Zavrieť

Porady

Aké prílohy?

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Prosím čo treba priložiť k danovému priznaniu. Ide o živnostníka , neplatca DPH, vedie JU. Stačí priložiť výkaz majetku a zavazkov, prijmov a výdavkov? Kolko kopii?
Usporiadat
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Výkaz o majetku a záväzkoch, výkaz o príjmoch a výdajoch po 1x. Ak si uplatňuješ daňový bonus je potrebné priložiť kopie rodných listov deti a po skončení povinnej školskej dochádzky aj potvrdenie školy alebo potvrdenie o poberaní rodinných prídavkov. Ak si mal aj príjmy zo závislej činnosti podľa § 5 Zákona o dani z príjmov, tak aj potvrdenie o zdaniteľných príjmoch.
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Doplním Timku, v prípade uplatnenia životnej poistky potvrdenie aj o tom, v prípade uplatnenia si NŽM na manželku potvrdenie o je príjmoch. To bude asi všetko
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
K daňovému bonusu treba kópie rodných listov detí, prípadné potvrdenia o návšteve školy.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

smith Pozri príspevok
K daňovému bonusu treba kópie rodných listov detí, prípadné potvrdenia o návšteve školy.
Smith, už si asi prepracovaný, je to uvedené v prvom príspevku. Daj si pauzu, daj si kit-kat.
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Išla som to napísať, ale neodvážila som sa..Smith mi tu už niekoľkrát poradil, alebo som aspoň niečo pochopila z jeho mnohých odpovedí...tak aby sa neurazil
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

mimaemma Pozri príspevok
Išla som to napísať, ale neodvážila som sa..Smith mi tu už niekoľkrát poradil, alebo som aspoň niečo pochopila z jeho mnohých odpovedí...tak aby sa neurazil
Ja ho beriem už ako neoddeliteľnú súčasť Porady. Dnes som jedným očkom mrkla do témy čo sa mi dnes prihodilo a písal, že má ešte cca 14 DP do pondelka, hneď som si na to spomenula, ešte aj radí ostatným, keď ma toľko práce, obdivujem ho. Smith, dal si si kávičku?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Timka1 Pozri príspevok
Ja ho beriem už ako neoddeliteľnú súčasť Porady. Dnes som jedným očkom mrkla do témy čo sa mi dnes prihodilo a písal, že má ešte cca 14 DP do pondelka, hneď som si na to spomenula, ešte aj radí ostatným, keď ma toľko práce, obdivujem ho. Smith, dal si si kávičku?
Dnes už tretiu. Už som hore pomaly 48 hodín.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Len pomaly, všetci ťa tu potrebujeme.
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Človeče, tak mysli aj na seba..šak ťa šlak trafí. Ale fakt!!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mimaemma Pozri príspevok
Človeče, tak mysli aj na seba..šak ťa šlak trafí. Ale fakt!!!
Už som si doprial asi 2,5 hodinový spánok.
0 0
mojik mojik

mojik je offline (nepripojený) mojik

prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mojik Pozri príspevok
prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík
Áno
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mojik Pozri príspevok
prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík
NIE nedáva sa a nikdy sa ani nedávalo....
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

mojik Pozri príspevok
prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík
to potrdenie sa dáva iba k výpisu do SP
0 0
yansky yansky

yansky je offline (nepripojený) yansky

Poprosím Vás, k daňovému priznaniu potrebujem priložiť výkaz majetku a zavazkov, prijmov a výdavkov na originál tlačivách, alebo mi stačí priložiť to čo mi vylezie z účtovníctva?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

yansky Pozri príspevok
Poprosím Vás, k daňovému priznaniu potrebujem priložiť výkaz majetku a zavazkov, prijmov a výdavkov na originál tlačivách, alebo mi stačí priložiť to čo mi vylezie z účtovníctva?
čo ti vylezie z účtovníctva
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

prosim a co sa tyka oznameni, resp. potvrdeni od zdravotnych poistovni ohladom zrazky dane z preplatku z rzzp za rok 2008...
ma sa prilozit taktiez ako priloha k DP? vyzaduju to, alebo to vobec netreba... nakolko tu citam, ze niektore zdravotne poistovne posielali oznamenie, poniektore dokonca potvrdenie a ostatne vobec nic..
treba urobit najazd na ne a ziadat ich tieto potvrdenia???
dakujeeeem
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

aktaK Pozri príspevok
prosim a co sa tyka oznameni, resp. potvrdeni od zdravotnych poistovni ohladom zrazky dane z preplatku z rzzp za rok 2008...
ma sa prilozit taktiez ako priloha k DP? vyzaduju to, alebo to vobec netreba... nakolko tu citam, ze niektore zdravotne poistovne posielali oznamenie, poniektore dokonca potvrdenie a ostatne vobec nic..
treba urobit najazd na ne a ziadat ich tieto potvrdenia???
dakujeeeem
nemusíš priložiť, ale pri prípadnej kontrole z DÚ potvrdenie musíš mať
0 0
yansky yansky

yansky je offline (nepripojený) yansky

mzdarka renca Pozri príspevok
čo ti vylezie z účtovníctva
OK, vďaka.
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

evina Re: Aké prílohy?

--------------------------------------------------------------------------------

Citát:
Pôvodca textu príspevku: mojik
prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík

NIE nedáva sa a nikdy sa ani nedávalo....

Smith písal, že áno- nemám s tým žiadne skúsenosti
Tak teraz už vážne neviem či to potvrdenie na životnu poistku dať ako prílohu k DP ,alebo nie.
balunka Re: Aké prílohy?

--------------------------------------------------------------------------------

Citát:
Pôvodca textu príspevku: mojik
prosím vás dáva sa k daňovému priznaniu B , potvrdenie od poisťovne na nezdaniteľnú časť, platí si životku, dík

to potrdenie sa dáva iba k výpisu do SP

A do SP k výpisu ho teda treba pridať?
Ďakujem , lebo už som z toho zmätená.
Lucia
Naposledy upravil L-M : 13.03.09 at 08:13
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať