Zavrieť

Porady

Ako schudnut?

Je milion teorii a variant. Presla som si delenou stravou, v poslednej dobe sa riadim glykemickym indexom potravin. Ake mate skusenosti?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..veľmi jednoducho, dostať pankreatický záchvat ako som mal ja pred týždňom a za 7 dní som schudol 6kg...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
legolas Pozri príspevok
..veľmi jednoducho, dostať pankreatický záchvat ako som mal ja pred týždňom a za 7 dní som schudol 6kg...
Tých 6 kíl by pomohlo......ale nepoznáš nejaký príjemnejší spôsob?
0 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

hnedoočka Pozri príspevok
Tých 6 kíl by pomohlo......ale nepoznáš nejaký príjemnejší spôsob?
Na toto je produkt XYNG - 100% prirodny. Nie len ze zvyzuje energiu a dobre a prijemne sa budes citit, ale urychluje metabolizmus a redukuje chut do jedla. Ani si nespomenies ze si hladna a pritom sa budes citit stale dobre a mat dostatok energie.

Samozrejme ako vsade sa musis aj zdravo stravovat. Inac mas smolu.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
drakeman Pozri príspevok
Na toto je produkt XYNG - 100% prirodny. Nie len ze zvyzuje energiu a dobre a prijemne sa budes citit, ale urychluje metabolizmus a redukuje chut do jedla. Ani si nespomenies ze si hladna a pritom sa budes citit stale dobre a mat dostatok energie.

Samozrejme ako vsade sa musis aj zdravo stravovat. Inac mas smolu.
Dík za radu...dokonca tam majú online poradcu,ale zistila som,že tento prípravok nemôžem užívať,nakoľko obsahuje kofeín a ja som naň precitlivelá....doporučil mi sadu Core4, tak som si mailom vyžiadala info!
0 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

Hmm no to je skoda, pretoze je fakt vyborny, ale co uz. Udajne aj ten core4 je super. Co som pozeral, tak ma veru dobre ohlasy a hlavne vysledky su tiez velmi zaujiimave. Samozrejme opat individualne. Chcela by si ho skusit?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
drakeman Pozri príspevok
Hmm no to je skoda, pretoze je fakt vyborny, ale co uz. Udajne aj ten core4 je super. Co som pozeral, tak ma veru dobre ohlasy a hlavne vysledky su tiez velmi zaujiimave. Samozrejme opat individualne. Chcela by si ho skusit?
...očuj ...dračí muž .......

a si čítal všetko...????
a pozorne ...???
a zamysel si sa ...???

Len tak ...moje zamyslenie sa ...
Kľučové zložky:
Bobule acai (Açaí Euterpe Oleracea), výťažok z amla , jablkový koncentrát, čučoriedka (výťažok z divej čučoriedky), černica, čučoriedka, cysteín (L-cysteín), čerešňa (výťažok z višne), výťažok z brusnice, koreň eleuthero, výťažok z melónového džúsu (extramel), ženšen (výťažok z koreňa kórejského ženšenu), kyselina glutámová (kyselina L-glutámová), glycín, bobuľa goji (Lycium Chinense), výťažok z hroznových semienok, výťažok z hroznovej šupky, zelený čaj, plod noni (Morinda Citrifolia), hrušková šťava, slivka (výťažok z európskej slivky), výťažok zo semienok maliny, rakytník (Hippophae Rhamnoides), výťažok z jahody a biely čaj (Camelia Sinensis)
...veď to zmysel nedáva ...

Alebo aj hej , no iný .....viď
Prečo príležitosť Xyngular taká výnimočná?
Chcete mať vedľajší príjem, byť finančne nezávislí, mať viac voľného času, byť vlastným pánom, pomáhať ostatným, mať lepšie zdravie a samozrejme stať sa partnerom medzinárodnej spoločnosti so špičkovými výrobkami a prepracovaným systémom podpory?

Staňte sa distribútorom špičkovej spoločnosti Xyngular™. Využite túto jedinečnú šancu a zarábajte s nami. Zapojte do nášho skvelého biznisu aj celú Vašu rodinu a okolie. Váš úspech je vo Vašich rukách.
http://www.xyngular-europe.eu/sk/prilezitost
...biznis jak oné ...

Zaujímavé je , že som sa nejak na tých rôznych stránkach k cenovým reláciám nedopracoval ...
Ty asi určite ......................či ......??????????
Ale zvedavý teda som ...rád by som vedel tie podmienky predaj , kúpy ...
Spamuješ ........reklamu si robíš....Bystrík....ale kontakt na Teba nedám , neboj ...jak partizán hubu držím .........teda zatiaľ ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Keď som zbadala tému "Ako schudnúť" a uvidela som príspevok od buchač -a čakala som iba jedno slovo : NEŽER
Prepáč Juraj , ale takto Ťa mám zaškatuľkovaného .
nevysmievam sa, tá rada čo som myslela, že buchač dal, by sa mi vééééééľmi hodila.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Keď som zbadala tému "Ako schudnúť" a uvidela som príspevok od buchač -a čakala som iba jedno slovo : NEŽER
Prepáč Juraj , ale takto Ťa mám zaškatuľkovaného .
nevysmievam sa, tá rada čo som myslela, že buchač dal, by sa mi vééééééľmi hodila.
Fúúúúúj ...ja sa takto nevyjadrujem ...

Ale ...


..šak toľko nepapkaj ...budeš štíhlunkááá ...



...a škatulky nerob ....
0 0
devinbez devinbez

devinbez je offline (nepripojený) devinbez

u mňa funguje veľmi jednoduchá forma - tuky a múku takmer vôbec nekonzumujem a doprajem si veľa bielkovýn a vlákniny plus pohyb vonku cca 2hodky vonku rýchla chôdza, korčule
0 0
drakeman drakeman

drakeman je offline (nepripojený) drakeman

devinbez Pozri príspevok
u mňa funguje veľmi jednoduchá forma - tuky a múku takmer vôbec nekonzumujem a doprajem si veľa bielkovýn a vlákniny plus pohyb vonku cca 2hodky vonku rýchla chôdza, korčule
Toto je najlepsie riesenie. Treba vela pohybu a zdravo sa sttravovat. Ked nie je dobra vyziva, tak aspon vela pohybu. Ten je najzdravsi. Len nech ti to vydrzi

buchač Pozri príspevok
...očuj ...dračí muž .......

a si čítal všetko...????
a pozorne ...???
a zamysel si sa ...???

Len tak ...moje zamyslenie sa ...


...veď to zmysel nedáva ...

Alebo aj hej , no iný .....viď
No co ti na to povedat. Neviem co je na tom zlozeni take nepochopitelne? Co ked su to vytazky zo semiacok? Ved vsetko ma ine vlastnosti.Hroznova supka napr priaznivo posobi proti rakovine a semienka maju tak isto svoje vyhody. Trosku si pogoogli a uvidis. Kedze si dal do pozornosti ten web, tak si pozri ucinky obsiahnuteho ovocia.


buchač
Zaujímavé je , že som sa nejak na tých rôznych stránkach k cenovým reláciám nedopracoval ...
Ty asi určite ......................či ......??????????
Ale zvedavý teda som ...rád by som vedel tie podmienky predaj , kúpy ...
Spamuješ ........reklamu si robíš....Bystrík....ale kontakt na Teba nedám , neboj ...jak partizán hubu držím .........teda zatiaľ ...
Nerobim ziadnu reklamu, nerobim ziadny spam, ziadny predaj. Nedal som nikde ziadne konkretne informacie. Dal som len slecne/pani do pozornosti produkt, ktory by jej mohol pomoct. Ziadny link, ziadny kontakt. Je na kazdom co si s tym spravi.

Mozem povedat, ze produkty su to naozaj skvele a co je hlavne, pomahaju roznych ludom s roznymi problemami, tak preco nepomoct aj dalsim. Nejde o biznis, ale ide o zdravie, ktore si treba chranit a vycibrit.

Tak isto ako produkty pomahaju ludom lepsie a zdravie zit, prilezitost pomaha zlepsit im financnu situaciu. Ak si myslis ze zas ta spodna vrstva zaraba na tych ostatnych, tak sa mylis! Toto uz nefunguje. Resp bohuzial este ano, ale treba sa spravne rozhodnut.

O tomto uz koncim, ak chces prebrat konkretne veci, vies ako ma kontaktovat.

PS: Ten napoj moze pomoct aj tebe a aj kazdemu v tvojom okoli.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
drakeman Pozri príspevok
Toto je najlepsie riesenie. Treba vela pohybu a zdravo sa sttravovat. Ked nie je dobra vyziva, tak aspon vela pohybu. Ten je najzdravsi. Len nech ti to vydrzi

No co ti na to povedat. Neviem co je na tom zlozeni take nepochopitelne? Co ked su to vytazky zo semiacok? Ved vsetko ma ine vlastnosti.Hroznova supka napr priaznivo posobi proti rakovine a semienka maju tak isto svoje vyhody. Trosku si pogoogli a uvidis. Kedze si dal do pozornosti ten web, tak si pozri ucinky obsiahnuteho ovocia.
Nepochopil si ma ...nevravím o účinkoch ...
Mal som na mysli práve tie plodiny a semiačka ...výrobu ....
Si vieš predstaviť pravé - divé (citujem) čučoriedky...vieš , čo obnáša zber v lesoch , horách ????....ja hej , dávam si ich totiž zbierať ...20 litrov nazbierajú cca 2-4 za jeden deň !!!!!!!
Atď ...


Nerobim ziadnu reklamu, nerobim ziadny spam, ziadny predaj. Nedal som nikde ziadne konkretne informacie. Dal som len slecne/pani do pozornosti produkt, ktory by jej mohol pomoct. Ziadny link, ziadny kontakt. Je na kazdom co si s tym spravi.
Udajne aj ten core4 je super. Co som pozeral, tak ma veru dobre ohlasy a hlavne vysledky su tiez velmi zaujiimave.
Teraz ako ?????
Údajne ....alebo čo si pozeral ....
Alebo veríš produktu , ktorý ponúkaš na predaj inde ...
Alebo nie ....
Tak ako je to teda ?????
Zavádzaš ???????

Mozem povedat, ze produkty su to naozaj skvele a co je hlavne, pomahaju roznych ludom s roznymi problemami, tak preco nepomoct aj dalsim. Nejde o biznis, ale ide o
Háčko asi čo ....????
zdravie, ktore si treba chranit a vycibrit.

Tak isto ako produkty pomahaju ludom lepsie a zdravie zit, prilezitost pomaha zlepsit im financnu situaciu.
Neblbni ............poznáme ....napriklad Herba...e
Ak si myslis ze zas ta spodna vrstva zaraba na tych ostatnych, tak sa mylis! Toto uz nefunguje.
Eeeeee ....nie spodná ...ale tá vrchná ...vždy to tak bolo a aj bude ...
Resp bohuzial este ano, ale treba sa spravne rozhodnut.

O tomto uz koncim, ak chces prebrat konkretne veci, vies ako ma kontaktovat.
Ani nie ...
PS: Ten napoj moze pomoct aj tebe a aj kazdemu v tvojom okoli.
...netvrdím ale opak ...aby jasno bolo ...
Mne je jedno , čo kto a ako ...

Ja som sa len pozastavil a zamyslel sa ....nad slovami , súvislosťami , významom ....
0 0
devinbez devinbez

devinbez je offline (nepripojený) devinbez

mam pred 38čkou a stale vahu ako v 18tke a cukrov sa nestránim, tie spálim činnosťou , 3x denne výdatné jedlo a musím povedať ,že moja draha ocenila tento prístup. DIETA je dobra strava na stalo.
0 0
smack11 smack11

smack11 je offline (nepripojený) smack11

Kedy uz ludia pochopite ze aj tak ked schudnete znova priberiete? Toto je snad najvacsi od.b na ludoch ktory len existuje vsetky tie smiesne prispevky aky napoj im pomoze a podobne DDD vsetko je zalozene na genoch a na type cloveka aky rychly resp pomaly metabolizmus ma, ked niekto prestane pit tie ,,zazracne,, nizko kaloricke napoje a da sa opat na beznu stravu znova priberie jedine ak by bol az tak moc zasadovy a jedol by iba zeleninu cely zivot, a tam zas pridu o par rokov prve nemoci, lebo clovek nemoze byt bez komplexnej stravy...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

smack11 Pozri príspevok
Kedy uz ludia pochopite ze aj tak ked schudnete znova priberiete? Toto je snad najvacsi od.b na ludoch ktory len existuje vsetky tie smiesne prispevky aky napoj im pomoze a podobne DDD vsetko je zalozene na genoch a na type cloveka aky rychly resp pomaly metabolizmus ma, ked niekto prestane pit tie ,,zazracne,, nizko kaloricke napoje a da sa opat na beznu stravu znova priberie jedine ak by bol az tak moc zasadovy a jedol by iba zeleninu cely zivot, a tam zas pridu o par rokov prve nemoci, lebo clovek nemoze byt bez komplexnej stravy...
....no na niečo sa treba vyhovoriť, ale nie naveky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

preložený text:

Jablčného octu stravy - prírodný spaľovač tuku
Jablčného octu: starobylé zázrak babičiek 'metóda - vplyv octu


Staroveké liek jablčného octu - uľahčuje chudnutie, znižujú chuť do jedla, čistí telo a zvýšiť váš metabolizmus.

Nie nadarmo sa hovorí, že ocot je jedným z najlepších prírodných spaľovač tuku! To je dôvod, prečo používame rad jablčný ocot ku strave pri podpore chudnutia a spaľovanie tukov.

Účinok octu - prírodný spaľovač tuku
 ocot urýchľuje metabolizmus, takže chudnutie tiež zlepšuje ako fyzickú (prietok krvi, končatín krvnej saturácie) a mentálne funkcie (koncentrácia, duševné vitality).

 Stimuluje tráviaci systém, hrubé telo a je zapojený do procesu.

 antibakteriálny účinok očisty tela, spôsobujúce kožné bude zdravšia, vlasy.

 revitalizovať bunkové dýchanie a zmierňuje príznaky predčasného starnutia.

 zabíja baktérie v črevnej stene, ktoré sú zažívacie poruchy, môže spôsobiť nadúvanie alebo zápcha.

Cure jablčného octu - jablčného octu stravy - Chudnutie almaecettel
Ocot pred jedlom spotrebovaný významne znižuje chuť k jedlu. Okrem toho, ocot je dôležité poskytnúť telu minerály, chudnutie a dlhodobý, kontinuálny službu.

Ocot diéta elkezdésénél stojí za to venovať pozornosť, aký druh jablčný ocot je používaný. Najčistejšie zdroj ocot je dostupný v obchodoch so zdravou výživou. Organické jablčného octu je nielen zdravšie, ale aj ochutnať oveľa krajší, než obyčajný jablkový ocot.

Ocot diéta môže byť niekoľko dní, niekoľko týždňov alebo dokonca mesiacov, rovnako. Stojí za niekoľko dní octu liek začať zvykať organizácie k zmene.


Jablčného octu stravy: Dajte polievkovú lyžicu jablčného octu v pohári vody. Vypite pohár vody almaecetes ranný (nalačno) a popoludňajšie (pred jedlom, je asi. 15 minút) a večer (pred spaním).


Jablčný ocot v zmesi s čistou vodou a konzumujú a nepoužívajú žiadne sladidlo na to!

Ak sa ocot diéta počas viac pozornosti si dávať pozor na étkezésedre a fyzickej aktivity, rovnako, výsledok bude ešte veľkolepejšie!

Jablčný ocot kapslí
Vzhľadom na možnosť, že niekto nemá rád almaecetes pitnej vody, môže sa spotreba jablčným octom vo forme kapsúl byť usporiadané. Hoci Kapsuly sú drahé roztokom octu je často oveľa príjemnejšie a jednoduchšie použiť ocot.

Účinok ocot - ocot, alebo savasít lúgosít?
Zaujímavou otázkou je, či ocot, ktorý má tiež meno 'ocot', to znamená, že môže byť kyslé, v skutočnosti vplyv kyseliny-base rovnováhy, a aký vplyv na ľudí po trávenie?

Ocot - rovnako ako citróny. - Kyselina Alkalizes sú spotrebované telo, pretože obsahujú chemické prvky, ktoré majú pomôcť výrobu alkalických, alebo na druhej strane, zlepšiť odbúravanie kyselín. Je však dôležité, že jablčný ocot piť na lačný žalúdok alebo prázdny žalúdok, nie v zmesi s inými látkami, takže majte alkalizujúce účinok.


Pozadie - Ako je ocot?

"Jesť jablko denne, a udržať si zdravie!" - Hovorí staré príslovie. Hoci to môže byť, že v dnešnom svete, túto chemickú látku je vyššia jablká nemusí byť popieral, že veľa cenných vitamínov jablko (vitamín A, vitamín C, vápnik, draslík, železo), rovnako ako rôzne enzýmy a vlákien možno tiež nájsť.

Počas kvasenia, šťava je cukor alkohol prvýkrát, a potom prevedený na kyselinu octovú. (Napríklad preto, že zvieratá jedia fermentované opadané ovocie, fermentované plody už zomreli, pretože baktérie a patogény, a tak mohli chrániť svoje organizácii pred infekciou.)

Cenným majetkom octu a octu baktérie kórokozóölő unikátna kombinácia jabĺk a vďaka. Teda v porovnaní s inými kyselinu octovú, ocot a tuku v mnohých spotrebiteľských funkcie! (To stimuluje metabolizmus, krvný obeh a trávenie. Vnútorne čistí telo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvýšenie črevnej pohyby, a uľahčiť úniku odpadových produktov.)
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobrá stránka
http://www.sportujeme.sk/
1 0
dominicka20 dominicka20

dominicka20 je offline (nepripojený) dominicka20

Skús tancovať ZUMBU
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

akože ja? ja mám svoje Tae-Bo
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
v angličtine

Craig Ballantyne jeden z najlepších bodyweight trénerov v súčasnosti
0 1
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Tiež sa každý deň rozhodujem, že začnem chudnúť, len sa nemôžem odhodlať Leto sa blíži,treba niečo robiť. Dostala som na narodky darček, http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...qe8ASMjpaviocJ, je to krokomer Garmin, meria tep, kalórie a všetko zaznamená,
takže mi už nič iné nezostáva ako začať, veď budem mať kontrolu Podľa slov darcu -mangela, vraj budem chudnúť zdravo No uvidím
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať