Zavrieť

Porady

Usporiadat
Martina V Martina V

Martina V je offline (nepripojený) Martina V

Čo by ste odporučili na stenu za kuch.linkou? Materiál totožný s prac.doskou, sklo alebo kachličky? A na zem parkety alebo kachličky? Ďakujem
0 0
Zuzika123 Zuzika123

Zuzika123 je offline (nepripojený) Zuzika123

Na stenu za kuchynskou linkou ja mám osobne kachličky, ale teraz su aj tie umyvatelné folie a nevyzerá to zle. A na zem jednoznačne kachličky s poriadne vysokou oderuvzdornosťou. Na zem v žiadnom prípade plávačka...napr. ked ti spadne nožík čo je bežné .....hlavne niečo čo sa lahko udržiava ;-) a hlavne nič biele...
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
anina Pozri príspevok
No ja nie som so silgranitom nadšená, dnes by som si už dala nerez.Mala som nerez predtým a mala som z neho lepší pocit. Možno je to tým, že teraz mam tmavý, a najviac ma irituje jeho spodná časť, ktorá je drsná a tak sa na ňom zachytáva handra.
mame dvojdrez (neviem vynachvalit), silgranit, nadmieru spokojna. Ten zdrsneny povrch na dne drezu mi praveze vyhovuje (handra sa mi nezachytava, mozno nie je taky smirglovy povrch). Mame velmi tvrdu vodu, a aj ked je cierny, vodny kamen na nom vidiet menej ako na nerezovom. Ani nie je taky "hlucny" ked don nieco polozim, alebo tam nieco padne.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Kamarátka má sklo, je to pekné, ale neviem ako to má utesnené, ale dostala sa jej tam malilinká muška a je z toho smutná. Odstrániť ju, veľa roboty...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať