Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
keby si zobrala mňa ako mamku...... :-), tiež nemám s kým.
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

bozenka22 Pozri príspevok
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???
http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=221
http://www.solvex.sk/ck/solvex/dovolenka/info/test.html
http://forum.skrz.sk/reaguj-na-prisp...172.46172.html
http://www.kartago.sk/hladam-spolucestujuceho/

kde by si chcela cestovať ?
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

Snáď tu nikoho neurazím, ale dala by som prednosť niekomu v mojom veku - ja mám 29... (alebo lepšie dám od 26 do 40)
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

Ďakujem za tie odkazy, no bohužiaľ sú dosť mŕtve a asi tam chodí málo ľudí a dva sa týkajú exotických dovoleniek, čo ide mimo mňa... ja by som také Chorvátsko najradšej...
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

na stránke Kartago.sk bývajú zmeny, aj keď je pravda, že väčšinou ide o Egypt alebo Tunisko...... tie odkazy som ti dala ako dôkaz, že stránky,kde hľadajú spolucestovateľov, existujú
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

ladyrs Pozri príspevok
na stránke Kartago.sk bývajú zmeny, aj keď je pravda, že väčšinou ide o Egypt alebo Tunisko...... tie odkazy som ti dala ako dôkaz, že stránky,kde hľadajú spolucestovateľov, existujú
Ja viem, že také sú, ale môžem to vyskúšať aj tu nie? Ja chodím na Turancar.sk tam sa to hýbe rýchlejšie...
0 0
baby213 baby213

baby213 je offline (nepripojený) baby213

Dobry den! my sme si vybrali na tento rok robinsonadu agava, na ostrove Hvar, pretoze je to jedna z najzaidanejsich. Ale bohuzial je to pre 10 osob a nam vypadli 4ludia, takze sme nuteni tento zajazd stornovat. CK bola taka zlata ze nam dala cas a skusia zajazd predat do konca mesiaca, inak nam zaloha 400 Eur prepadne Cena vychadza 115Eu na osobu /kedze je tam zlava firts minute/ a datum od 17-25.06.2011
Ked to tu tak citam, mozno by sa tie 4osoby nakoniec aj nasli a stornaciu by sme mohli zrusit ideme dve auta a so psikom. Ja som tehu a budem v 25 tt
Co vy na to?
0 0
jaaaaaaaa jaaaaaaaa

jaaaaaaaa je offline (nepripojený) jaaaaaaaa

Ahojte, plánujem vyraziť niekedy v júni-júli-alebo auguste na 5-6 dní do Chorvátska a hľadám parťáčku. Čisto nízkorozpočtová záležitosť, veci v aute, spánok 30 metrov od mora v stane. Nehľadám si priateľku, sex, ani nič podobné, len vo dvojici to je bezpečnejšie. Žiadne veľké presuny a turistika, len relax, pláž, voda, slnko. Všetko je vecou dohody. kontakt:sup3@centrum.sk
mám 34 rokov, VŠ, pohoďák, outdoor typ
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nemá ti kto variť a ohrievať stan?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A zuby kde ráno umyješ, so slanou vodou? Sprcha ti niečo hovorí, ty budeš určite samá čistota
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Pivko,

v kempe to vsetko je....aj zuby mas kde umyt a aj na toaletu mas kde ist.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Veď on neide do campu, ale 30m od pláže.NÍzkorozpočtová dovolenka.
PS: V Chorvátsku zaplatíš za 2 osoby + auto + stan v campe viac ako za apartmán.
Naposledy upravil pivko : 26.05.11 at 17:10
0 0
Bosoracik Bosoracik

Bosoracik je offline (nepripojený) Bosoracik

Tak to nie si sama mam tiez ten isty problem, Doteraz som chodievala s najlepsou kamoskou ale ta si nasla svoju lasku. Takze leto predo dvermi a ja neviem skym a kam
0 0
jaaaaaaaa jaaaaaaaa

jaaaaaaaa je offline (nepripojený) jaaaaaaaa

pivko Pozri príspevok
A zuby kde ráno umyješ, so slanou vodou? Sprcha ti niečo hovorí, ty budeš určite samá čistota
ty si asi nikdy v campe nebol, však ? Ale chapem, ja napriklad neviem ako to chodí v 5* hoteli. Proste len, ... nie som snob co zaplati 150 eur za noc a potom sa tam pridem na osem hodin vyspať
0 2
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
jaaaaaaaa Pozri príspevok
ty si asi nikdy v campe nebol, však ? Ale chapem, ja napriklad neviem ako to chodí v 5* hoteli. Proste len, ... nie som snob co zaplati 150 eur za noc a potom sa tam pridem na osem hodin vyspať
Lepšie je spať v stanovom tábore kde každý počuje čo sa u susedov deje,ak máte trochu šťastia tak vám za pobyt nikto ožratý nespadne na stan alebo neoští zips na stane.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak neviem či som snob keď som v Chorvátsku a bývam v apartmáne , 220870 má tiež pravdu a ďalšia je že v Chorvátsku je ubytovanie v campe drahšie ako na súkromí.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

220870 Pozri príspevok
Lepšie je spať v stanovom tábore kde každý počuje čo sa u susedov deje,ak máte trochu šťastia tak vám za pobyt nikto ožratý nespadne na stan alebo neoští zips na stane.
Srandicky?
Nahodou to nemusi byt take strasne ako opisujes.

Ja som tiez chcela vyskusat jednu taku stanovu dovolenku. Boli sme asi pred 7. rokmi s cestovkou v Chorvatsku-Orebic.
Poviem ti, bola to jedna z naskvelejsich dovoleniek.
Stanovy tabor mal asi 10 stanov, dostatocne vzdialenych od seba,aby mal kazdy sukromie. Kazdy stan mal malu terasku so stolikmi,stolickami. To, ze stany boli vybavene postelami s postelnym pradlom bolo samozrejme.
Sprchy, WC boli nablizku, v perfektnom stave. K moru par metrov. Kuchyna bola slovenska,slovensky kuchari. Dupla bola samozrejmostou... Varili vyborne, vo volnom case kazdy den vypekali dobroty a graris roznasali na obrovskych plechoch po stanoch,alebo na plaz.
Mali svoj bufet,kde sa dalo hocico kupit,kto chcel nieco z domacej trznice, tak rano mohol ist na nakup na autach CK,alebo si napisal zoznam a delegat priniesol.
To nehovorim o atmosfere,ktora tam vladla. To sa neda zazit nikde,ani v najdrahsom hoteli.
Boli sme prekvapeni aj zlozenim turistov. Boli to zvacsa ludia,ktori mohli sunky valat kdesi na Maledivach.
Ked sme sa rozpravali, tak asi 80% z nich povedalo, ze chodia takto uz dlhe roky, ze je to najlepsi relax,aky sa inde neda kupit...
O nejakych nezhodach, ozranoch ,ci nespratnikoch sme ani nepoculi. Nakolko tu vladla takmer domaca atmosfera,nikto si to nedovolil...
Hoci sme pochodili kus sveta, tato stanova dovolenka sa spomina vzdy v dobrom
5 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Je to vždy riziko.Ja som videl stanové tábory v Grécku.Kompletne zamínované ,pod každým kríkom dve tri míny.Smradu špiny všade naokolo,všetko trojnásobne predražené .To samé bolo na "čundroch "po Slovensku a Čechách.Ako puberťáka by ma nikto nedostal do hotela ,ale teraz s deckami stan nehrozí.Je fakt ,že v Chorvácku som to neskúmal.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tento camp poznám , je celkom O.K. tu sú ceny
http://www.campingborik.com/hrvatski...d=56:eek::mee:
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

V Poreci sa mi tiez pacilo, ako maju vybavene campy..
http://www.kroadria.de/detail-Kroati...-Porec-_44.htm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať