Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

verkaz Pozri príspevok
Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
ej, ej ej, ty chodíš sama na dovolenku Vierka?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Keď som bola mladšia, tak by som na to nenabrala odvahu. Ale teraz v mojom veku už by sa mi nemalo nič stať. A moje priateľky buď sa im už nechce alebo nemajú financie.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

verkaz Pozri príspevok
Keď som bola mladšia, tak by som na to nenabrala odvahu. Ale teraz v mojom veku už by sa mi nemalo nič stať. A moje priateľky buď sa im už nechce alebo nemajú financie.
potvrdzujem rovnako dobré skúsenosti, aj ja som bola zopárkrát v Egypte sama a z rovnakého dôvodu, prvýkrát som mala aj trošku obavy, ale všetko bolo fajn, vždy dobrá partia, ktorá sa mi aj sama ponúkla a pribrala ma medzi seba a aj o dosť mladší odo mňa, nechodím len sama, ale keď mám chuť alebo potrebujem ísť si oddýchnúť, zrelaxovať a nemám s kým, už s tým nemám problém a je to krajina, kde sa dá "vybehnúť" takmer kedykoľvek v roku
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

ja by som rada sla na dovcu bez deti a bez muza / v istych pripadoch ako dalsie dieta/... ale nechce ma samu pustit...
jaaaj to by bolo fajn... no snivajme dalej...
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Ja som za kazdu srandu. Takze ak niekto nebudete mat s kym ist na dovolenku, alebo niekam cestovat, dajte vediet. Mozno si dam povedat.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ach ženy ženy vás tam určite ťahá samé na dovolenku niečo iné ako more
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pivko Pozri príspevok
Ach ženy ženy vás tam určite ťahá samé na dovolenku niečo iné ako more
...no to hej, jedného necháme doma, aby sme si oddýchli a druhého budeme hľadať ???? No, to by sme boli riadne padnuté na hlavu
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Beriem ťa za slovo a ak nepôjdu so mnou tohto roku deti, tak sa ozvem. Určite by sa nás našlo viac. Odpoveď platí pre profesionála aj ostatných.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

verkaz Pozri príspevok
Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
Lubaba Pozri príspevok
ej, ej ej, ty chodíš sama na dovolenku Vierka?
Vierka, Ty máš ale guráž !

A myslím to úplne vážne. Keď si pomyslím, ako som sama cestovala do Kanady a pomyslenie na to, že spadne lietadlo niekde vysoko, prípadne sa ma na letisku opýtajú colníci niečo po anglicky a neviem ani ceknúť mi je ešte teraz nevoľno...
V lietadle som sa umkla na nejakého Inda v turbane, nech mi pomôže vypísať nejaké lajstrá o tom, či niečo nedovážam do CA.
Pomohlo mi však pravidlo, drž sa davu a rob všetko, čo oni.

Môj obdiv za Egypt, ja by som sa bááááááála.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

To je úplne niečo iné. Ideš s cestovkou a tí sa o Teba starajú. Ubytujú ťa a aj nechajú na seba kontakt. V hoteli sa určite nájde niekto zo Slovenska a ak sú normálni, tak je to fajn. Ak nie, tak sa dá pri hotelovom bazéne oddychovať a na pláž sa dá tiež ísť samej. Ak počuješ slovenčinu, dá sa pripojiť. Ja som mala naposledy mladý pár z Bratislavy, ktorí ma mali za mamu a bezo mňa ani na krok. Aj na zájazdy sme chodili spolu. Bolo to lepšie ako keď idem s deťmi alebo vnúčatami, o ktoré sa musím stále starať a venovať sa im
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
evuš Pozri príspevok
...no to hej, jedného necháme doma, aby sme si oddýchli a druhého budeme hľadať ???? No, to by sme boli riadne padnuté na hlavu
Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

pivko Pozri príspevok
Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma

nuz nieco na tom bude.... ved vies ako zeny vzdy chcu to co nemaju a ked to dosiahnu tak ich to uz nebavi
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

verkaz Pozri príspevok
To je úplne niečo iné. Ideš s cestovkou a tí sa o Teba starajú. Ubytujú ťa a aj nechajú na seba kontakt. V hoteli sa určite nájde niekto zo Slovenska a ak sú normálni, tak je to fajn. Ak nie, tak sa dá pri hotelovom bazéne oddychovať a na pláž sa dá tiež ísť samej. Ak počuješ slovenčinu, dá sa pripojiť. Ja som mala naposledy mladý pár z Bratislavy, ktorí ma mali za mamu a bezo mňa ani na krok. Aj na zájazdy sme chodili spolu. Bolo to lepšie ako keď idem s deťmi alebo vnúčatami, o ktoré sa musím stále starať a venovať sa im
Aj ja chodievam už roky na dovolenku sama, tých čo poznám nechcú,
alebo nemajú financie resp. ich minú cez rok na niečo iné. Ja mám veľmi
rada more a relax na pláži, vychádzku v meste, preto chodím aj 2-3 krát
k moru, čo tiež každý nechce. Raz za rok idem s priateľom, potom už
sama. Niekedy idú ľudia, s ktorými sa dá komunikovať, niekedy nie, ale mne to vôbec nevadí, ja tam predsa idem s tým vedomím. Ale kludne sa pripojím
niekedy budúci rok.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pivko Pozri príspevok
Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma

no ci, že tmavší, a čo si myslíš, že na Slovensku ich je málo ? Však, keby sme chceli tmavšieho netreba sa trepať za hranice, stačí vybehnúť z domu na ulicu
Naposledy upravil evuš : 09.12.10 at 13:00
0 0
tarbea tarbea

tarbea je offline (nepripojený) tarbea

Sme dve kámošky nad 30r., rozmýšľame kam vyraziť a nestretnúť ako vždy len zadaných Vie niekto poradiť o akciách alebo výletoch pre zábavných ľudí so stavom: "single"
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

tarbea Pozri príspevok
Sme dve kámošky nad 30r., rozmýšľame kam vyraziť a nestretnúť ako vždy len zadaných Vie niekto poradiť o akciách alebo výletoch pre zábavných ľudí so stavom: "single"
čo ta skúsiť Tunisko, je tam veľa zábavných moderátorov, ktorí sú určite single, len ako to dopadne, čo vlastne chceš, chceš sa len nezáväzne zabaviť, alebo spoznať aj človeka, ktorý by ti "sedel" a niečo s tým robiť, a rozmýšľať nad budúcnosťou???
4 0
peter3377 peter3377

peter3377 je offline (nepripojený) peter3377

velvet Pozri príspevok
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
ja bych ta bral, ked ma manzelka pusti tak mozeme ist,
0 0
tarbea tarbea

tarbea je offline (nepripojený) tarbea

fešáci z Tuniska...ešte to by nám chýbalo! Áno, mali sme na mysli dobre sa zabaviť a keby sme tam ešte aj stretli toho pravého, ktorý by nám "sedel" to by bola tá najlepšia kombinácia
0 0
bozenka22 bozenka22

bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať