Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

To znamená že si použila K2 a dosýpala do nej ešte cukor???, alebo to bola iná hmota? Ja som chcela v cukrárskych pomôckach poťahovú hmotu, ale už nemali. Z čoho sa vlastne skladá, je to niečo iné ako K2.????
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ela77 Pozri príspevok
To znamená že si použila K2 a dosýpala do nej ešte cukor???, alebo to bola iná hmota? Ja som chcela v cukrárskych pomôckach poťahovú hmotu, ale už nemali. Z čoho sa vlastne skladá, je to niečo iné ako K2.????
Nebola to K2, myslím že to bola Pasta Dama. Teraz si idem kúpiť White Icing. Chuť veľmi neriešim, lebo u nás to väčšinou nejeme, je to len na ozdobu a z torty to na tanieriku zlúpneme. Akurát vnučky zopár ozdôb ponakusujú
A primiešavala som do toho cukor a Solamyl.
Naposledy upravil Kazu : 02.12.10 at 11:56
1 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

ela77 Pozri príspevok
Ďakujem poraďáčke- magno- za pomoc a rady, ale žiaľ nevyšlo to. Vzdala som to a nakoniec som chcela urobiť poťahovú hmotu na torty so sušeným mliekom, ale keďže som toho potrebovala viac, tak mi to s mojim momentálne boľavým ramenom nešlo zmiesiť. Pridala som teda do nej CERU, že urobím hmotu ako sa dáva na prikrytie dvojfarebných kociek, ale to bolo akosi suché, tak som pridala maslo a to už bola hmota ktorá sa dala šľahať mixérom, no a to som asi nemala robiť, lebo tá hmota zareagovala tak, že sušené mlieko sa akoby oddelilo a nebola to hladká hmota (akoby sa bolo zrazilo)(stalo sa vám niekedy niečo také? Tak som hmotu iba ponatierala a naštvaná som sa snažila zachrániť čo sa dalo, pretože aj marcipán, čo som kúpila na ozdobu sa nechoval tak ako som bývala zvyknutá na hmotu, čo som si sama robievala so suš. mliekom. Deti boli aj tak radi, lebo to zachránili jedlé oplátky na ktorých boli práve ich obľúbenci.
[ATTACH]Príloha 68165[/ATTACH]
Ahojky Ela77.............to ma mrzi,ze ti to nevyslo,ale aj napriek tomu mas tie torty krasne,takze mozes byt pysna a spokojna.Mne sa ako na potvoru ta potahovka tento raz dost trhala,neviem co jej bolo ,ale nakoniec som to nejako dobojovala.Torta sa pacila a aj chutila.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Kazu Pozri príspevok
Ale zato bol zo mňa úspešný dvanásty mesiačik - čarovala som broskyne v novembri
Príloha 68180 Príloha 68181 Príloha 68182
Zuzka, ako si robila broskyne? Pamätám si ich len z detstva zo svatieb.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zuziana Pozri príspevok
Zuzka, ako si robila broskyne? Pamätám si ich len z detstva zo svatieb.
Piškótové cesto upečené v poľgulových formičkách, trochu vydlabané, naplnené džemom, pudingovo maslových krémom a poliate cukrovou polevou a strieknuť "líčko". Ako stopku dávam klinček a lístky z krušpánu a ak mám náhodou zelený marcipán tak z toho. Neobaľujem v kryštáľovom cukre, neznášam škrúpanie cukru medzi zubami.
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes má dcéra 15, tak som jej včera na túto príležitost' piekla 2 torty. prvý krát som robila MMF, trošku sa mi na boku roztrhol, ale inak to ušlo.Druhý krát sa hádam podarí lepšie.Prvá je pre gratulantov doma a druhú si brala do školy pre spolužiakov.
P7240346.jpg  
P7240345.jpg  
1/1
5 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
je to krásne. Koľko trvá urobenie, napríklad, takej torty tými zelenými pásikmi.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Moja včera upečená tortička.
foták 010.jpg  
3 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

pre čerstvého docenta
P1010585t.jpg  
10 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

torta pre Adamka
P1010594t.jpg  
10 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...........je uzasna
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Maruš prekrásne dielka...všetka česť
3 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Vianočná marlenka
koláčiky 019.jpg  
4 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Torta zo stuškovej
torta stušková.jpg  
8 0
Gabriela Šurinova Gabriela Šurinova
Sú krásne tortičky
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Toto som robila na okrúhle jubileum Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Torty 070.jpg
Zobrazení: 56
Veľkosť:  56.0 KB

a toto zase môjmu vnúčikovi Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Maťko 075.jpg
Zobrazení: 67
Veľkosť:  96.8 KB

Robila som ešte jednu, synovec s kamarátom ma na ňu veľmi dlho lámali. Bola na oslavu kamarátových narodenín a chalani z nej mali veľkú zábavu. Nemôžem ju sem dať lebo ešte nie je po 22. hodine
4 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

... krásne...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

kazu!!!!!!!!!!!!!!!
uz je davno po 22.,vlastne uz je novy den a ta torta tu nie je.sem s nou.sme zvedave!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tie 2 su veeeelmi krasne.si sikulka.to si aj tie zvieratka sama modelovala?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

chystám sa na tortu ale rada by som urobila niečo iné, stále robím čokoládový korpus alebo orechový s karamelovým krémom. Poradíte nejaký dobrý krém a aj korpus? dík
0 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Skus korpus so struhanou cokoladou horkou. Je vyborny. Recept mam na
Varime s medvedom - Americka narodeninova torta. Google najde ja nemozem postnut mam to zablokovane v praci.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať