Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pre inšpiráciu Vám prikladám nejaké fotogafie. Podotýkam, že torty nie sú moje. Sú fotené na svadbe. Dúfam, že príslušné cukrárky sa na mňa nenahnevajú za ich zverejnenie.
konvalinka a svadobné torty 003.jpg  
konvalinka a svadobné torty 004.jpg  
konvalinka a svadobné torty 005.jpg  
konvalinka a svadobné torty 006.jpg  
konvalinka a svadobné torty 007.jpg  

konvalinka a svadobné torty 008.jpg  
konvalinka a svadobné torty 009.jpg  
konvalinka a svadobné torty 010.jpg  
konvalinka a svadobné torty 011.jpg  
konvalinka a svadobné torty 012.jpg  

konvalinka a svadobné torty 013.jpg  
konvalinka a svadobné torty 014.jpg  
konvalinka a svadobné torty 015.jpg  
1/1
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

..môj týždeň bol nie sladký-ale presladenýýý
http://www.torty.kat.sk/
Naposledy upravil Andrea308 : 15.05.09 at 11:42
st1.jpg  
pe1.jpg  
di1.jpg  
mn1.jpg  
rt1.jpg  

tot1.jpg  
alk.jpg  
sae.jpg  
1/1
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Andrea308 Pozri príspevok
..môj týždeň bol nie sladký-ale presladenýýý
http://www.torty.kat.sk/
Tá druhá bola rozvodová?
Lebo mať ju ako svadobnúúúú, ..... nnnno, nechcela by som byť ženíchom
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

..tú druhú dali robiť dievčence kolegyni,ktorú tesne pred tridsiatkou nechal priateľ..
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ja som robila tieto
DSC02383.jpg  
DSC02388.JPG  
1/1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera som sa zasa hrala. Kamarátka robila vnukovi zákusky na prijímanie a dala mi pozostatky korpusov a krému pre sliepky. Mne sa zdalo dávať takú dobrotu sliepkam hriech, tak som jej urobila ako prekvapko 3 ružičky a ešte vyšli aj 2 pre mňa. Bola riadne prekvapená.
Pivonka a Zdenka 032.jpg  
Pivonka a Zdenka 034.jpg  
1/1
0 0
tiborpm tiborpm

tiborpm je offline (nepripojený) tiborpm

žena v domácnosti + účtovníčka ...viac
Tak pridávam aj pár svojich výtvorov. Biela s ružičkami je pre moju maminku k 50. narodeninám a dinosaurova na želanie pre môjho 5. ročného syna Damiána.
Naposledy upravil tiborpm : 26.05.09 at 17:51
P1011682.JPG  
P1011676.jpg  
Torta 4..JPG  
1/1
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mile cukrarky,zase mam dotaz,poradite?
aka je to hmota,co sa tym potahuju torty,a je tak krasne biela?
pokial viem,cukriky su farebne,marcipan ma zltkasty nadych.ale co je to za potah,kt.je biely.
prave som pozerala svadobne torty na "torty od mamy",a je to krasne.
aj labutky alebo holubicky,z coho su ked su biele ako sneh.a zase naopak,cierny klobuk pre zenicha-to je dostat aj cierne farbivo alebo co to je?
poradte prosim.dakujem.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

babka - ježibabka Pozri príspevok
Včera som sa zasa hrala. Kamarátka robila vnukovi zákusky na prijímanie a dala mi pozostatky korpusov a krému pre sliepky. Mne sa zdalo dávať takú dobrotu sliepkam hriech, tak som jej urobila ako prekvapko 3 ružičky a ešte vyšli aj 2 pre mňa. Bola riadne prekvapená.
ruzicky su velmi pekne,prezradis mi podrobny postup?ja sa tiez rada babrem s takymi vecickami.dik.
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

osky Pozri príspevok
mile cukrarky,zase mam dotaz,poradite?
aka je to hmota,co sa tym potahuju torty,a je tak krasne biela?
pokial viem,cukriky su farebne,marcipan ma zltkasty nadych.ale co je to za potah,kt.je biely.
prave som pozerala svadobne torty na "torty od mamy",a je to krasne.
aj labutky alebo holubicky,z coho su ked su biele ako sneh.a zase naopak,cierny klobuk pre zenicha-to je dostat aj cierne farbivo alebo co to je?
poradte prosim.dakujem.
väčšinou poťahovacia hmota K2, ktorá je krásne biela, ale aj ostatné hmoty sa dajú zafarbiť potravinárskou farbou a bude presne taká, akú si želáš - biela, čierna, zelená a pod.

labuťky, holubičky, nevesta so ženíchom a pod. sú väčšinou kupované, ale sú tu aj excelentné šikulky, ktoré si ich vymodelujú vlastnoručne

nalistuj si stránku:
www.peceniehrou.sk

uvidíš, hneď aj z Teba sa stane šikulka, nájdeš tam množstvo poťahovacích hmôt a pomôcok k vytvoreniu sladkých a krásnych dobrôt. potrebuje to iba zopár juráškov a odvahu - ostatné už príde ...držím palčeky a teším sa na Tvoj výtvor, verím, že sa s nami o radosť podelíš
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

nepečme ,poďme k vode
25 b.JPG  
H2O 02.jpg  
Kôš 01.JPG  
1/1
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pandorasbox Pozri príspevok
väčšinou poťahovacia hmota K2, ktorá je krásne biela, ale aj ostatné hmoty sa dajú zafarbiť potravinárskou farbou a bude presne taká, akú si želáš - biela, čierna, zelená a pod.

labuťky, holubičky, nevesta so ženíchom a pod. sú väčšinou kupované, ale sú tu aj excelentné šikulky, ktoré si ich vymodelujú vlastnoručne

nalistuj si stránku:
www.peceniehrou.sk

uvidíš, hneď aj z Teba sa stane šikulka, nájdeš tam množstvo poťahovacích hmôt a pomôcok k vytvoreniu sladkých a krásnych dobrôt. potrebuje to iba zopár juráškov a odvahu - ostatné už príde ...držím palčeky a teším sa na Tvoj výtvor, verím, že sa s nami o radosť podelíš
ale ta K2 sa da zohnat asi len v madarsku,ci nie?
a take netradicne farby ani neviem kde,asi len gelove cez internet,a tolko zas ja nepeciem.
ale pozriem si tu stranku,dakujem za typ.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Miru Pozri príspevok
nepečme ,poďme k vode
Miru,zase kus krasnej prace.si fakt sikulka.kosik ma nechava opät v nemom uzase.......
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

osky Pozri príspevok
ruzicky su velmi pekne,prezradis mi podrobny postup?ja sa tiez rada babrem s takymi vecickami.dik.
Pozri si prílohu k môjmu príspevku č. 960 na strane 96, tam je presný návod aj s obrázkami, nájdený na mimibazáre.Tam je postup z piškótov, ale robiť sa dajú z hocičoho, z vykrojených plátov, prípadne z obrezkov zo zákuskov alebo torty. Ja idem teraz robiť ďalšie, ak sa mi podaria večer prihodím.
Niečo ma teraz napadlo. V sobotu som videla v obchode minibábovky, mali priemer asi 8 cm, tie by neboli tiež zlé. Na dotvarovanie sa niečo doma nájde - piškóty, keksy - veď si poradíš, stačí inšpirácia. Maj sa a skúšaj.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

osky Pozri príspevok
ale ta K2 sa da zohnat asi len v madarsku,ci nie?
a take netradicne farby ani neviem kde,asi len gelove cez internet,a tolko zas ja nepeciem.
ale pozriem si tu stranku,dakujem za typ.
K2 kupujem v cukrárskych potrebách v Bratislave, ale dá sa kúpiť aj v iných mestách.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

osky Pozri príspevok
ruzicky su velmi pekne,prezradis mi podrobny postup?ja sa tiez rada babrem s takymi vecickami.dik.
Ružičky sú už v chladničke. Sú urobené z odrezkov z rezu pre kamarátku. Pre názornosť prikladám sľúbené fotografie. Vytvarované homolky, ružičky bez lístkov a hotové. Pre informáciu o približnej veľkosti-chcela by som ich natrepať do košíka od kivi, lebo ich zajtra beriem preč.
Ružičky ružové 005.jpg  
Ružičky ružové 006.jpg  
Ružičky ružové 007.jpg  
1/1
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

http://www.torty.kat.sk/
j1.jpg  
j2.jpg  
j3.jpg  
1/1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Miru Pozri príspevok
nepečme ,poďme k vode
Mirka dobrá téma, pekne spracovaná.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Andrejka, veľmi pekné, výstižné.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Babka-jezibka,dakujem za obrazky na ruzicky,ja som si to aj myslela presne takto,ale nebola som si ista.
su pekne,dakujem za inspiraciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať