Zavrieť

Porady

overovanie IČ DPH

Prosím vás, vie niekto, či sa dá niekde overiť dokedy bol nejaký subjekt platcom DPH? /Samozrejme okrem príslušného daňového úradu/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

    pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac kalkulka
    Bohužiaľ, všade je to možné zistiť iba, či je daný subjekt v aktuálnom čase platcom DPH. Ja však potrebujem zistiť, či bol v r. 2005.

    emgeton je offline (nepripojený) emgeton

    emgeton
    kalkulka Pozri príspevok
    Bohužiaľ, všade je to možné zistiť iba, či je daný subjekt v aktuálnom čase platcom DPH. Ja však potrebujem zistiť, či bol v r. 2005.

    na www.drsr.sk
    overovanie IC v SR ( nie v EU )
    dadáte IC DPH a vypíše vám aj históriu pre daného platiteľa.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    kalkulka Pozri príspevok
    Bohužiaľ, všade je to možné zistiť iba, či je daný subjekt v aktuálnom čase platcom DPH. Ja však potrebujem zistiť, či bol v r. 2005.
    Neviem, či som dobre pochopila otázku, ale na drsr je predsa uvedené odkedy je platiteľom a v prípade, že už nie je platiteľom, tak je tam dátum ukončenia...

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    kalkulka Pozri príspevok
    Bohužiaľ, všade je to možné zistiť iba, či je daný subjekt v aktuálnom čase platcom DPH. Ja však potrebujem zistiť, či bol v r. 2005.
    Áno aj ja som to pozerala ... na našom drsr je možné overiť históriu slovenských platiteľov. Skúste trošku zasurfovať. Tu je link z vypracovaných otázok:
    http://www.porada.sk/t28807-linky-na...-tatov-eu.html (typ na aktuálizáciu) .-)

    pod príspevkom 5 sú odvolávky na daňové stránky štátov EÚ uverejnené na portále nášho drsr. Cez tieto sa možno dostanete na overenie IČ DPH iných členských krajín. Skúste.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    Potrebujem overit talianskeho platitela. Malo by to byt www.finanze.it.Problem je že sa neviem na tej stranke zorientovat, neviete niekto po taliansky?

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Chcem sa spýtať, máte niekto konkrétnu skúsenosť s overovaním IČ DPH v EU na tej stránke www.europa.eu.int./vies. Mne nechce nájsť ani jedného z našich dodávateľov a pritom viem, že minimálne dvaja sú plátcami DPH vo svojej krajine.

    aha, treba hľadať tu
    http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do
    Naposledy upravil Richard : 14.04.09 at 07:49

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.