Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Lenka,ja Ťa čakám,tak musíš prísť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Luna: šnúrku na mobil už máš?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Dnes si ju kúpim.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak dožijeme v zdraví určite prídeme.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

takze s vladan sme dohodnute, este Luckasari a ....zajtra vyrazíme. Len som prekvapena, ze z vychodu iba dve auta? Ricij a ja? Kde sú ostatní?
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
zrejme mi to nevýjde tak na 90% asi nie - práca a hrdlo nepopustí...mrzí ma najmä tá súťaž chlopov v plavkách s podtitulom - Mr. PNEUMATIKA...aspoň fotky by sme mohli poslať tí, ktorí sa nemôžeme tohoto súťažného klánia zúčastniť - mrzím ma neúčasť vo voľnej disciplíne a v hlavnej promenáde...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

tuším sa do zajtra pomaly poodhlasujete
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

tibor čo Ti nevýjde? Hádam nechceš tým povedať, že nejdeš na Krahule?! To si hádam myslel, že tá promenáda Ti nevýjde?!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

tibor
zrejme mi to nevýjde tak na 90% asi nie - práca a hrdlo nepopustí...mrzí ma najmä tá súťaž chlopov v plavkách s podtitulom - Mr. PNEUMATIKA...aspoň fotky by sme mohli poslať tí, ktorí sa nemôžeme tohoto súťažného klánia zúčastniť - mrzím ma neúčasť vo voľnej disciplíne a v hlavnej promenáde...
cooo? taká súťaž? tak to ste mali hned povedat...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vyťahujem z archívu - a spomínam.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Veru aj ja Jožko,
knihu mám odloženú na čestnom mieste, podpisoval si mi ju a v druhej ruke si držal polovičku omasteného chleba...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať