Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
fasia fasia

fasia je offline (nepripojený) fasia

Ľudkovia čo blbnete???? Na miere tolerancie partnera závisí!!! A budem úprimná, Jozef mi pripadá ako človek plný energie ktorý stíha aj nemožné.. a aj to že byť jeho manželkou je asi vcelku ťažká vec vzhľadom na toto vyťaženie. Neupierajte im možnosť byť spolu. Nemyslím si že Jozefova manželka by bola tá, ktorá by "kazila zábavu" a deťúrence ako poznám baby, budú skvelou témou na naväzovanie rozhovorov...
Normálne som sa zhrozila keď som čítala tie extrémne príspevky... nič proti.. ja som asi liberál a vyhýbam sa konfrontáciám... ale toto mi nedá...
Veď porada by bez Jozefa a Richarda bola ničím! Oni "sú vinní" za to že to tu fičí a má to úroveň... Teeeeeeeeeeeeda....
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Súhlasím s Editkou, niečo takéto zorganizovať je dosť náročné. Treba všetko zvážiť, pridať toleranciu a ochotu a nerobiť radikálne riešenia, ale hľadať kompromisy. Takže fakt ĽUDIA NEBLBNITE
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

najviac sa k môjmu nazoru priblizila editka - accad
a chápem napr. J.Mihála ... keby som bola na jeho mieste, urcite by som zvolila tento kompromis aj vediac, ze rodinka sa tam nemusi citit tak fajn, ale pocit blizkosti, spojenia..ci to iné..ten pomáha.
Nie som proti príbuznym, ale bolo by to treba zvážiť, je rozdiel, či beriem tam svojho manzela preto, ze on nechce byt doma sam, alebo svojho 4-nohého člena, bo nemam ho komu zveriť (skutočne to býva občas problem), ale treba si uvedomiť jedno - títo partneri by mali vediet, ze idete na stretnutie s inými, nie s nimi, ze oni si musia poradiť bez vás, čo najmenej rušiť, zaťazovať, prisvojovať si váš čas, usmev, slovíčko...budu toto chápat? Ked sme mali stretnutia podobneho druhu z inej oblasti, partneri raz prisli a nikdy viac..!! Necítili sa fajn medzi "postihnutými rovnakého druhu", pretoze tam zameraním a duchom nepatrili, a na dalsie stretka uz nechodili... Skusme to teda zobrat z pohladu dvoch strán, nebudme mantinelisti..prosííííím
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

jess
aj ja súhlasím, aby mal p.Mihál výnimku, ale ostatní by si to fakt mali zvážiť ..... zoberte si , že Jožko je na každom stretnutí poraďákov, cez týždeň odpovedá na naše otázky, jeho rodina si ho fakt asi moc neužije, takže im doprajme malý rodinný víkend .
aj ja s tým riešením súhlasím.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
jess
aj ja súhlasím, aby mal p.Mihál výnimku, ale ostatní by si to fakt mali zvážiť ..... zoberte si , že Jožko je na každom stretnutí poraďákov, cez týždeň odpovedá na naše otázky, jeho rodina si ho fakt asi moc neužije, takže im doprajme malý rodinný víkend .
S tymto sa neda nesuhlasit

TAKZE VYNIMKA LEN PRE p. MIHALA, a ostatni zvazte si tych rod. prislusnikov
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Daska
S tymto sa neda nesuhlasit

TAKZE VYNIMKA LEN PRE p. MIHALA, a ostatni zvazte si tych rod. prislusnikov
myslím že ten kto toto navrhol má filipa - ja bohužiaľ nejdem, ale toto riešenie sa mi páči....

Kvapka na odľahčenie: ...už sa to tu približuje k diskuskusiám v parlamente - hihihihihi
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

podla fotiek z krstu knihy uz Mihálovci-juniori vlastne do Porady patria :-)

a pre spokojnost ostatných stretnutiachtivých by asi mala byt este jedna anketa o tom, ci to bude s partnermi, ci bez :-)
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Heni
podla fotiek z krstu knihy uz Mihálovci-juniori vlastne do Porady patria :-)

a pre spokojnost ostatných stretnutiachtivých by asi mala byt este jedna anketa o tom, ci to bude s partnermi, ci bez :-)
súhlasííííííím !!!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Milí poraďáci, keďže akcia je rozbehnutá a vidím, že záujem je, nebude sa zakladať žiadna nová anketa, nebude sa nič upravovať, nikto sa neodhlasujte, neurážajte... Osobne nevidím žiadny problém a navrhujem nasledovné. Podľa ankety sme zistili, že tie Krahule vyhovujú viacerým, takže v pondelok na obed sa anketa uzatvára. Prosím, aby mi každý, kto sa prihlásil napísal mail na bee@mensa.sk s predmetom Krahule - Porada a záväzne potvrdil účasť:
Meno:
Priezvisko:
Nick na Porade:
Počet nocí:
Strava: plná penzia, polpenzia
Počet osôb:

Jozef, zoberte si celú rodinku, budeme s Vami počítať a ostatných poprosím, aby radšej neuvažovali so svojimi partnermi, obávam sa, že by ten počet narástol na také číslo, že by sme nemali ani toľko lôžok. Ak sa však nájde medzi nami taký človek, ktorý by napríklad nemohol ísť na stretnutie len preto, že jeho partner mu to vyslovene nedovolí, prípadne dovolí len pod podmienkou, že musí zobrať na stretko aj jeho, tak prosím, zoberte si partnera a nahláste ho. Ale naozaj prosím len akútne prípady!
Ja Vás budem priebežne informovať na Porade, koľko miest je ešte voľných. Tiež Vás poprosím, aby ste mailovali najneskôr však do pondelka povedzme 23:00 hod., pretože v utorok ráno nahlásim rezerváciu lôžok.
Ešte raz veľmi pekne prosím všetkých, ktorí skutočne majú záujem o toto stretnutie a pošlú mi mail, nech tento považujú za záväzný!!!
Naposledy upravil Beata : 17.04.05 at 22:53
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Oznamujem, že do tejto chvíle som obdržala záväzné prihlásenie na stretko od:
accad, Braňo, evina, ivetka, jess, Katarína STR, Luna, Zuzka, Beata

Naďalej, až do 23:00 hod. očakávam ďalšie maily. Priebežne Vás budem informovať.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Takže zatiaľ som sám chalan a mám osem "poraďáčiek"? No fajn.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Braňo
Takže zatiaľ som sám chalan a mám osem "poraďáčiek"? No fajn.
Iný na tvojom mieste by bol rád.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Do party nám pribudli Muška, luebchenko, ALDA.
Celkom prihlásení:

*accad* *ALDA* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja som absolútne rád.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Braňo
Ja som absolútne rád.
Vekovo si odo mňa neni moc vzdialený, takže bude to v pohode, neboj.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Bóže ľudia, len treba aspoň pre mňa napísať cestu, kade sa tam dostanem. Pôjdem autom zo Žiliny.
Aby som tam necestovala celý deň.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Je to zo Žiliny 74 km, smer Martin, Turčianske Teplice. Už tu boli aj mapky.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Katarína STR, ešte Ťa aj v Žiline zoberiem, však idem cez Žilinu, neboj nič. Potom sa dohodneme.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Prišli ďalšie kočky Blažka a tinula. O chvíľku nás bude za dva riadky :
*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Krahule - http://mapy2.atlas.sk/MapViewer/map...tion=&icontext=
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Braňo
Katarína STR, ešte Ťa aj v Žiline zoberiem, však idem cez Žilinu, neboj nič. Potom sa dohodneme.
Super dííík, dohodneme sa na presnej hodine a pôjdem autom za tebou.

Ahojky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať