Zavrieť

Porady

Bankový výpis

Ahojte Poraďáci...
Na bankovom výpise za január mám výber z bankomatu 30.12.2004, ktorý je spracovaný 3.1.2005. Má byť tento výber zaradený do januára, alebo do decembra?
A ešte jedna otázka... Chodia mi z banky "kreditné resp. debetné avíza k platbám". Tieto avíza mám len evidovať a účtovať len konečné mesačné výpisy, alebo ako to je?
Ďakujem Vám za odpovede.
Naposledy upravil vierkat : 08.03.05 at 05:34
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janka6685
Baby, zatiaľ vám ďakujem, už musím končiť, lebo prišiel snúbenec z práce a ideme sa navečerať a na korčule. Aj tak som už pri PC od rána a potrebujem sa trochu rozhýbať. Zajtra som tu znova.

Btw, ešte jedna vec. Lenka, aký máš office?

Zatiaľ ahojte.
Doma používam Open Office, je to voľne šíriteľný program, na originál Microsoft Office mám len voľne šíriteľné prehliadače, v týchto programoch neviem upravovať. Iba v Open Office. Je to pre mňa náhrada za Microsoft Office, nakoľko mám doma len programy so zakúpenou licenciou a Microsoft Office je dosť drahý program. Ale zase Microsoft Office - aj Word, Excel, Power Point, Acces - to bola jedna zo štátnicových otázok na VŠ. Takže excel mám vycvičený až až.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla
No Lenka, ja až oči otváram, ako si si uľahčila robotu. Ten peň.denník nemá chybu!
Vďaka, to bola súčasť diplomovky. Ešte som takých príloh mala zo pár strán, pre mňa keď mám voľnú chvíľu je to zábavka. Ale nakoniec som si ho ešte od vtedy vylepšila a aj využila.
Naposledy upravil lenkak : 11.08.05 at 18:22
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- Inventárna karta dlhodobého hmotného majetku - 2 hárky
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Leni super, mozem sa opytat ci nemas aj vyslu fakturu???
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vyšlá faktúra:
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

[QUOTE=lenkak]
Lenka, mne by sa zase páčila skladová karta zásob. Chcela som si ju urobiť, ale ak je hotová........ vopred pekne ďakujem.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Leni dakujem a kukni SS
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
[QUOTE=liba2]
lenkak
Lenka, mne by sa zase páčila skladová karta zásob. Chcela som si ju urobiť, ale ak je hotová........ vopred pekne ďakujem.
Pozri si predchádzajúcu stránku, a tam je priložený súbor: inventúrne súpisy, je tam viacej hárkov, ale medzi nimi nájdeš aj skladovú kartu zásob.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
O.K., už som tu.

Musím ti najskôr vyjadriť obdiv, aká si šikovná. Viac ľuďom si určite uľahčila prácu.

Čiže, ak ťa môžem poprosiť, skús úplne pomaličky, aby som to pochopila aj ja (blondínka).
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Nebudem Ťa teda trápiť, priložím Ti to sem ako novú prílohu už aj so vzorcom.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Nebudem Ťa teda trápiť, priložím Ti to sem ako novú prílohu už aj so vzorcom.
Ale ja som vedela, ako sa to robí. Ale mala som pocit, že tam treba zadať aj nejakú funkciu. Neviem, možno to záleží od office, lebo v škole sme mali ešte asi 98-čku. Tie nové to robia asi automaticky. Ja mám 2000-ku, ale na Windows XP. Nerozumiem sa tak do toho, len tak uvažujem...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To že si zadala ten vzorec čo som Ti písala, Ti nahradilo funkciu. Napríklad keby si len sčítavala tak to máš funkciu sum. Ale tu máš toho viacej, preto si si vzorec samam zadala aj bez ikony funkcia.
Office máš dobrý. 98 bol len Windows, Office bol 97.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vzorec máš aj v poslednom riadku, sčítava Ti stĺpec F a G, rozdiel týchto dvoch čísel Ti musí dať tvoj zostatok.Tu je denník aj so správnym vzorcom.
1 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Vzorec máš aj v poslednom riadku, sčítava Ti stĺpec F a G, rozdiel týchto dvoch čísel Ti musí dať tvoj zostatok.Tu je denník aj so správnym vzorcom.
Už to funguje. Super. Ď A K U J E M veľmi, veľmi, veľmi,....pekne.

Bude to fungovať, ak v tom denníku niečo zmením? Nie že by nebol dobrý. To nemyslím. Je super. Len pre prípad, že by som potom chcela náhodou niečo ubrať, pribrať, alebo zmeniť,...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Len si daj pozor na okraje. Treba ich na každom hárku nastaviť, aby Ti to vytlačilo na dve A4. Ak si nedáš pozor môže Ti to potom tlačiť aj na viacej papierov.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Janka6685
Nešpekuluj dopredu. Keď to bude aktuálne tak konkrétnu vec sa opýtaš a my ti poradíme (ja si len s obrázkami neviem poradiť).
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Len si daj pozor na okraje. Treba ich na každom hárku nastaviť, aby Ti to vytlačilo na dve A4. Ak si nedáš pozor môže Ti to potom tlačiť aj na viacej papierov.
Jasné, na to som si dávala pozor aj prvý krát. Ešte raz ďakujem. Si super, zlatá, úžasná,...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Liba2, obrázok dávaš tak ako klasickú prílohu, len musíš dodržať veľkosť súboru, ktorá je tu limitovaná. Ale potom priamo skopírovať do odpovede, tam kde píšeš text, ale nesmie to byť rýchla odpoveď.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
liba2
(ja si len s obrázkami neviem poradiť).
Neboj, ty to zvládneš. Na tie obrázky som prišla sama, takže to nemôže byť také ťažké...
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Liba2, obrázok dávaš tak ako klasickú prílohu, len musíš dodržať veľkosť súboru, ktorá je tu limitovaná. Ale potom priamo skopírovať do odpovede, tam kde píšeš text, ale nesmie to byť rýchla odpoveď.
Libe to ale nešlo, lebo chcela zmeniť príponu súboru. Neviem prečo, lebo mne to šlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať