolu.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja by som sa chcela opýtať čo musím spĺňať aby som dostala poukaz na kúpelnú liečbu?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

pasuliatko Pozri príspevok
ja by som sa chcela opýtať čo musím spĺňať aby som dostala poukaz na kúpelnú liečbu?
To záleží od diagnózy a závažnosti ochorenia. Skús sa obrátiť, ak máš vážnejšie zdravotné problémy na svojho lekára. Ja som bola na liečení po operácií, musela som si liečenie vybrať do pol roka, inak by som stratila nárok a mohla ísť už len ako samoplatca.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
To záleží od diagnózy a závažnosti ochorenia. Skús sa obrátiť, ak máš vážnejšie zdravotné problémy na svojho lekára. Ja som bola na liečení po operácií, musela som si liečenie vybrať do pol roka, inak by som stratila nárok a mohla ísť už len ako samoplatca.
ja som po operácií kolena,ale nebol to úraz. bola som operovaná 21.11.2008 ja sa pýtam iba pre vlastné info.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Ak mate niekto otazky na kupele v Piestanoch-vojenske v centre mesta, Lucky pri Ruzomberku a Trenc. Teplice, tak vam rad poradim. 25.5 nastupujem do Turc. Teplic. Pozna to tam niekto ako tam je? Zaujima ma aj ten aquapark...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

stanco007 Pozri príspevok
Zdravim. Ja som bol v tych kupeloch v roku 2006. Tento rok som tam mal ist 29.6-20.7. ale zmenil som si to a idem do Turc. Teplic od 25.5 do 15.6. V tych Piestanoch bolo dobre po kazdej stranke
stanco, ja nastupujem do Turč.Teplíc 12.6.- takže stretko s jedným poraďákom je reálne....
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

drobeceva Pozri príspevok
stanco, ja nastupujem do Turč.Teplíc 12.6.- takže stretko s jedným poraďákom je reálne....
No je to realne ale ako som pozeral, tak len 3, no 2 dni lebo na posledny den hned rano clovek odchadza
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
drobeceva Pozri príspevok
Petra, kde budeš ubytovaná? Díky, prajem Ti tiež super počasie a ešte lepšiu spolubývajúcu.
Ja svoju už poznám, ideme spolu so sestrou. Už odteraz sa teškáme - a veľmi.
No ubytko ešte nemám potvrdené, ale chcela som Lux nebo Slávia. Nevadí, že budem dochádzať na procedúry, aspoň sa prejdem! Teraz chodím na rehabilitáciu v Senci, trochu uvolniť ztuhnutý krk a dostať starosti s daňovým z ramien.. Takže trénujem! Prajem všetkým takéto uvolnenie, lepšie sa potom aj robí aj spí!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

stanco007 Pozri príspevok
No je to realne ale ako som pozeral, tak len 3, no 2 dni lebo na posledny den hned rano clovek odchadza
To nevadí, aspoň sa spoznáme. Ozvala sa mi ďalšia poraďáčka, ktorá je z T.T., takže už sme traja. Neboj, ešte sa k nám niekto pridá.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

witch Pozri príspevok
No ubytko ešte nemám potvrdené, ale chcela som Lux nebo Slávia. Nevadí, že budem dochádzať na procedúry, aspoň sa prejdem! Teraz chodím na rehabilitáciu v Senci, trochu uvolniť ztuhnutý krk a dostať starosti s daňovým z ramien.. Takže trénujem! Prajem všetkým takéto uvolnenie, lepšie sa potom aj robí aj spí!
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

drobeceva Pozri príspevok
To nevadí, aspoň sa spoznáme. Ozvala sa mi ďalšia poraďáčka, ktorá je z T.T., takže už sme traja. Neboj, ešte sa k nám niekto pridá.
Vsak hadam sa nam to podari Aj mne sa ozvala
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
drobeceva Pozri príspevok
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
Uvidím, kam ma dajú, ale na webe vyzerajú všetky hotely dobre. Škoda, že sa nehlási nejaký poraďák aj do Bojníc. Prajem všetkým príjemný pobyt! Petra
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

stanco007 Pozri príspevok
Vsak hadam sa nam to podari Aj mne sa ozvala
Super, už sa teším Uvidíš, ešte sa k nám niekto pridá.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A do Sklených sa nechystá nik? Vidím, že iní sa tu už zgrupujú , aby im smutno nebolo... .. ešte vám budem tíško závidieť .. ale v dobrom
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Bionda Pozri príspevok
A do Sklených sa nechystá nik? Vidím, že iní sa tu už zgrupujú , aby im smutno nebolo... .. ešte vám budem tíško závidieť .. ale v dobrom
nezáviď, prehoď sa k nám
0 0
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Ďakujem za každú radu ste zlatí že mi takto radíte.Čaute
0 0
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Já som vlani v Turčianských Tepliciach vo Velkej Fatre ubytovaná ale výborné z každého hladiska doporučujem na pohybové ustroje si ubytovaná ako 3hviezdičkovom hotely všetko pod jednou strechou všetky procedúry, doktor ,strava čiže perfektné každý večer kultúrný program alebo zábavy každí si vyberie podľa svojich záujmov.Neviem si to vynachváliť.Doprajem to každému len to skúste neobanujete.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať