Zavrieť

Porady

Usporiadat
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Je veľmi pekná, páči sa mi aj tá doska namiesto obkladačiek. Keby som robila kuchyňu teraz, tiež si to dám tak. Mať brata stolára je super.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

sarasara Pozri príspevok
Je veľmi pekná, páči sa mi aj tá doska namiesto obkladačiek. Keby som robila kuchyňu teraz, tiež si to dám tak. Mať brata stolára je super.
ďakujeme, teraz prerábame kuchyňu našim, tiež linku bude robiť brat. Keď bude hotová, prilepím sem foto, ale to bude asi až niekedy po Veľkej noci.
0 0
inga26 inga26

inga26 je offline (nepripojený) inga26

janaGT Pozri príspevok
ešte by som sa spýtala, že kde sa dajú kúpiť resp. objednať cez internet rozdeľovače do šuflíkov, také kvalitné, čo sa dajú aj upravovať ako chcem.
v IKEA si uz pozrela?
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/50092728
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

nie, ja idem to ikei tak raz za uhorský rok
Takže nemám šancu.
Ale bodol by, šuflík mám bez rozdeľovača stále nejako rozhádzaný
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kuchyňa od Sýkoru ma ozaj vzala ......http://www.porada.sk/659176-post25.html
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ahojte, vidím že zariaďujete kuchyne My tiež zariaďujeme a potrebovala by som sa inšpirovať ako vyriešiť horné skrinky. Máme dva rohy a neviem čo s tým. Ak máte niekto takúto kuch. linku prosím inšpirujte ma. Ide hlavne o využitie vnútorného priestoru čo najefektívnejšie.
Ďakujem za každý názor a inšpiráciu.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Pekné linky. Dôležité je však aj čo sa skrýva vo vnútri. Tým nemyslím hrnce a pod.. Mám na mysli výsuvy, pri ktorých už netreba kolenačky vyberať hrnce z útrob skriniek. Takisto otočné koše a pod. Odporúčam pozrieť predajne s nábytkovým kovaním v blízkom okolí, alebo stránky fy. "blum", "hettich" a pod. Chcel som klasickú linku a o inej možnosti som nevedel. Manželka ma však zaviedla do predajne a musím povedať, že ma to ihneď chytilo za srdce. Tie plnovýsuvné šuflíky s dotlmením sú fakt super.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Ferdosondo Pozri príspevok
Pekné linky. Dôležité je však aj čo sa skrýva vo vnútri. Tým nemyslím hrnce a pod.. Mám na mysli výsuvy, pri ktorých už netreba kolenačky vyberať hrnce z útrob skriniek. Takisto otočné koše a pod. Odporúčam pozrieť predajne s nábytkovým kovaním v blízkom okolí, alebo stránky fy. "blum", "hettich" a pod. Chcel som klasickú linku a o inej možnosti som nevedel. Manželka ma však zaviedla do predajne a musím povedať, že ma to ihneď chytilo za srdce. Tie plnovýsuvné šuflíky s dotlmením sú fakt super.
Pre tých, čo potrebujú vyriešiť rohy ( máme kuchyňu do U a tie rohy su fakt dôležité ak sa má využiť každý centimeter úložného priestoru), pozrite si SPACE CORNER - ako je vyriešený zásuvkový roh u firmy blum. Dosť to síce nadnesie cenu kuchyne, ale v kuchyniach kde je problém s miestom je to vynikajúce riešenie.
Na stránke blum je fajn programík, ako si nasimulovať čo kde v linke bude uložené (dynamic space).
Naposledy upravil ErikaDP : 13.08.09 at 15:27
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
prikladám aj ja pár záberov zo starej kuchyne a aj z novej, tiež som túžila po barovom pulte, s novou kuchyňou som veľmi spokojná, na malom priestore mám všetko čo potrebujem, a ten barový pult je super, zhodli sme sa na tom, že zbližuje .... ešte treba nový luster a pár nových elektrospotrebičov .....
001.jpg  
005.jpg  
004.jpg  
008.jpg  
1/1
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Nachtigal Pozri príspevok
prikladám aj ja pár záberov zo starej kuchyne a aj z novej, tiež som túžila po barovom pulte, s novou kuchyňou som veľmi spokojná, na malom priestore mám všetko čo potrebujem, a ten barový pult je super, zhodli sme sa na tom, že zbližuje .... ešte treba nový luster a pár nových elektrospotrebičov .....
veľmi pekná kuchynka, určite sa ti v nej aj dobré varí
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Adkah Pozri príspevok
Ahojte, vidím že zariaďujete kuchyne My tiež zariaďujeme a potrebovala by som sa inšpirovať ako vyriešiť horné skrinky. Máme dva rohy a neviem čo s tým. Ak máte niekto takúto kuch. linku prosím inšpirujte ma. Ide hlavne o využitie vnútorného priestoru čo najefektívnejšie.
Ďakujem za každý názor a inšpiráciu.
ja mám foto v príspevku č. 78,
vnútorné vybavenie mám obyčajné police, je tam strááááášne veľa miesta, veľmi dobrý úložný priestor. Predtým som mala v starej kuchyni v rohoch police, to nebolo dobré, sadal tam prach a mohla som tam mať vyložené len napr. šálky. Teraz rohová skrinka všetko schová.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
sarasara Pozri príspevok
Je veľmi pekná, páči sa mi aj tá doska namiesto obkladačiek. Keby som robila kuchyňu teraz, tiež si to dám tak. Mať brata stolára je super.
ahoj, dosku namiesto obkladačiek môžeš mať iba v tom prípade, ak máš aj ty elektrickú varnú dosku, pri plynovej doske - tú mám ja, je to zakázané. Tiež som chcela mať pracovnú dosku a dosku na stene rovnakú. Musela som to riešiť inak ale obkladačky nemám. Je to marmolin.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
janaGT Pozri príspevok
veľmi pekná kuchynka, určite sa ti v nej aj dobré varí
ďakujem, naozaj sa mi dobre varí a ešte lepšie umýva riad, nová umývačka riadu, splnila som si svoj sen o kuchyni. Tie dnešné spotrebiče sú také múdre!!!!! .... umývačka riadu, pečiaca rúra s rôznym nastavením fakt je radosť v novej kuchyni variť!!!! Mám praktickú aj vodovodnú batériu, nemusím dávať hrniec pod ňu do drezu, jednoducho si ju potiahnem nad hrniec na linke veľmi praktické!!!!
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

A tu je moja kuchyňa: počas rekonštrukcie, hotový výsledok a moje prvé upečené mňamko z novej rúry: lososík na masle... vydaril sa!
24.jpg  
85.jpg  
82.jpg  
1/1
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

avonka1 Pozri príspevok
A tu je moja kuchyňa: počas rekonštrukcie, hotový výsledok a moje prvé upečené mňamko z novej rúry: lososík na masle... vydaril sa!
Kuchyňa je fantastické a lososík na zahryznutie mňamky
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

avonka1 Pozri príspevok
A tu je moja kuchyňa: počas rekonštrukcie, hotový výsledok a moje prvé upečené mňamko z novej rúry: lososík na masle... vydaril sa!
Aj mne sa páči kuchyňa. (Ten losos bez debaty. ) Kto je výrobcom?
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Gabi03: Losos pochádza z Tesca :-) , piekla som ho ja, a ak sa pýtaš na výrobcu kuchyne, tak sa posnažil pán Vrbovský, fa. Drevoart, majú aj vlastnú stránku, kde prezentujú svoje výrobky.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Nachtigal Pozri príspevok
prikladám aj ja pár záberov zo starej kuchyne a aj z novej, tiež som túžila po barovom pulte, s novou kuchyňou som veľmi spokojná, na malom priestore mám všetko čo potrebujem, a ten barový pult je super, zhodli sme sa na tom, že zbližuje .... ešte treba nový luster a pár nových elektrospotrebičov .....
Nachtigal, prosím, akú to máš pracovnú dosku? taká by sa mi hodila, ale stolár ju vo vzorkovníku nemal... vieš mi dať o nej bližšie info? (typ, výrobca a pod.)
dakujem.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Nachtigal Pozri príspevok
ahoj, dosku namiesto obkladačiek môžeš mať iba v tom prípade, ak máš aj ty elektrickú varnú dosku, pri plynovej doske - tú mám ja, je to zakázané. Tiež som chcela mať pracovnú dosku a dosku na stene rovnakú. Musela som to riešiť inak ale obkladačky nemám. Je to marmolin.
aj ja to mám tak naplánované, zástenu namiesto obkladačiek. zástena bude aj za plynovou varnou doskou. stolár nič nepovedal, že to tak nemôže byť... myslíš, že pri zapájaní dosky plynárom mi to neprejde?
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Ahoj heni, vieš stolár nepozná tak bezpečnostné predpisy ale plynár by mal, inak prípadná nehoda pôjde na jeho triko. Odmeraj si šírku pracovnej dosky a šírku plynovej varnej dosky, plyn. dosku daj do stedu pracovnej a uvidíš ako ďaleko to je od steny. U mňa je to pár centimetrov a keď varíš na zadných horákoch plyn ohrieva okolie. Drevo vzadu je riziko. Inak hľadala som niečo o tej doske ale nenašla som doma nič, skús navštíviť kuchynské štúdio v tvojom meste. Prikladám foto zblízka.
DSC02310.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať