Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
destinydesti destinydesti

destinydesti je offline (nepripojený) destinydesti

bozenka22 Pozri príspevok
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???
Ja sa pridavam k tym,co idu kludne sami.zaciatok sezony/koncom juna/ a predpokladam,ze aj koniec sezony nie je problemos -zohnala som dovolenku, za dvojpostel.izbu som priplacala,ale nie aj stravu, aj cestu akoby za dvoch,to som ani nepocula este.Najvyssia sezona je to horsie,pretoze potrebuju obsadit lietadlo,ale podarilo sa ukecat,cize ja napriklad som bola tento rok uz 2x v Maroku a SAMA,prvy krat sa tam i podarilo najst babu, s ktorou sme zazili kopec srandy a chodili sme aj do "mesta" miestnym busom bezne,vecne vyrehotane, dalsi krat sa nenasiel nikto, ale vedela som, ze single nebude, pretoze som si ten zajazd sama tazko vydupala,cize mi bolo jasne,ze viac tam asi takych ludi nebude.Nabehla som teda na svoj rezim relaxovala,kniha,more, "bufet,tanec,klobasa" , robila som si,co som chcela, na nikoho sa neviazala, strasne malo SK alebo CZ tento druhy krat,cize ked som niekoho zacula v mori, hned som sa porozpravala trochu, aby som nezabudla slovensky hovorit ... je to super. Najoptimalnejsie je, ked sa podari najst tam "kamosku", je jedno, ci priatelstvo vydrzi, ci nie, ale kazda vo vlastnej izbe, pretoze aj s dobrou znamou kamaratkou mozes mat problem,nieto este s niekym cudzim, nemusite byt rovnako nastaveny.
Cize, napr.Kartago - da sa a neplatis komplet za dvoch,len priplatok....
Najvacsi problem bol - aby "nasi" ludia v zajazde pochopili, ze som si tam nesla hladat nejaky erotic.zazitok , ale to je fuk...ja som sa vratila plna energy a to som chcela Cize, nebat sa
3 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

ja dnes idem sama do benáátok idem tam síce pozriet brata aj to len na výkend ale hrozne sa bojím že vo viedni sa mi nepodarí prestupit a zmeškam vlak ktorý mam už zaplatený ale ak to zvládnem tak mi aspon stupne sebavedomie a o rok sa nemusím prispôsobovat nikomu a pôjdem kam chcem kedy chcem a nemusím sa s nikým dohadovat aby išiel somnou
obdivujem všetkých ktorým to nerobí problém ist na dovolenku do zahraničia samých lebo je to podla mna dost tažké ist do cudzieho sveta a nemat nikoho na blízku kto pomôže
0 0
jancip jancip

jancip je offline (nepripojený) jancip

Ahojte, hladam spolucestujucich na tyzdenny vylet do Svedska (Stockholm) od 1.10. 2011 do 8.10. 2011. Spiatocna letenka z Budapesti vyjde cca. 50 Eur, ubytovanie pre 4-6 osob vychadza 500 EUR. To znamena ze ked nas bude 5 osob, ubytko na tyzden vyjde 100 EUR. Dajte mi vediet na email janod zavinac usa.com. Diky, Jano
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Bola som toto leto sama v Tunisku. Všetko bolo fain, len som nemala s kým chodiť na prechádzky, lebo v hoteli, kde som bola ubytovaná som bola sama so Slovenska. Až dva dni pred odchodom prišiel pár z Čiech. Bola som už takto pred pár rokmi v Egypte ale mala som v hoteli niekoľkých Slovákov, takže sa to dalo vydržať. Ak pôjdem ešte na budúci rok, tak si tu budem hľadať spoločníčku. Mám rada samotu ale v cudzom svete, kde nemáte s kým prehovoriť to nie je ono.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

verkaz Pozri príspevok
Bola som toto leto sama v Tunisku. Všetko bolo fain, len som nemala s kým chodiť na prechádzky, lebo v hoteli, kde som bola ubytovaná som bola sama so Slovenska. Až dva dni pred odchodom prišiel pár z Čiech. Bola som už takto pred pár rokmi v Egypte ale mala som v hoteli niekoľkých Slovákov, takže sa to dalo vydržať. Ak pôjdem ešte na budúci rok, tak si tu budem hľadať spoločníčku. Mám rada samotu ale v cudzom svete, kde nemáte s kým prehovoriť to nie je ono.
škoda ja som musela byť doma, nemala som s kým ísť. v utorok idem po troch týždňoch strávených na balkóne do roboty. a to by som bola už išla kamkoľvek aj do Tuniska, napriek tomu že tie krajiny ja nemusím.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

na budúci rok sa budem tešiť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

OK, budem to mať v pamäti
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Do kúpeľov sa chodí samostatne a ešte som nepočula, žeby bolo niekomu trudno.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Skúste začať pobyty v cudzine samostatne na jazykových kurzoch. Bez účasti ďalšieho Slováka.
Zrazu si budete takí blízki s Rakúšanom, Maďarom, Poliakom ako nikdy. A tá súdržnosť, na pohľadanie. :-)
Takto si vytvárajú grupky všetky národnosti so susedmi. Je to úsmevné. Ale milé.
Potom už nebudete mať problém vycestovať nikde sám/sama.
1 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

katalóg Pozri príspevok
Do kúpeľov sa chodí samostatne a ešte som nepočula, žeby bolo niekomu trudno.
kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

mzdarka renca Pozri príspevok
kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente
Aká bariéra ??

Jazyk na jazyk - - a hneď je po bariére .
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

mzdarka renca Pozri príspevok
kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente
Dnes sa k jazykovej bariére netreba ani priznávať. Aspoň jeden základný jazyk sa dá nejako tak zvládnuť.
V mladosti som sme sa ocitli so švagrinou v reštaurácii v centre Budapešti, jedálny lístok klasika iba v maďarčine, nedalo sa nič vydedukovať, tak som sa vynašla a obrátila som sa na čašníka, že kéram valamit jó. A priniesol nám takú baštu - misu pre dvoch, kde bolo všetko. (Písala som ako som tie slová pochytila.)
0 0
mavax mavax

mavax je offline (nepripojený) mavax

kamarátka hľadá spolubývajúcu na dovolenku - preferujem Egypt, Turecko ...
termín nezáleží
0 0
julianna88 julianna88

julianna88 je offline (nepripojený) julianna88

ahojte,precitala som si vsetky komentare k tejto temelebo tiez mam vecny problem s kym ist na dovolenku..minuly rok som sa rozhodla ist sama,povodne do Grecka,ale v poslednej chvili som to zmenila na Tureckoodvaha teda riada,sama baba ist do takej krajiny...nevyhodou bolo to,ze tam boli prevazne dochodcovia v paroch a nie mladi ludia...takze s niekym vytvarat priatelstva sa velmi nedalo,lebo chceli byt close. Ale bol tam jeden mlady par,ktory bol tiez rad,ze je tam niekto mlady,tak sme vacsinou podnikali spolocne vylety.mala som stastieinak by som bola iba na plazi,lebo v takej krajine sa vybrat sama niekam,by som neriskovala.rozmyslam uz o tohtorocnej dovolenke a preto uz radsej zhanam niekoho dopredu)strasne ma laka grecko a pamiatky,ale asi kvoli nestabilnej situacii v tejto krajine to nebude mozne.nechce ist niekto na poznavacku Talianskom,aj pamiatky aj more..?ozvite sapreferujem spolucestujucich do 35rokov.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mám pre vás návrh: čo tak tu napísať DÁtum, MEsto, CEstovku,Krajinu??? poprípade cenu?

jednoducho DAME CEK
0 0
julianna88 julianna88

julianna88 je offline (nepripojený) julianna88

ja som za Taliansko, ak poznavacka,tak kludne aj april, niekedy po velkej noci.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mavax Pozri príspevok
kamarátka hľadá spolubývajúcu na dovolenku - preferujem Egypt, Turecko ...
termín nezáleží
Pošli miery a vek
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Pošli miery a vek
pivčo nebuď oplašený, príspevok z 09/2011asi už bola....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lujza.j Pozri príspevok
pivčo nebuď oplašený, príspevok z 09/2011asi už bola....
Škoda taká 18ka 90-60-90 by potešila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Škoda taká 18ka 90-60-90 by potešila
može byť? ritku má peknú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať