Zavrieť

Porady

Kupele

Zdravim,
chcela by som sa spytat, ci je rozdiel, ak idem do kupelov ako zamestnanec[cize platim si vsetky odvody] alebo ako dochodca? Viem, ze je to podla diagnozy, co si platim a co nie, ale je to take iste aj ked som dochodca? Dakujem.Mary
Usporiadat
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
kaco11 Pozri príspevok
Kde bol ten chlap???? a kde som bola ja???? Ale to policajné auto som videla. Ináč na margo tích kopcov si dovolím oponovať. Pokiaľ máš problémy s chôdzov tak tomu rozumiem, ináč to bolo aj na niečo prospešné, pretože to čo tam bolo s jedlom, to bolo obžerstvo. Teda na mňa to bolo veľa.
kto bol ten chlap netusia ani policajti len je neprijemne, ze strasi zeny na Tribeci. Viacero ludi nadavalo na to preco sa nechodilo na procedury do Mieru vsak ten Banik nemal logiku denne tolko krat slapat a na margo obzerstva pokial sa nikekto napreziral na ranajky strava bola tak akurat len si to treba vediet zadelit mnohi hovorili, ze kym sme sa vystverali na Tribec uz sme aj vytravili. Kolko ludi tolko chuti ako sa hovori
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Na mna ta strava bola prilis nahustena. O pol osmej ranajky a o pol dvanastej obed. Ale to stveranie sme zvladali v pohode. Aspon sme sa presli. Akurat ked prsalo tak sme sa previezli autom. Ale mne sa tam v podstate pacilo. Hlavne vecer tie osy pred tribecom. Bolo ich tam nejak vela. Az potom ked sme sa stazovali presunuli kose od lavicky prec a vyvesali nejake veci do okien. Lapace ci co.
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
kaco11 Pozri príspevok
Na mna ta strava bola prilis nahustena. O pol osmej ranajky a o pol dvanastej obed. Ale to stveranie sme zvladali v pohode. Aspon sme sa presli. Akurat ked prsalo tak sme sa previezli autom. Ale mne sa tam v podstate pacilo. Hlavne vecer tie osy pred tribecom. Bolo ich tam nejak vela. Az potom ked sme sa stazovali presunuli kose od lavicky prec a vyvesali nejake veci do okien. Lapace ci co.
Ja som bola druha smena, takze stravu sme mali o hodinu neskor ako ty podla mna strava bola v pohode vzdy lepsie ako A skupina ktora bola vydelena ranajkami jednym rohlikom a dvoma kruzkami salamu a denne to iste na ranajky u nas si clovek vybral na co mal chut a oni si napriklad v nedelu vobec neobjednavali museli jest co doastal,i takze podla mna strava bola ok vzdy je lepsie si vybrat ako byt hladny. Teda mat viac ako malo.
S tymi osami mas pravdu boli premnozene a podla mna ani velmi nepomohol deratizer iba ak ich rozdrazdil tiez som si vsimla nejaky jed na susednom balkone. No celkove osi boli premnozene v celych Bojniciach nielen v kupeloch
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

stanco007 Pozri príspevok
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
http://www.porada.sk/t111515-liecebn...-seniorov.html
1 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
neskoro som si vsimla prispevok bola som tento rok na vikendovom pobyte v LD Lux a procedury som mala v LD Mier a Lysec bolo tam fantasticky pristup lekarov strava proste vsetko vynikajuce. Za dva dni 8 procedur je uzasne. Hoci som absolvovala uz vela kupelnych pobytov a druhov procedur perlicku s color terapiou prvy krat a takziez terapiu kyslikom a ceragem je uzasny. Odporucam VITAL plus Bojnicke kupele
0 0
Janka Grznarova Janka Grznarova

Janka Grznarova je offline (nepripojený) Janka Grznarova

cieľa vedomá osoba ktorá vie čo chce ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
Bojnice su uzasne len odporucam nie LD Banik alebo Tribec ale LD Mier Lysec a pripojene objekty. Mier sa neda s Banikom porovnavat
0 0
dadulecka dadulecka

dadulecka je offline (nepripojený) dadulecka

dadulecka
pomohli dakomu kupele, ak ano za aky cas sa dostavi ucinok?
0 0
dadulecka dadulecka

dadulecka je offline (nepripojený) dadulecka

dadulecka
stanco007 Pozri príspevok
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
Lysec odporucam, ceny trosku drahsie, ale personal mily a ochotny. izby na urovni, taktiez strava.
0 0
mercdok mercdok

mercdok je offline (nepripojený) mercdok

Ktore z uvedenych kupelov by ste v sucasnej dobe odporucali na liecbu chorob obehoveho ustrojenstva ( po peracii bypassu, kardiostimulatora, pri vyskom krvnom tlaku a pod.), hlavne co sa tyka kvality ubytovania a odbornosti zdravotneho personalu.
Nimnica,Brusno, Kupele Dudince a.s., Sliac, Slovthermae Dudince Diamant.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
mercdok Pozri príspevok
Ktore z uvedenych kupelov by ste v sucasnej dobe odporucali na liecbu chorob obehoveho ustrojenstva ( po peracii bypassu, kardiostimulatora, pri vyskom krvnom tlaku a pod.), hlavne co sa tyka kvality ubytovania a odbornosti zdravotneho personalu.
Nimnica,Brusno, Kupele Dudince a.s., Sliac, Slovthermae Dudince Diamant.
Ja by som pre kardiakov volila jednoznačne Sliač, sú tam odborníci, ktorí vedia reagovať na každý problém kardiaka.
Pri ubytovaní v lete, kedy sa nekúri je trochu problém, aby človek nebol ubytovaný na zníženom podlaží, tzv - 1 /prvom/, je tam zima..... aj vtedy, keď je vonku 30 stupňov. Ale to sa dá vybaviť, že sa to dá do podmienky, aby ubytovanie bolo v nadzemnej časti liečebného domu.
2 0
diablicaXYZ diablicaXYZ

diablicaXYZ je offline (nepripojený) diablicaXYZ

Som po operácii TEP bedrového kĺbu. Mám už vypísanú kúpeľnú liečbu A, len sa neviem rozhodnúť kam do kúpeľov. Zvažujem Bojnice alebo Piešťany. Má niekto nejaké osobné skúsenosti s kúpelmi v Piešťanoch?? Na Bojnice som tu našla dosť ohlasov. Čo by ste mi odporučili po takejto operácii?? Chcem ešte dodať, že mám len 30, tak by som preferovala aj nejaký kultúrny život . Ďakujem za vaše názory
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Piešťany sú jednoznačne jednička, Balnea - či už Esplanade,Splendit, Palace, Grand......všetko jedno, procedúry v jednom komplexe. Tebe po operácii môže byť jedno, že Piešťany sú drahé, máš Ačko. Platíš len kúpeľný poplatok .Kultúru máš v Grande - tanečky a tiež je tam veľa kultúry umeleckej, na slušnej úrovni. Ja by som na pohybové rozhodne dala prednosť Piešťanom, bola som tam 3 krát, nie je to veľa, ale veľmi sa mi tam páčilo.
Naposledy upravil terezamaria : 14.05.13 at 15:42
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

terezamaria
Piešťany sú jednoznačne jednička, Balnea - či už Esplanade,Splendit, Palace, Grand......všetko jedno, procedúry v jednom komplexe. Tebe po operácii môže byť jedno, že Piešťany sú drahé, máš Ačko. Platíš len kúpeľný poplatok .Kultúru máš v Grande - tanečky a tiež je tam veľa kultúry umeleckej, na slušnej úrovni. Ja by som na pohybové rozhodne dala prednosť Piešťanom, bola som tam 3 krát, nie je to veľa, ale veľmi sa mi páčilo.
...a nezabudnúť na bahenné zábaly - proste žúúúúžo! Tak dobre sa pri nich spí....
0 0
diablicaXYZ diablicaXYZ

diablicaXYZ je offline (nepripojený) diablicaXYZ

Ja som bola v Piešťanoch ako dieťa a to už je veľmi dávno, takže si to nepämatám. Chcela by som tam ísť aj preto, že teraz platiť nič nebudem, aj keď som ochotná priplatiť si za lepšiu izbu alebo za stravu. Neviete, či je tam možnosť výberu, ktorý LD pri A a aká izba?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať