Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evka, vieš o tom, že Chose sa teraz blázni opäť v Pravda cafe a bez nás
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Nadi, tak toto mu NEBUDE odpustené. Myslím že vrámci indiánskych hier bude priviazaný k totemu.
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Ja som túto superstránku objavila iba včera. Dnes som sa dozvedela o vašom stretku. Veľmi rada by som sa ho zúčastnila. Ešte máte voľné miesta na Krahule? Tereza
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Ahojte všetci, kto má záujem ísť na Krahule, tak som práve uvoľnila jedno miesto. Z vážnych rodinných dôvodov nemôžem ísť. Hláste sa u Beatky.

VOĽNÉ MIESTO KRAHULE!!!!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj, ahoj, ahoj všetkým. Celý týždeň som sa flákala, nebol time na Poradu. Máme posledné štyri dni a stretko je tu... hurá, hurá, hurá! Takže ja som si dovolila všetky infošky zhrnúť do jedného. Ešte tam nahodím program, práve ho dopisujem a prosím Vás všetkých, píšte svoje nápady, návrhy, proste všetko čo Vám príde na um. Čakala som, že sa mi niekto ozve a navrhne nejaký program, ale asi nikomu nič nenapadlo, takže za tieto štyri dni ho spoločne doladíme
Takže tu je link: http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
, dobré!
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

vdaka, si poklad, tolko starostí....napísala som tam volačo dôôôôôvernééééé
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Viete, o tom že nám hlásia super počasie.
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

ahoj, beata a mili poradaci,
s tazkym srdcom musim oznamit, ze neviem, ci pridem - mam syna s 39 teplotami, ma nejaky virus gangino.... herpeticus...ci co, uz mu to trva tyzden, za cely tyzden zjedol par piskot... takze upresnim ci pojdem, az tesne pred vyjazdom, t.j. stvrtok-piatok, ak sa to zlepsi a zacne jest, by som isla. Peniaze som zatial neposielala... nic teraz nestiham, lebo som aj v robote, aj po lekaroch... , takze by som to uhradila tam, keby nebolo miesto na spanie, tak by som bola iba v sobotu cez den.
ahoj,
dari1
TAKZE DALSIE VOLNE MIESTO.... JE MI TO VELMI LUTO...
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ešte raz pripomínam, sledujte http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, tam je sústredené info ohľadom stretka.

Ináč práve som volala na Krahule, povedali mi, že je tam perfektné počasie. Nie je hic, ani zima. Vraj aj cez weekend by tak malo byť... joj len aby nám to počasíčko vyšlo
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Beata
Ešte raz pripomínam, sledujte http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, tam je sústredené info ohľadom stretka.

Ináč práve som volala na Krahule, povedali mi, že je tam perfektné počasie. Nie je hic, ani zima. Vraj aj cez weekend by tak malo byť... joj len aby nám to počasíčko vyšlo
Hlásia nám 31 stupňov na víkend
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ahojte ! Žiaľ, tiež musím oznámiť, že nebudem môcť prísť z naozaj vážnych zdravotných dôvodov mojej dcéry, ktorú som dne s odviezla do špitála v BB. Takže mi je veľmi , veľmi ľúto, ale nemohla by som sa zabávať, keď viem ako veľmi trpí. Ak dcérin stav dovolí, a by ju pustili v piatok, tak prídem len očkom juknúť cez víkend.


TAKŽE poskytujem VOĽNÉ MIESTO !!!!!!!!!!!!! info u Beátky
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Dáška..veľa zdravia tvojej dcére..nech je skoro fit
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

v mene organizátorky našej Beaty = Bee pripomínam, všetci zúčastnení, sledujte stránku http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, priebežne sa tam dopĺňajú všetky info o superstretku

a tešme sa už všetci, už len dvakrát sa vyspíme a je to tuuuuuuuuu
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Manžel sa vrátil pred chvíľou s Krahulí. Počasie dnes-doobeda slnečno, poobede trochu zamračené, ale na krátky rukáv. Tak nech to vydrží.
S pozdravom Edita
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Priatelia, už sa len raz vyspíme Ešte minule som si myslela, bože ešte mesiac a ani som sa nenazdala a je to tu... je to tu... je to tu...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Beata
Priatelia, už sa len raz vyspíme Ešte minule som si myslela, bože ešte mesiac a ani som sa nenazdala a je to tu... je to tu... je to tu...
Bei, všetká česť a vďaka za organizáciu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
evina
Bei, všetká česť a vďaka za organizáciu
pripájam sa aj jádík ubehlo to ako voda
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ja už len dúfam, že sa Vám bude páčiť. Snažila som sa o to zo všetkých síl.

Reklamácie neprijímam
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja by som Vás mala prísť pozrieť v sobotu. Určite bude super.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať