Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no tuto som našla návod:
http://www.umeniezkuchyne.com/?m=201010
je to na samom spodku.
6 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

evaj63 Pozri príspevok
Túto tortu som piekla manželovi k narodeninám.
Ta obratena torta vyzera prekrasne. Tlieskam! Tazke to vidim tak, ze u nas bude na velku noc.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

sybila3 Pozri príspevok
no tuto som našla návod:
http://www.umeniezkuchyne.com/?m=201010
je to na samom spodku.
supeeeer.dakujem velmi pekne.ja som to totiz pochopila po to,ako vyrezem ten kuzel,len som nevedela ako mam zatlacat ten tortovy korpus,som si to nevedela v rychlosti predstavit.dakujem niekedy vyskusam.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no ani ja som si to nevedela predstaviť tak som hľadala a podľa toho obrázku som to pochopila, chcem vyskúšať ale realizácia bude asi náročnejšia.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

sybila3 Pozri príspevok
no ani ja som si to nevedela predstaviť tak som hľadala a podľa toho obrázku som to pochopila, chcem vyskúšať ale realizácia bude asi náročnejšia.
vsak to nevadi,ked sa to nepodari,vytvarujeme si to na nieco ine
len pri tom treba tvarit,ze to preeeeesne tak ma byt!
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no to je super názor, áno budem sa tváriť že to tak má byť a ostatní tomu nerozumejú. OK dík za radu
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

sybila3 Pozri príspevok
no ani ja som si to nevedela predstaviť tak som hľadala a podľa toho obrázku som to pochopila, chcem vyskúšať ale realizácia bude asi náročnejšia.
Smelo sa možeš do tej torty pustit', naozaj to ide úplne l'ahko. Jemne budeš zatláčat' dookola a pojde to úplne hladko.
0 0
dansulik dansulik

dansulik je offline (nepripojený) dansulik

Po dlhom čase som opäť piekla
foto2010 035.jpg  
foto2010 034.jpg  
foto2011 005.jpg  
foto2011 003.jpg  
foto2011 008.jpg  

foto2011 009.jpg  
1/1
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pre Osky (ale aj ostatné vypekačky). Osky, rada vymýšľaš, tak Ti ponúknem ďaľšiu variantu farebnej torty. Prvá je skopírovaná z Porady, tak sa autorke ospravedlňujem, druhej pôvod si nepamätám. 3 farebnú som robila 1 cesto nezafarbené, 2 kakaové, 3 pridaním v troche vody rozpustený práškový nápoj Bolero (pekne farbí a pekne vonia) Druhú som nerobila.
2 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Moja dnešná tortička
Naposledy upravil Marta V : 05.03.11 at 20:46
100_8208.jpg  
100_8212.jpg  
1/1
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kazu Pozri príspevok
Tortu obaliť čiernou poťahovkou, z červenej poťahovky narezať pásky a prilepiť na tortu. Netreba lepidlo, drží to aj trošku nalhčené vodou.
ešte tak vedieť ako na čiernu poťahovkudá sa kúpiť?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

babka-jezibabka,dakujem ti za namahu,len mne tu prilohu nechce otvorit
ak nieco s tym urobis,budem ti povdacna,inak,mam tusim 4 rozne recepty na sachovnicovu tortu,ale este som nikdy neskusala.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Osky, syn mi sem niečo napísal, ak by Ti to nešlo, máš si toto nainštalovať (ja tomu nerozumiem, čo je to) a vraj Ti to potom pôjde. Pre istotu sem dávam aj druhú prílohu, tak skús otvoriť túto. Ak to opäť nepôjde, tak budem nad tým špekulovať, lebo on tam dáva stále niečo nové a ja sa mnohokrát tiež nemôžem dostať ani do vlastného počítača (totiž je synov, len aby bol využitý, keď je syn na týždňovke tak sa tu motám ja). Dobrú noc.

http://www.microsoft.com/downloads/i...Converters.exe

Príloha je tam teraz 2x, tak snáď sa Ti podarí jednu z nich otvoriť.
3 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Lubaba Pozri príspevok
ešte tak vedieť ako na čiernu poťahovkudá sa kúpiť?
Možno sa aj dá, ale nevidela som ešte. Môžeš si ju urobiť. Najlepšie je najprv zafarbiť poťahovku kakaom a potom čiernou gelovkou. Ak máš extra čiernu tak môžeš rovno tou.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
http://www.porada.sk/t82910-sachovni...ojfarebna.html
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dik,ale tuto uz mam daaaaavno opisanu-dalsie mi neotvara a word prilohy mi moj pocitac neotvori-nemame to na to nastavene.
no nic.vdaka za namahu.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Erzet ďakujem za výpomoc. Ako si tam dal ten odkaz? Ak môžeš, napiš mi to,možno sa mi to niekedy zíde a ak nie tak preto aby babka neumrela sprostá. Myslím to celkom vážne - nerobím si srandu. Ďakujem.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
čo ti neotvorí*.doc alebo *.docx?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Keď chceš vložiť nejaký príspevok do inej témy, otvoríš si ho a pravým tlačítkom myši klikneš na číslo príspevku (v pravom rožku hore). Skopíruješ odkaz a potom ho vložíš, kde potrebuješ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať