Zavrieť

Porady

Usporiadat
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

Tixi, tak to je sen, nie kuchyńa. takú by som prijala. Všetko pekne pokope. Už si viem predstaviť susedu u mňa pri kávičke.
0 0
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

tixi, keď som robila návrh na moju kuchyńu, mala som presne tento obrázik z internetu, ale zabudla som, odkiaľ som ho vzala, tak som sa jej vzdala, lebo som nevedela nájsť výrobcu. Som spokojná aj s tou mojou terajšou, ale veľmi ma lákal ten nezvyčajný tvar. a dcére sa páčila tá kombinácia fialovej s bledým drevom. No ale ako hovorím, nakoniec máme čosi iné. ale táto predsa...
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Práve dnes mi montujú dvierka na mojú novú kuchyňu. Už sa neviem dočkať kedy prídem domov.
0 0
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
Ja zatiaľ kuchyňu len plánujem. Postavili sme si domček a potrebujeme ho komplet zariadiť, takže som veľmi rada, ža som našla túto tému.
:)Emi:)
Naposledy upravil laumar : 27.02.08 at 10:57
capri-dyha_dub_patina.jpg  
dub_tm_01.jpg  
1/1
0 0
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

Tak toto bude moja kuchyňa. Ešte ju treba dokončiť. Dúfam,že sa mi sem ten obrázok podarí dostať.
P8050002.jpg  
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
vavruška,tvoja kuchyňa je pekná,moderná ,nepreplpaná.Supiš.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

laumar Pozri príspevok
Ja zatiaľ kuchyňu len plánujem. Postavili sme si domček a potrebujeme ho komplet zariadiť, takže som veľmi rada, ža som našla túto tému.
Emi
laumar, ta druha sa mi tiez velmi pacila a keby sme stavaly dom a nie byt, tak urcite by som si dala nieco take naprojektovat. Je nadherna.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

vavruska Pozri príspevok
Tak toto bude moja kuchyňa. Ešte ju treba dokončiť. Dúfam,že sa mi sem ten obrázok podarí dostať.
vavruska je super urcite sa bude v nej dobre varit.
0 0
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

Ešte som zabudla podotknúť, že keď sme si dali robiť plán kuchyne, tak veľmi ľutovali, že sme neprišli predtým, ako sme stavali a plánovali rozvody elektriny, plyn, vodu atď. Vraj potom je problém, či rozmery rozvodov sedia na pláne. Mali sme šikovného elektrikára, ktorý nám urobil všetko ako bolo treba v norme.Akurát elek.kábel pod digestor sme museli posunúť o 15 cm, čo nebolo až také hrozné búranie. Pani mi dokonca navrhla so smiechom, či "neposunieme okno v kuchyni trošku ďalej". Ale my sme ešte nevedeli, komu dať robiť kuchyňu. Radím preto,aby ste si pozvali aj toho, kto vám bude kuchyňu robiť, aby ste zbytočne neposúvali v stene káble.My sme už mali aj vymaľované.
0 0
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
Existuje nejaký program - voľne stiahnuteľný na projektovanie napr.kuchyne, alebo iných častí bytu?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

skus program na stranke ikea
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

laumar Pozri príspevok
Existuje nejaký program - voľne stiahnuteľný na projektovanie napr.kuchyne, alebo iných častí bytu?
Tu Ti prikladám link na kúpeľňu:http://www.siko-koupelny.cz/Koupelnove-studio.aspx?hp=1
0 0
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
Ďakujem sysula a katka50
0 0
anina anina

anina je offline (nepripojený) anina

Pekná, aký rozmer to asi je? Ja mám 2,90x2,70, ale neviem, ci by sa mi niečo podobné zmestilo. Chladničku chcem mat voľnú, lebo tie zabudované sa mi zdaju malé.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Pripájam svoju novú kuchyňu, v ktorej sa vytešujem, vypekám, vyváram ....
2008-03-03 006.jpg  
0 0
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
To je to čo sa mi páči - farebná kombinácia - koľko Ťa vyšla a aký má rozmer?
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Rozmer Ti presne nepoviem, kuchyňa má rozmer 3,40 x 4. Môže byť takých 2x 3,40. Vyšla ma na 58 tis. neviem či je to veľa či málo ale je robená na mieru, materiál nie je z Poľska a hlavne som spokojná.
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

nieje to veľa.lisované dvierka môžeš rátať,cca 2000.-jedny+....
je pekná,len sa mi zdá preplnená,ale prajem ti to šťastíčko.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Potrebujem premiestniť práčku (s dvierkami spredu) z malej kúpelne do kuchyne - idem prerobiť kuchynskú linku. Mate niekto so zabudovaním práčky do kuchynskej linky skúsenosti, ktoré by som mala zohľadniť?
0 0
jaja1 jaja1

jaja1 je offline (nepripojený) jaja1

ahojte, ja som tiež nedávno menila kuch.linku- v októbri. Na prvej fotke je moja ex-linka, a na druhej tá nová.
st.linka.jpg  
naše 008.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať