Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Barbara Pozri príspevok
som hmhm, ale ja zas nemám s kým ísť sa bicyklovať nepridá sa niekto ku mne , kto by mal cestu okolo DS????

p.s. totiž sa bojím ísť sama, lebo čo keď ma niekto prepadne a ja si budem pýtať repete
...to je isto výzva pre chlapoof...sa Ti repete už teraz žiada, konkurentku brať so sebou nemieniš...daj inzerát že prepadlíka bicyklového hľadáš... ...som chcela hodiť cestu okolo... ale taktoo? .........
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...to je isto výzva pre chlapoof...sa Ti repete už teraz žiada, konkurentku brať so sebou nemieniš...daj inzerát že prepadlíka bicyklového hľadáš... ...som chcela hodiť cestu okolo... ale taktoo? .........


Ajuška, kľudne sa ku mne pridaj,keď bývaš blízko DS, aspoň nás nikto neprepadne, lebo sa budú bať toho repete , hádam 2 drobčekov /teda čo sa týka mojej drobnosti / sa aj zľaknú a oni nás budú prosíkať, aby sme ich nechali ísť kade ľahšie
0 0
Beulka Beulka

Beulka je offline (nepripojený) Beulka

bozenka22 Pozri príspevok
Ahojte

Ako každý rok aj tento mám ten istý problém... chcela by som sa konečne po rokoch dostať k moru, ale nemám s kým ísť chcela by som ísť do Chorvátska, ale netrvám na tom. Môžme sa dohodnúť aj na inom mieste. Cestovanie buď autobusom alebo vlakom (ak s tým má niekto skúsenosti), letecky nie. Chcela by som ísť tak na 10 dní a to koncom júla alebo prelom júl august, resp. začiatok augusta. Mám 28 rokov a som zo Záhoria. A hľadám spolucestujúcu, nie spolucestujúceho!
Čauko boženka 22,
chcela by som Ti poradiť ohľadom Chorvátska : klikni si na stránku
Mariky Delmárovej, je to skvelý kolektív báb, čo idú cvičiť k moru,
sama som s nimi bola minulé leto, predtým som sa tam s nikým nepoznala. Síce nie je to úplne ten Tvoj termín - záleží na Tebe.
A ešte jedna možnosť : klikni si na stránku cestovnej kancelárie Kartágo tours, tam si ďalej klikni na možnosť "užitočné informácie" a potom ešte
na "hľadám spolucestujúceho". Tam si môžeš vyberať z ponúk. Ja som si tak našla spolucestujúcu na ostrov Santorini, možno si čítala moje príspevky v tejto téme o pár strán dozadu.
Tak, Boženka, zlom väz a hlavne sa nevzdávaj !

P.S :Nemohla som Ti uviesť presné názvy webových stránok, pretože mi to
vypísalo, že tak môžem urobiť len ak počet mojich príspevkov v Porade je
15 a viac a toto je len môj desiaty. Ale cez google to hravo zvládneš.
Pa, pa.
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

Beulka Pozri príspevok
Čauko boženka 22,
chcela by som Ti poradiť ohľadom Chorvátska : klikni si na stránku
Mariky Delmárovej, je to skvelý kolektív báb, čo idú cvičiť k moru,
sama som s nimi bola minulé leto, predtým som sa tam s nikým nepoznala. Síce nie je to úplne ten Tvoj termín - záleží na Tebe.
A ešte jedna možnosť : klikni si na stránku cestovnej kancelárie Kartágo tours, tam si ďalej klikni na možnosť "užitočné informácie" a potom ešte
na "hľadám spolucestujúceho". Tam si môžeš vyberať z ponúk. Ja som si tak našla spolucestujúcu na ostrov Santorini, možno si čítala moje príspevky v tejto téme o pár strán dozadu.
Tak, Boženka, zlom väz a hlavne sa nevzdávaj !

P.S :Nemohla som Ti uviesť presné názvy webových stránok, pretože mi to
vypísalo, že tak môžem urobiť len ak počet mojich príspevkov v Porade je
15 a viac a toto je len môj desiaty. Ale cez google to hravo zvládneš.
Pa, pa.

Ahoj
Ďakujem Ti za rady Pozerala som sa na to cvičenie pri mori, ale to mi nevyhovuje kvôli termínu - som učiteľka na ZŠ a dovolenku mám júl august a ten nie celý, aj keď tento rok budeme síce končiť skôr, lenže 6. júla idem na poznávací zájazd a bolo by to moc natesno. Ja to chcem práve rozložiť, aby som bola chvíľu doma a chvíľu preč, aby som sa nenudila potom zvyšok času doma A na Kartago stránke každý hľadá Egypt a Tunis, čo nechcem (nemusím ísť výhradne do HR, ale krajiny ako Egypt, Tunis a im podobné ma vôbec nelákajú). A inak keď som išla na tú stánku, zistila som, že ju poznám, ale minulý rok keď som sa tam snažila prispieť, nezverejnilo sa mi to, neviem prečo. Ale rozhodila som siete na viacerých miestach, tak snáď sa niekto nájde... dúfam!

A ešte mi povedz ako bolo na Santorini, lebo to ma láka tiež. Ja len neviem, kto ma dostane do lietadla. Pritom lietadlá milujem a fascinujú ma... no len pozerať sa na ne... zatiaľ A koľko Ťa vyšla tá dovolenka, ak sa môžem spýtať
0 0
Beulka Beulka

Beulka je offline (nepripojený) Beulka

Čafff boženka22,
na Santorini sa ešte len chystám na konci júna, so spolucestujúcou sme sa rozhodli že počkáme na last minute, pretože inak to vyjde dosť draho. Chceli by sme ísť cez cestovku Aeolus, robí to aj Ruefa reisen a uvažujeme aj o niektorej rakúskej cestovke, pretože tie ponúkajú (nielen) Santorini lacnejšie. No a ešte čakáme na vývoj hospodárskej situácie
v Grécku. Ak by si si to v škole vybavila, privítame Ťa v klube.
Čo sa týka cien, teraz sa pohybujú okolo 600 € za štúdiá bez stravy alebo len s raňajkami a okolo 800 € za hotel s polpenziou. Keď to porovnám napr. s Egyptom tak za tú istú cenu mám pomerne luxusný hotel s all inclusive. Nuž ale Sanatorini je môj sen, tak musím za to aj zaplatiť.
Veselé veľkonočné sviatky !
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

Beulka Pozri príspevok
Čafff boženka22,
na Santorini sa ešte len chystám na konci júna, so spolucestujúcou sme sa rozhodli že počkáme na last minute, pretože inak to vyjde dosť draho. Chceli by sme ísť cez cestovku Aeolus, robí to aj Ruefa reisen a uvažujeme aj o niektorej rakúskej cestovke, pretože tie ponúkajú (nielen) Santorini lacnejšie. No a ešte čakáme na vývoj hospodárskej situácie
v Grécku. Ak by si si to v škole vybavila, privítame Ťa v klube.
Čo sa týka cien, teraz sa pohybujú okolo 600 € za štúdiá bez stravy alebo len s raňajkami a okolo 800 € za hotel s polpenziou. Keď to porovnám napr. s Egyptom tak za tú istú cenu mám pomerne luxusný hotel s all inclusive. Nuž ale Sanatorini je môj sen, tak musím za to aj zaplatiť.
Veselé veľkonočné sviatky !
Ďakujem za odpoveď Aha, takže ešte sa len chystáte, ja som nečítala celú diskusiu, resp. to Santorini som si tu všimla, ale nepostrehla som, že ešte len pôjdeš Tak Ti želám, nech Ti to vyjde a prajem Ti to, lebo viem aké to je, keď človek chce veľmi niekam ísť a nie je nikto, kto by išiel s Tebou. Vieš čo kvôli Santorini, by som aj sadla do lietadla ale v škole si to naozaj nevybavím (na to sú tam iní ľudia, a aj tak končíme skôr kvôli rekonštrukcii, takže ešte skôr by ma určite nepustili a ako som už písala, chcem sa aj držať toho termínu, čo som si predsavzala aspoň ako tak), ale ďakujem za ochotu Keby si tam chcela ísť aj na budúci rok tak by sme sa mohli dohodnúť. Alebo ja by som chcela Kanárske ostrovy niekedy zrealizovať, len problém je, že ja si naozaj dovolenku nemôžem vziať kedy sa mi zachce Ale zase tam by som chcela ísť v zime, keď tu je kosa a našťastie máme v zime prázdniny dosť dlhé, takže...
Aj Tebe pekné sviatky (ja to nejako neprežívam... hlavne, že mám voľno )
0 0
Beulka Beulka

Beulka je offline (nepripojený) Beulka

Ďakujem boženka22 za podporu a aj ja Tebe prajem aby si si našla nejakú fajn spolucestujúcu v pre Teba vyhovujúcom termíne.
Zdar cestovaniu ! ! !
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

ahojte, ja tiez nemam skym ist....som mlada baba a rada by som sla na dovolenku, nakolko som este nikdy nebola. tohto roku by som rada sla do chorvatska,,aj s mojim psíkom, lenze busom vlakom lietadlom sa moc neda,,,najlepsie autom,,len ja nemam a tí co maju neju, nemaju na to , nemozu a pod. takze len ak sama,,,citala som ze tu bol tiez niekto co mal podobný problém,,,ja sa rada pridám do skupiny,,,je mi to jedno ci budeme spolu, alebo kazdy pojde svojou cestou, a mna len odveziete, za co ovsem zaplatim.....ak ma niekto zaujem nech da vediet, sukr spravou ...diki
0 0
tuffinka tuffinka

tuffinka je offline (nepripojený) tuffinka

Ahojky,

tak ja momentálne tiež riešim taký problém, že nemám s kým ísť ... už som rozmýšlala, že to skúsim sama..ved co, budem sa nudiť, tak sa vratim domov ...ale možno vo dvojici by bolo lepšie.

čiže ak sa nájde nejaká "duša" čo tiež nemá s kým isť....sem s ňou
0 0
Pangur Ban Pangur Ban

Pangur Ban je offline (nepripojený) Pangur Ban

Ja som si urobil teraz solotravel, som si dal ciel cesty Istanbul a isiel som cez Belehrad, Sofiu, Plovdiv a spat cez Bukurest a Budapest, autom, vlakom a aj autobusom. Najlepsia dovolenka zivota Odporucam.
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

tuffinka Pozri príspevok
Ahojky,

tak ja momentálne tiež riešim taký problém, že nemám s kým ísť ... už som rozmýšlala, že to skúsim sama..ved co, budem sa nudiť, tak sa vratim domov ...ale možno vo dvojici by bolo lepšie.

čiže ak sa nájde nejaká "duša" čo tiež nemá s kým isť....sem s ňou
ahoj tuffinka....a kolko mas rokov, a kam by si rada sla?
0 0
tuffinka tuffinka

tuffinka je offline (nepripojený) tuffinka

pre 0123misa

ahojky, mam 26 rokov a chcela by som bud Chorvatsko (Nin-autom), alebo do Grecka (bus alebo letecky, to je jedno)-na nejaký ostrov. napis mi pripadne kontakt na teba, lebo mi to tu nejako blbe
0 0
tuffinka tuffinka

tuffinka je offline (nepripojený) tuffinka

* blbne
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

tuffinka Pozri príspevok
pre 0123misa

ahojky, mam 26 rokov a chcela by som bud Chorvatsko (Nin-autom), alebo do Grecka (bus alebo letecky, to je jedno)-na nejaký ostrov. napis mi pripadne kontakt na teba, lebo mi to tu nejako blbe
Ahoj,,,no a ak autom tak koho...? ja by somrada sla, no neviem ti povedat kedy, zrejme to bude kus narýchlo,,,ozvem sa ti sukr spravou..
0 0
Jadranka1212 Jadranka1212

Jadranka1212 je offline (nepripojený) Jadranka1212

Slnecne Grecko Rhodos starobyle mesto teple more,krasne zahrady.Hladam spolubyvajucu-ho surne nahly zly zdravotny stav mojej priatelky.Zaujmavu,spolocensku, veselu,príjemnu slecnu alebo pani,pan.Odlet je 20.juna 2010 vybavene je to pre 2 osoby perfektna cena 428 eur pre jednu osobu.V cene je zahrnuté už všetko letiskove poplatky,poistenie,polopenzia,autobus,delagat.Je to 4 hviezdickovy hotel.Chodzou 10 minut priamo k kulturnym pamiatkam a k pristavu.Mozu volat aj starsie zeny do 50 rokov.nevahaj a neolutujes a bude ti som nou dobre na dovolenke a bude sranda.Budeme mat zazitky s dovolenky.Rada spoznavam zvyky ich kulturu,ludí a pamiatky a ich varenie.Najradsej by som bola keby si bola Dubnica nad Vahom a okolia aby sme sa este osobne spoznali pred dovolenkou.Na mna kontakt: 0908 281 054 Kuchtova Ivetka
0 0
Jadranka1212 Jadranka1212

Jadranka1212 je offline (nepripojený) Jadranka1212

ahoj nechce sa ti ist priamo do starobyleho mesta Rhodos 20.6.2010 je odlet z BA.Odpis mi na E-mail:Jadranka1212@azet.sk.kontakt na mna 0908 281 054
0 0
vario573 vario573

vario573 je offline (nepripojený) vario573

Ja mám podobný problém, ja chcem íst zo synom a tiež nemám ským,som rozvedený 34 r. A syn má 7 r.,ak má niekto záujem nech sa ozve
0 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Ahojte, nemal by tu niekto zaujem ist koncom augusta na dovolenku do Chorvatska-Vodice/cvicenie pri mori. Resp. je jedno ze kam, prisposobim sa. Zial nemam ist s kym a sama sa neviem nejako odhodlat (
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Ja teda považujem takéto narýchlo pozliepane priateľstvá za príliš veľké riziko..takmer spoľahlivý spôsob ak si pokaziť dovolenku. Ved to ským som podstatne dovolenku ovplyvní a človek má často čo robiť aby sa prispôsobil aj vlastnej rodine ktorú pozná už roky, ale prispôsobovať sa cudzím ľudom s tým že ked po 2-3 dnoch zisitíte že sa spolu až tak dobre necitite tak čo? tak dusná atmosfera na zvyšok dovolenky. Ved ak ste takí spontanni a otvorení tak si určite budete viedieť vytvoriť kamarátstva aj priamo na mieste ale s tým dôležitým rozdielom že ak mám chuť na spoločnosť tak si ju nájdem ale ak nemám chuť tak môžem byť sám. Odvahu, osloviť nejakú cestovku a cestujte.. ja som bola na single dovolenke a bolo to skvele.. pocit uplnej volnosti, robis si co chces žiadne dohadovanie a branie ohladov na nalady celeho sveta.. to je náhodou vzácna vec.
2 0
iv01 iv01

iv01 je offline (nepripojený) iv01

ja som raz vyhrala dovolenku a tiež som nemala s kým ísť, tak som išla sama, a bolo perfektne, našla som si tam kopec známych s ktorými som ešte aj teraz v kontakte a to už odvtedy ubehlo 5-6 rôčkov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať