Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Osky, tá torta, ktorú som robila je tá čo priložil erzet. Tá druhá je iba 2 farebná a preto je menej náročná na čas. Teraz, keď tam mám 2 prílohy, tak ju skúsim skopírovať. Pôvodne som to mala v úmysle, ale nebralo mi to obrázky. Teraz, keď sú prílohy 2, možno z niektorej to pôjde a keď nie, postup tam je, tak zatvoríš oči a budeš si to predstavovať. Veď Ty si šikulka.
Šachovnicová torta
Upečie sa žlte a hnedé piškótové cesto a vyrežú sa z neho kruhy cca 2cm široké.
Na striedačku sa prekladajú od najväčšieho po najmenší a druhý korpus zasa naopak.
Pri rezaní torty je to pekná šachovnica


Obrázky nejdú ani z jednej prílohy.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Veronika ďakujem.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Idu ... pod Openoffice.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Nabrala som odvahu po dlhšej dobe a upiekla 2 torty na krstinky môjho vnúčika. Možno som niečo zvrzala, ale boli jediteľné až moc
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00101.jpg
Zobrazení: 107
Veľkosť:  54.0 KB

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00104.jpg
Zobrazení: 61
Veľkosť:  40.7 KB

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00110.jpg
Zobrazení: 76
Veľkosť:  67.9 KB
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

ela77 Pozri príspevok
Nabrala som odvahu po dlhšej dobe a upiekla 2 torty na krstinky môjho vnúčika. Možno som niečo zvrzala, ale boli jediteľné až moc
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00101.jpg
Zobrazení: 107
Veľkosť:  54.0 KB

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00104.jpg
Zobrazení: 61
Veľkosť:  40.7 KB

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00110.jpg
Zobrazení: 76
Veľkosť:  67.9 KB
Veď sú peknučké.
0 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Tak moje plany na obratenu tortu, ktoru upeciem na sviatky vcera definitivne padli. Svagor si vcera zazelal malinovo vanilkovy trifle, ktory som robil na vianoce a ktory mu velmi chutil. Ale aspon usetrim kopu casu.
0 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

Ahojte prosím Vás nemáte niekto recept na krém zo šľahačky? Viem že šľahačka sa prehriala, pridala sa čokoláda a nieviem čo ešte všetko. Necholo sa to vychladnúť a potom sa zašľahalo maslo. ďakujem
0 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Nemyslis nahodou toto? http://www.porada.sk/t162857-parizska-slahacka.html
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Mypa Pozri príspevok
Ahojte prosím Vás nemáte niekto recept na krém zo šľahačky? Viem že šľahačka sa prehriala, pridala sa čokoláda a nieviem čo ešte všetko. Necholo sa to vychladnúť a potom sa zašľahalo maslo. ďakujem

najdes rozne.hod si cez google:kubanska torta,alebo parizsky krem,alebo pisecka torta,alebo cokoladova sarlota......slahackovych kremov je viacero.
0 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

Tak toto je moja prvá potiahnutá. Akurát som opačne upiekla korpusy. Mali byť 3 biele a 2 hnedé. Tak nevidlo dobre to preloženie. Ale učím sa.
1.jpg  
8.jpg  
1/1
8 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Mypa Pozri príspevok
Tak toto je moja prvá potiahnutá. Akurát som opačne upiekla korpusy. Mali byť 3 biele a 2 hnedé. Tak nevidlo dobre to preloženie. Ale učím sa.
bistu,tristu...vazne prva?vyzera uzasne zvonka i zvnutra,mnam,ako z cukrarne.a to teda neprehanam.si sikulka.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
osky Pozri príspevok
bistu,tristu...vazne prva?vyzera uzasne zvonka i zvnutra,mnam,ako z cukrarne.a to teda neprehanam.si sikulka.
tak takú čokoládovú by som si dal. Ako sa robí?
0 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

Tetno nápad som našla na internete. Len ona to robila s bielou plnkou tak jej to pekne ukáže. Ja som si to uvedomila až keď som to skladala, že ups chyba. No a ja som robila čoko-banán
4 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

osky Pozri príspevok
bistu,tristu...vazne prva?vyzera uzasne zvonka i zvnutra,mnam,ako z cukrarne.a to teda neprehanam.si sikulka.
Áno je to moja prvá poťahovaná, trošku som sa natrápila ale mala som pri sebe psychickú podporu
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Mypa Pozri príspevok
Áno je to moja prvá poťahovaná, trošku som sa natrápila ale mala som pri sebe psychickú podporu
ako si iste uz sama zistila,prva potahovka je vzdy zlozita,ale na nej presne zistis,ako to s nou mas nabuduce robit.
uvidis,nie je to nic hrozne.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pre Osky - ale aj pre ostatné, ktoré radi vymýšľajú. Upratujem v dokumentoch, tak postupne všetko prezerám a aby si mala čo vymýšľať.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22673&order=1
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Uprimne doznavam, mne by chutila aj skareda torta, len aby bola dobra ... len poslite kusok, slubujem pri konzumacii zhasnut svetlo. :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mypa Pozri príspevok
Tetno nápad som našla na internete. Len ona to robila s bielou plnkou tak jej to pekne ukáže. Ja som si to uvedomila až keď som to skladala, že ups chyba. No a ja som robila čoko-banán
Jaj to je tá skladaná torta.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

babka - ježibabka Pozri príspevok
Pre Osky - ale aj pre ostatné, ktoré radi vymýšľajú. Upratujem v dokumentoch, tak postupne všetko prezerám a aby si mala čo vymýšľať.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22673&order=1
perfektne!!
ale ja uz tak lahko nebudem piect.mam zakaz
0 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

A čože, čože...?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať