Zavrieť

Porady

Anjelské trúby-datury

Ahojte milé poradáčky a poradáci. chcem sa opýtat ,že či niekto má skúsenosti s anjelskými trúbami. Pred dvoma rokmi som si i objednala zo starkla, ale neviem prečo vyhinuli mi. A preto že nie sú ani velmi lacné v kataógoch nechcem znova objednávat. Keby niekto mal a vedel by mi poslat vyhonky bola by som velmi rada. Chcela by som ich na balkone pestovat v obrovskom kontajneri. Velmi sa mi páčia. Dakujem vopred za rady.
Naposledy upravil arizona : 17.01.12 at 16:17
Usporiadat
Téma je uzavretá.
janamirka2 janamirka2

janamirka2 je offline (nepripojený) janamirka2

Tak veľmi pekne ďakujem, som rada, že to nič nie je.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Zo zeme ich treba vybrať pred prvými mrazmi, sú náchylné. Pri presádzaní ich môžeš ihneď zrezať. Znesú veľký rez. Na množenie používam všetky odrezky. Zasadiť ich hlboko do zeme v črepníku, aby mali v zemi aspoň 3-4 očká /listové výhony/. Ak budeš mať väčší črepník môžeš dať do neho aj niekoľko výhonkov. Na jar ich presadíš samostatne.

Toto som našla v diskusii...už sme mali v noci teplotu okolo nuly, myslíte, že mi durman odišiel na veky?? ešte som ho nestihla schovať do pivnice....
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Možno nie vykop a zazimuj hneď.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Takuto nadhernu ruzovu daturu ma nasa susedka.
Je doslova obsypana kvetmi, pri 50-ke som prestala pocitat...
PA020013.jpg  
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať