Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ja sa hlásim na upečenie korpusu a naplnenie, Kazu jej dá finálnu podobu a willma bude myčka a potom si tú tortu odvezie
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kočky ste poklady
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

čo používate aby sa prilepila jedna časť White icing k druhej, vodou to moc nejde.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Niečo som sa snažila urobiť na sviatky. Nebolo to až také extra pekné, ale aké som urobila také sme mali. Barana jedného pre nás, jedného pre nevestu, z rezu som nechala kúsok doma okoštovať.
Veľká noc 2011 001.jpg  
Veľká noc 2011 003.jpg  
Veľká noc 2011 005.jpg  
1/1
7 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

sybila3 Pozri príspevok
čo používate aby sa prilepila jedna časť White icing k druhej, vodou to moc nejde.
Biely alkohol a treba trošičku dlhšie podržať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

andreaS Pozri príspevok
hladam recept na mrkvovu tortu, no tento sa mi zda dost zlozity... hlavny problem vidim v struhanej kore oboch citrusov (kde kupim 1x po kazdom kuse v bio kvalite, t.j. chemicky neosetrene?)

oblubili sme si tento zakusok v jednej nasej oblubenej restike a chcela by som upiect doma

vdaka
Ja som ju piekla, nie je vôbec zložitá, dala som len sušenú citrónovú kôru, tá je z chemicky neošetrených plodov. Môžeš pridať do cesta trochu pomarančovej šťavy. Tú sú aj fotky http://www.porada.sk/1415828-post1653.html
3 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A mne sa minulý týždeň málilo, že Veľká noc sedí predo dvermi a na krk mi dépéháčky dýchajú Ešte som tomu srdiečku aj kabátik roztrhla a musela som ružičku ušuľkať, vodopádom lístkov dierku zakryť
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Dvojsrdce 001.jpg
Zobrazení: 108
Veľkosť:  30.1 KB
12 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Rýchlovka na domáce posedenie. Korpus orechový, plnka z receptu na trasenú tortu.
Muškát ružový a motýľ 002.jpg  
12 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

babka - ježibabka Pozri príspevok
Rýchlovka na domáce posedenie. Korpus orechový, plnka z receptu na trasenú tortu.

jeeej,mnam,vuav,ty brdo.....idem pozriet co mame este my.....opite gulky
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

babka - ježibabka Pozri príspevok
Rýchlovka na domáce posedenie. Korpus orechový, plnka z receptu na trasenú tortu.
Keď je moja vnučka v kancelárii, jej obľúbenou činnosťou je pozeranie obrázkov s tortami. Podľa toho ako sa jej ktorá páči, tak ich komentuje: Mňam, mňam, Mňam mňáááám. A táto lentilková určite bude Mňam, mňam, mňammňáááám
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kazu Pozri príspevok
A mne sa minulý týždeň málilo, že Veľká noc sedí predo dvermi a na krk mi dépéháčky dýchajú Ešte som tomu srdiečku aj kabátik roztrhla a musela som ružičku ušuľkať, vodopádom lístkov dierku zakryť
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Dvojsrdce 001.jpg
Zobrazení: 108
Veľkosť:  30.1 KB
super
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

no konečne som sa sem dostala mam 3 mesačnu dcerku, ktorá mi dava zabrat pribudlo tu vela pekných tortičiek a zaujmavostí ohladom pečenia ....
no par tortičiek som aj ja za tu dobu spravila ...
001.jpg  
006.JPG  
022.JPG  
019.JPG  
021.JPG  

026.JPG  
maškarný 110.JPG  
maškarný 126.JPG  
maškarný 136.JPG  
nnnn 007.JPG  

maškarný 154.JPG  
nnnn 013.JPG  
1/1
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Katuška gratulujem k dcérke. Mne osobne si už veľmi chýbala, nakoľko si tu rozdávala dobré rady a vždy som si niečo vybrala. Tortičky máš veľmi pekné.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

katulik111 Pozri príspevok
no konečne som sa sem dostala mam 3 mesačnu dcerku, ktorá mi dava zabrat pribudlo tu vela pekných tortičiek a zaujmavostí ohladom pečenia ....
no par tortičiek som aj ja za tu dobu spravila ...
teeeeda,kolko razy sme tu take veci preberali a ani si nenaznacila ze cakas babo-aspon ja som to nezaregistrovala.nech sa vam teda dari!!!!!!!!!!!obdivuhodne,ze pri malej stihas aj taketo krasne kusky.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Tak sa pridávam k zástupu gratulantov katulik 111,nech ste krásne,zdravé a šťastné.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Miru Pozri príspevok
Tak sa pridávam k zástupu gratulantov katulik 111,nech ste krásne,zdravé a šťastné.

miru,ty zijes?ved ty si tiez na porade nebola poriadne dlho.co sa s tebou dialo?mile ze si opät tu!!!!!
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ďakujem Vam všetkým
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ahoj, žijem ,ale neako strašne rýchlo, no sľubujem ,že zas sem občas zaskočím
28122010031.jpg  
7 0
luluba luluba

luluba je offline (nepripojený) luluba

Moje najnovšie :-)
Snímka0260.jpg  
Snímka0252.jpg  
Snímka0243.jpg  
1/1
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ja som na včerajšok robila takúto hrušku.
Hruška 012.jpg  
Hruška 013.jpg  
1/1
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať