Zavrieť

Porady

Usporiadat
laumar laumar

laumar je offline (nepripojený) laumar

Emily
Ahoj evelien,
aká je to stránka?
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

ahoj, no normalne som do vyhladavaca zadala typ vyrobku a potom som uz porovnavala. ale napr. hej.sk alebo obchodny-dom.sk
takze v obchode si vyber a prajem prijemne googlovanie a lacnejsie nakupovanie
0 0
JajaFabša JajaFabša

JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

jaja1 Pozri príspevok
Ďakujem.

Digestor mám zn.Domoss, je v tom uhlíkový filter, ktrorý vstrebáva pachy (aspoň by mal, no nič moc), a takto vyzerá skriňa nad digestorm z vnútra:
jaja1 chcem, sa opýtať, čo tým myslíš, že nič moc nie je digestor s uhlíkovým filtrom? Uvažujem nad ním, lebo ho nemôžem vyviesť cez plafón, keďže chcem zabývať podkrovie.
0 0
jaja1 jaja1

jaja1 je offline (nepripojený) jaja1

Myslím tým, že nie som moc spokojná. Do kuchyne nemám dvere, všetky spodné miestnosti (mám podkrovný dom) mám v otvorenom priestore, a veru keď varím, cítiť jedlo po celom byte(už uvažujem,že do kuchyne dáme dvere, ešte musím presvedčiť manžela). Okrem toho dosť aj hučí, a ruší ma keď počúvam rádio, takže väčšinou digestor používam na osvetlenie...

No ale digestor som kúpila ešte v r.99, možno, že tie dnešné už sú lepšie.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďalšie inšpirácie na kuchyne môžete nájsť na našej novej stránke MOJSTYL.sk:
inšpirácie kuchyne

Sú tam domáce aj zahraničné, snáď sa tam podarí skompletizovať celú ponuku slovenských výrobcov.

Viacmenej som tú stránku spravil ako náhradu za Poraďácke inšpirácie, aby to bolo lepšie organizované a na samostatnom mieste.
Okrem iného sa dajú zoradiť jednotlivé veci podľa obľúbenosti - počtu hlasov a každý si môže pridať obľúbené veci do svojho štýlu, ktorý sa potom zobrazuje v profile (čiže budeme vidieť komu sa čo páči ).
Naposledy upravil Richard : 16.10.08 at 10:16
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ja som sa bola inšpirovať v showroome decodomu v topoľčanoch:
ABCD0001.jpg  
ABCD0002.jpg  
ABCD0003.jpg  
ABCD0004.jpg  
ABCD0005.jpg  

ABCD0006.jpg  
ABCD0007.jpg  
ABCD0008.jpg  
ABCD0009.jpg  
ABCD0010.jpg  

1/1
0 0
virka virka

virka je offline (nepripojený) virka

Ja pridávam moju kuchyňu, prerábali sme pred dvoma rokmi.
Naposledy upravil virka : 14.11.08 at 11:48
Kuchyna.jpg  
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

Pekná, aj ja mám zelenú. dovolím si jednu radu. Pod rúrou v tej spodnej lište si daj vyrezať otvor a vložiť mriežku. Rúra potrebuje "dýchať". V opačnom prípade Ti vzadu začne hrdzavieť. Už to tu niekde bolo spomínané.
0 0
virka virka

virka je offline (nepripojený) virka

nela88 Pozri príspevok
Pekná, aj ja mám zelenú. dovolím si jednu radu. Pod rúrou v tej spodnej lište si daj vyrezať otvor a vložiť mriežku. Rúra potrebuje "dýchať". V opačnom prípade Ti vzadu začne hrdzavieť. Už to tu niekde bolo spomínané.
Ďakujem za radu, poradím sa s manželom a určite to budeme realizovať. Ešte raz vďaka.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

virka Pozri príspevok
Ja pridávam moju kuchyňu, prerábali sme pred dvoma rokmi.
Pekná je Tvoja kuchynka
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Zásuvka do rohu
roh kuchyne.jpg  
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Tá zásuvka do rohu nemá chybu
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

sarasara Pozri príspevok
Zásuvka do rohu
Ešte som nikdy nevidela takéto riešenie rohu kuchynskej linky
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

Iný systém riešenia rohu kuchynskej linky...

0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

sarasara Pozri príspevok
Zásuvka do rohu
Super aj ja som našla to isté. Rozmýšľala som nad inštaláciou v kuch. linke ale hneď som upustila od tejto predstavy keď som zistila, že je to dosť drahé.
corner_tbx_314_190.jpg  
0 0
ad-riana ad-riana

ad-riana je offline (nepripojený) ad-riana

Ahojte, ak mozem poradit, pri kuchyni je dolezite hlavne kto v nej bude varit :-), aky je vysoky(a), ako daleko je drez od varnej dosky alebo truby.. mysli(te) na to.
Aby ste nebehali z jednej casti kuchyne z hrnca s precedenymi haluskami alebo cestovinami do drezu na oplachnutie.. ;-)
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

takže idem sa aj ja pochváliť svojou "staronovou" kuchyňou, horné skrinky sú kompletne nové, spodné len vymenené dvierka a na šuflíkoch posuvy či výsuvy a samozrejme aj nové úchytky...
Ešte smozrejme nie je dokončená úplne, resp. dozariadená, nakoľko som večer už nestíhala a nevládala. Ale kolegyňa chcela vidieť fotky, tak som ráno fotila. Keď bude tip top potom ešte odfotím.
Kuchynku robila firma našej spoluporaďáčky SWAY.
Spokojnosť na 100 %.
P3250208.JPG  
P3250209.JPG  
P3250210.JPG  
P3250211.JPG  
P3250212.JPG  

P3250213.JPG  
P3250214.JPG  
P3250215.JPG  
P3250216.JPG  
P3250217.JPG  

P3250218.JPG  
P3250219.JPG  
P3250220.JPG  
1/1
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

janaGT Pozri príspevok
takže idem sa aj ja pochváliť svojou "staronovou" kuchyňou, horné skrinky sú kompletne nové, spodné len vymenené dvierka a na šuflíkoch posuvy či výsuvy a samozrejme aj nové úchytky...
Ešte smozrejme nie je dokončená úplne, resp. dozariadená, nakoľko som večer už nestíhala a nevládala. Ale kolegyňa chcela vidieť fotky, tak som ráno fotila. Keď bude tip top potom ešte odfotím.
Kuchynku robila firma našej spoluporaďáčky SWAY.
Spokojnosť na 100 %.
ešte by som sa spýtala, že kde sa dajú kúpiť resp. objednať cez internet rozdeľovače do šuflíkov, také kvalitné, čo sa dajú aj upravovať ako chcem.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

janaGT Pozri príspevok
ešte by som sa spýtala, že kde sa dajú kúpiť resp. objednať cez internet rozdeľovače do šuflíkov, také kvalitné, čo sa dajú aj upravovať ako chcem.
Aj ja mám záujem o rozdeľovače do šuflíkov.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

ja tiež pridávam tu našu. Robil ju môj brat - stolár
IMGP0571.JPG  
IMGP0572.JPG  
IMGP0573.JPG  
IMGP0574.JPG  
IMGP0575.JPG  

1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať