Zavrieť

Porady

Kupele

Zdravim,
chcela by som sa spytat, ci je rozdiel, ak idem do kupelov ako zamestnanec[cize platim si vsetky odvody] alebo ako dochodca? Viem, ze je to podla diagnozy, co si platim a co nie, ale je to take iste aj ked som dochodca? Dakujem.Mary
Usporiadat
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

kaco11 Pozri príspevok
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych
ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

smoulinka85 Pozri príspevok
ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
ja len dva týždne ale lepšie ako nič
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

wagner Pozri príspevok
Je to nový liečebný dom, určite sa Ti tam bude páčiť. V bojniciach je fajn, najmä teraz v sezóne.
uvidim, zreferujem
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Ja som bola vo Vysnych Ruzbachoch, je tam perfektne, strava vynikajuca,ubytovanie tiez a aj procedury.Bola som tam uz druhy rok za sebou, lebo sa mi tam velmi paci. A este k tomu krasna priroda.
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
Ahojte,

budem rada ak prihlasi niekto kto ide v termine od 4.8. 2009 do 25.8 . 2009 do LD Tribec Bojnice dakujem
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
rada by som spoznala poradnakov ktori sa v auguste chystaju absolvovat kupelnu liecbu v kupeloch Bojnice a tiez budem rada ak mi niekto napise kto liecbu uz absolvoval ake mal skusonosti z pobytom Dakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Janka Grznarova Pozri príspevok
rada by som spoznala poradnakov ktori sa v auguste chystaju absolvovat kupelnu liecbu v kupeloch Bojnice a tiez budem rada ak mi niekto napise kto liecbu uz absolvoval ake mal skusonosti z pobytom Dakujem
Načo otváraš novú tému, v tejto sa ti ozvali - pokračuj v nej.

http://www.porada.sk/t54692-kupele.h...light=k%FApele
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
neviem o tom ze by sa dakto ozval ale, dik za super radu
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Janka Grznarova Pozri príspevok
neviem o tom ze by sa dakto ozval ale, dik za super radu
pozri prísp. č. 80 od kaco 11 - nastupuje od 9,8
prísp. č. 82 od smoulinka - nastupuje od 18,8,

skús ich osloviť SS
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
kaco11 Pozri príspevok
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych
ahoj rada by som sa s tebou spojila nejakou formou ak mas zaujem, kedze ides na liecenie tiez do Bojnic dik pekny den prajem
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
smoulinka85 Pozri príspevok
ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
rada by som sa s tebou nejakou formou nakontaktovala, kedze ja budem v Bojniciach v Tribeci do 25.8.09 ak mas zaujem dik J
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Janka Grznarova Pozri príspevok
rada by som sa s tebou nejakou formou nakontaktovala, kedze ja budem v Bojniciach v Tribeci do 25.8.09 ak mas zaujem dik J
prepáč ale ja tam nejdem sama.
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
aha tak prepac
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Ale pekny pobyt prajem
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
wagner Pozri príspevok
Ja idem zajtra požiadať obvodného, nech mi spíše návrh. Keď to budem mať, zanesiem do Prievidze na zdravotnú poisťovňu a do týždňa mi pošlú poukaz - mám to praxou overené. Potom pôjdem do kúpelov dohodnúť termín nástupu. Tak neviem, ale chcela by som v apríli. Uvidím či sa mi to podarí.
ahoj nedaju sa mi posielat sukromne odpovede budem rada ak sa spozname osobne mozes sa mi ozvat na jenny.grznar@gmAIL.COM
0 0
anka 5 anka 5

anka 5 je offline (nepripojený) anka 5

Ak mas nastup do kupelov do 30-teho oktobra a este nevies kam,ozvi sa mi prosim..
0 0
anka 5 anka 5

anka 5 je offline (nepripojený) anka 5

Ahoj,ked sa vratis z kupelov,napis mi o svojich dojmoch a skusenostiach...aj ja uvazujem ist do Bojnic v septembri..uz mam schvaleny navrh na kup.liecbu.
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Ahojte. Takze zajtra odchadzame lebo uz nemam ziadne procedury. Ld tribec je fajn akurat nam asi tyzden trvalo nez sme si zvykli na postele. Jedlo je super na mna az privela. Procedury fajn furt sa macam vo vode. co mi dost prekazalo je hudba kazdy vecer z podniku ktory tu ma nejaky pan podnikatel. Hukot od siestej do pol jedenastej. Niekedy aj dlhsie. A je tu draho. Vonkajsi bazen 5 eur na hodinu.
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
anka 5 Pozri príspevok
Ahoj,ked sa vratis z kupelov,napis mi o svojich dojmoch a skusenostiach...aj ja uvazujem ist do Bojnic v septembri..uz mam schvaleny navrh na kup.liecbu.
ahoj Anka,
v pondelok som sa vratila z Bojnic LD Tribec bolo tam celkom fajn teda super okrem par veci co mi vadili osobne by som trvala na inom ubytovani ako LD Tribec dost konplikovane do kopcov dochadzanie do LD Banik hoci LD Mier je v pol ceste z LD Tribec do LD Banik zlezies jeden kopec a musis sa vystverat na dalsi des a hruza ja co mam problem s chodzou tak mi to trvalo aj 15 min a denne som vstavala o 6 00 hod aby som stihala cvicenie v bazene na 7 10 hod.
Strava a ubytovanie boli super bola som B- skup teda ranajky svedske stoly a vecera a obed vyber z 5 druhov jedal plus salatovy bufet a na obed kolac vecera ovocie a mnozstvo kompotov.
Denne sme mali vstup do vonkajsieho bazena od 10 00 h do 13 00 h na jednu hodinu zdrma ale, iba B skuna A nie aj v nedelu.

Zhrozena som z pristupu Mudr. Jany Vazanovej jej spravanie k viacerim pacientom mi pokazilo celkovy dojem z liecenia s tak arogantnou osobou som sa stretla iba raz a tou bol moj byvaly sef. Mudr. Vazanova bola drza dokonca na svoju kolegynu nakricala pred pacientmi, ze si neprisla pre PN ku hned v den prichodu ale, az den neskor a aky cirkus robila s prepustacimi spravami ani nehovorim mna dokonca vyhodila s ordinacie a vdaka nej som autobus domov stihla tak tak v minute dvanastej.
Dalsia vec je uchyl ktory tam strasi okolo 13 tej hodiny sme stretli naheho muza ktory sa prdvadzal v lese pri ceste na Tribec. Nahlasovala som to aj na recepcii LD Banik a volali policiu. Davajte si pozor vsetky mlade kocky a baby bol vydeny viacej krat pri LD Tribec a ak ho zbadate kontaktujte LD Banik recepciu nech volaju policiu.
Inak celkovy dojem bol dobry
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Janka Grznarova Pozri príspevok
ahoj Anka,
v pondelok som sa vratila z Bojnic LD Tribec bolo tam celkom fajn teda super okrem par veci co mi vadili osobne by som trvala na inom ubytovani ako LD Tribec dost konplikovane do kopcov dochadzanie do LD Banik hoci LD Mier je v pol ceste z LD Tribec do LD Banik zlezies jeden kopec a musis sa vystverat na dalsi des a hruza ja co mam problem s chodzou tak mi to trvalo aj 15 min a denne som vstavala o 6 00 hod aby som stihala cvicenie v bazene na 7 10 hod.
Strava a ubytovanie boli super bola som B- skup teda ranajky svedske stoly a vecera a obed vyber z 5 druhov jedal plus salatovy bufet a na obed kolac vecera ovocie a mnozstvo kompotov.
Denne sme mali vstup do vonkajsieho bazena od 10 00 h do 13 00 h na jednu hodinu zdrma ale, iba B skuna A nie aj v nedelu.

Zhrozena som z pristupu Mudr. Jany Vazanovej jej spravanie k viacerim pacientom mi pokazilo celkovy dojem z liecenia s tak arogantnou osobou som sa stretla iba raz a tou bol moj byvaly sef. Mudr. Vazanova bola drza dokonca na svoju kolegynu nakricala pred pacientmi, ze si neprisla pre PN ku hned v den prichodu ale, az den neskor a aky cirkus robila s prepustacimi spravami ani nehovorim mna dokonca vyhodila s ordinacie a vdaka nej som autobus domov stihla tak tak v minute dvanastej.
Dalsia vec je uchyl ktory tam strasi okolo 13 tej hodiny sme stretli naheho muza ktory sa prdvadzal v lese pri ceste na Tribec. Nahlasovala som to aj na recepcii LD Banik a volali policiu. Davajte si pozor vsetky mlade kocky a baby bol vydeny viacej krat pri LD Tribec a ak ho zbadate kontaktujte LD Banik recepciu nech volaju policiu.
Inak celkovy dojem bol dobry

Kde bol ten chlap???? a kde som bola ja???? Ale to policajné auto som videla. Ináč na margo tích kopcov si dovolím oponovať. Pokiaľ máš problémy s chôdzov tak tomu rozumiem, ináč to bolo aj na niečo prospešné, pretože to čo tam bolo s jedlom, to bolo obžerstvo. Teda na mňa to bolo veľa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať