Zavrieť

Porady

Kupele

Zdravim,
chcela by som sa spytat, ci je rozdiel, ak idem do kupelov ako zamestnanec[cize platim si vsetky odvody] alebo ako dochodca? Viem, ze je to podla diagnozy, co si platim a co nie, ale je to take iste aj ked som dochodca? Dakujem.Mary
Usporiadat
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Stancoo 007 v Turčianských Tepliciach sa budeš mať výborne už len dobrá partia na večerné zábavy a všetko je o.k. Já som tam bola vo Velkej Fatre vlani cez zimu ale nesťažujem sa.Výborné spomienky dobrá spolubývajúca a všetko ide jak po masle. Zostali len pekné spomienky.Drž sa a prajem ti dobrý pobyt.
0 0
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Prosím kto mi poradí ako je to v kúpelnom stredisku Nimnica ubytovanie procedúry volný čas aké máte zážitky z tohto kúpelného strediska.Ďakujem čakám na vaše názory.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

VALIKA60 Pozri príspevok
Stancoo 007 v Turčianských Tepliciach sa budeš mať výborne už len dobrá partia na večerné zábavy a všetko je o.k. Já som tam bola vo Velkej Fatre vlani cez zimu ale nesťažujem sa.Výborné spomienky dobrá spolubývajúca a všetko ide jak po masle. Zostali len pekné spomienky.Drž sa a prajem ti dobrý pobyt.
A to ubytovanie sa tam deli aj podla pridelenia poukazu, ci je A alebo B? A skupinu hradi vsetko poistovna. B si ludia myslim platia ubytovanie, takze si vyberaju kusok nizsi standard, aby sa kusok usetrilo ale aj tie izby su super. Ja to mam od zamestnavatela, takze to mam ako A, a preto predpokladam, ze budem v hoteli.
Je tam bazen na plavanie? A ktore procedury su dobre? Idem s pohybovym problemom-koleno. A co cez vikendy???
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Zajtra odchádzam na víkendový pobyt do Nimnice. Po návrate môžem poskytnúť svoje "dojmy" a postrehy.
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
My sme boli celá rodina na pobyte v Nimnici asi pred dvoma rokmi. Ubytovaní sme boli v prvej kategórii v kúpeľnom dome, ktorý si teraz podľa webovky hovorí Veritas. My sme boli traja, takže sme mali takú bunku, kde bola malá chodbička, jedna dvojposteľová izba, jedna samostatná izba a k tomu WC a kúpeľňu. Izba mala aj malý balkón, v dvojposteľovej izbe bol TV. Chladnička tam nebola, ale keďže sme tam boli 28 dní, tak sme si vybavili, že nám dali do chodbičky malú chladničku. Na procedúry sme aj stravovať sa sme chodili do hlavného pavilónu, ktorý nebol veľmi ďaleko. Strava bola všelijaká, niekedy sa dala, inokedy bola hrozná a veľmi nepríjemné je, keď z ich stravy chytíš poriadnu hnačku, čo tam nebolo nič výnimočné. Procedúry sa dali, ale napríklad keď pôjdeš do bazéna, tak si dávaj pozor na svoju plachtu, aby ti ju niekto nepotiahol. Lebo keď sa vyzlečieš z plaviek a osprchuješ, tak sa nebudeš mať do čoho zahaliť. Stalo sa to môjmu manželovi. Totiž pri vchode do bazéna sestrička pustí aj takých, ktorí nemajú plachtu a nikto ti nezručí, že počas sprchovania ti takýto dobrodinec plachtu nevezme. Navyše tie plachty sa potvrdzujú pečiatkou v kúpeľnej knižke a potom ich treba aj vrátiť, keď nevrátiš, tak zaplať za plachtu. Počas nášho pobytu v letnej sezóne robili aj nejaké výlety, ale často sa stalo, že pre nedostatok záujemcov bol výlet odvolaný. Prostredie je pekné, ale v tej dobe tam nebolo veľmi čo robiť. My sme si dali procedúry naplánovať tak, aby sme popoludní mali voľno a mohli chodiť na výlety. Ale v podstate výlety sme robili autom. Neviem, čo ešte by som ti napísala. Ak chceš ešte niečo vedieť, tak daj vedieť. A keď sa odtiaľ vrátiš, tak daj vedieť aké je to tam teraz.
0 0
clare11 clare11

clare11 je offline (nepripojený) clare11

V Hornom alebo Dolnom Smokovci nebol s deťmi niekto z vás?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
stanco007 Pozri príspevok
A to ubytovanie sa tam deli aj podla pridelenia poukazu, ci je A alebo B? A skupinu hradi vsetko poistovna. B si ludia myslim platia ubytovanie, takze si vyberaju kusok nizsi standard, aby sa kusok usetrilo ale aj tie izby su super. Ja to mam od zamestnavatela, takze to mam ako A, a preto predpokladam, ze budem v hoteli.
Je tam bazen na plavanie? A ktore procedury su dobre? Idem s pohybovym problemom-koleno. A co cez vikendy???
Na A dávajú základné ubytovanie, ktoré má zväčša sociálne event. min. kúpeľňu jednu na poschodí- ak chceš viac tam si musíš tiež doplatiť. U B si komplet ubytovanie a stravu platia sami- t.j. vyberieš si podľa gusta a koľko chceš investovať.
0 0
vren vren

vren je offline (nepripojený) vren

bol som v novembri v Nimnici a spokojný na výsosť ubytovanie vynikajúce stravovanie perfektné a starostlivosť jedinečná a pritom som invalid na vozíku
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dúfam, že sa nebudete nikto hnevať - ak aj niekto áno, nuž myslím si, že o kúpeľoch nech je len jedna téma, na Slovensku máme mnoho kúpeľných zariadení a pri hľadaní takto v jednej téme môžete nájsť všetko
0 0
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Stanco007 to ti neviem povedať ako pridelujú ubytovanie podla A a B skupinyale v každom prípade je ubytovanie perfektné vo Velkej Fatre.Procedúry boli všetky výborné museli sa absolvovať do tej 14hodiny sem tam bol bazén na 17hod.Bazén na plávanie samozrejme bol.A cez výkendy bola turistika do prírody samozrejme kto mohol a chcel.Tak uži si to a prajem príjemný pobyt.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
drobeceva Pozri príspevok
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
Ahoj Evi, chcem sa ešte opýtať, či je v Bojniciach možnosť oprať a ožehliť si oblečenie, či nejaká rýchločistiareň, alebo treba zbaliť si oblečko na celý pobyt. Ďakujem, Petra
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

witch Pozri príspevok
Ahoj Evi, chcem sa ešte opýtať, či je v Bojniciach možnosť oprať a ožehliť si oblečenie, či nejaká rýchločistiareň, alebo treba zbaliť si oblečko na celý pobyt. Ďakujem, Petra
Petra, ja som tento problém neriešila. Ak, tak sme si preprali len plavky a také drobnosti, balkón som mala, slniečko krásne svietilo, takže problém som s tým nemala. Vecí som mala dosť, tak to som nepotrebovala.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

VALIKA60 Pozri príspevok
Stanco007 to ti neviem povedať ako pridelujú ubytovanie podla A a B skupinyale v každom prípade je ubytovanie perfektné vo Velkej Fatre.Procedúry boli všetky výborné museli sa absolvovať do tej 14hodiny sem tam bol bazén na 17hod.Bazén na plávanie samozrejme bol.A cez výkendy bola turistika do prírody samozrejme kto mohol a chcel.Tak uži si to a prajem príjemný pobyt.
Ahoj. Uz som dostal poukaz a budem ubytovany vo Velkej Fatre. Tak so rad. Idem na 3 tyzdne od 25.5. Na ten bazen sa tesim
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ahoj Evi a všetci "kúpelníci"!

Absolvovala som 3 týždne v Bojniciach a som veľmi spokojná. Prostredie je nádherné, personál je milý a ústretový a strava bola v pohode. Ďakujem Evke, že mi Bojnice spomenula, vyzkúšala som a som rada! Raz sa tam chcem ešte vrátiť a neskôr vyzkúšať aj niečo iné. Všetkých pozdravujem a odkazujem, urobte niečo pre svoje zdravie, žijeme len raz!
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

Bionda Pozri príspevok
Aj ja idem do kúpelov už 4. mája beriem aj moju najmladšiu dcéru, majú tam k dispozícii škôlku . Nuž 3 týždne- budeme na dovolenke
...to sa dá - zobrať so sebou dieťa? ...je to jedna z vecí ktorá ma odrázdala doteraz ísť do kúpelov, lebo som nevedela kde by som ho zatiaľ dala na tú dobu. ...môj má už 14, mohol by tam ísť so mnou?
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

pasuliatko Pozri príspevok
ja som po operácií kolena,ale nebol to úraz. bola som operovaná 21.11.2008 ja sa pýtam iba pre vlastné info.
ahoj Pasuliatko, ja som tiez po operacii kolena a myslim ze narok mas pol roka alebo rok po operacii, treba sa informovat na poistovni. Lebo ked mi prisiel papier z poistovne tak tam pisali ze poukaz plati rok. Mne priznali narok - mam ist do Bojnic. Operovana som bola 24.3.2009. Drzim palce.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

witch Pozri príspevok
Ahoj Evi a všetci "kúpelníci"!

Absolvovala som 3 týždne v Bojniciach a som veľmi spokojná. Prostredie je nádherné, personál je milý a ústretový a strava bola v pohode. Ďakujem Evke, že mi Bojnice spomenula, vyzkúšala som a som rada! Raz sa tam chcem ešte vrátiť a neskôr vyzkúšať aj niečo iné. Všetkých pozdravujem a odkazujem, urobte niečo pre svoje zdravie, žijeme len raz!
Ahoj, som rada, že si bola spokojná. To som aj ja bola. T.r. som bola v Turčianskych T. a musím konštatovať, že ani tam nebolo zlé. Ak si to tak porovnám, procedúry mi viacej vyhovovali, strava lepšia, prostredie krásne. Iste sa do T.T. rada vrátim. Áno, robme pre svoje zdravie niečo, pokiaľ je na to čas. Ja sa cítim "výborne", dúfam, že mi to vydrží čo najdhšie.
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kaco11 Pozri príspevok
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych
Je to nový liečebný dom, určite sa Ti tam bude páčiť. V bojniciach je fajn, najmä teraz v sezóne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať