Zavrieť

Porady

5. Delostrelecká brigáda, VÚ 8022 Jelšava

Ahojte, skúsim, aj keď vačšinou sú tu ženy, tak moc neverím, že niekoho nájdem, ale...
... Nenájde sa tu nejaký moj bývalý spolubojovník z brigady uverejnenej v nadpise témy???
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
joe741 Pozri príspevok
Keď som bol dozorný roty tak tak som poslal pomocníka vyniesť kôš a ten sa vrátil s plačom že mu Stríž vzal bodák smrdelo to prúserom ale dopodlo to dobre velitel roty to pochopil.
....nechcem sa znova do polemiky zbytočnej dostať ........

Ale


NEVERÍM .......!!!
0 0
joe741 joe741

joe741 je offline (nepripojený) joe741

Tak tomu ver kámo PsDO bolo hneď pod strážnou rotou aten pako behal hore-dole stále a nikto nevedel čo v danej chvíli vyvedie "toď vsio" k danej téme.
0 0
culo7771 culo7771

culo7771 je offline (nepripojený) culo7771

a pameta si niekto na denny bar a na bibianku a adku?ja som tam sluzil 97/98.na rmz.
0 0
Miro.M Miro.M

Miro.M je offline (nepripojený) Miro.M

čaute bol som v jelšave v roku 1996-97 na vojne 4RMO . Bola to pakaren ale rad na to spomynam spoznal som tam vela kamaratov ktorych som otedy nevydel ozvytesa Miro.M civil leto 97.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...pane bože, to je hrozná gramatika...spamätajte sa ľudia, ak neviete písať a neovládate gramatiku, radšej tu nepíšte !
...spomínam , nevidel, ozvite sa...to všetko sú slovesá, ktoré sa píšu s mäkkým i !!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...pane bože, to je hrozná gramatika...spamätajte sa ľudia, ak neviete písať a neovládate gramatiku, radšej tu nepíšte !
...spomínam , nevidel, ozvite sa...to všetko sú slovesá, ktoré sa píšu s mäkkým i !!!
....veď práve preto v Jelšave zakotvili ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
....veď práve preto v Jelšave zakotvili ....
a čo s tým má spoločné Jelšava?- začínam pochybovať o tvojom duševnom zdraví...Tam bolo 80% vzdelanejších ľudí ako si ty-zamysli sa nad tým,kým niečo napíšeš...A už na teba nebudem reagovať, na tvoje úbohe poznámky...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo s tým má spoločné Jelšava?- začínam pochybovať o tvojom duševnom zdraví...Tam bolo 80% vzdelanejších ľudí ako si ty-zamysli sa nad tým,kým niečo napíšeš...A už na teba nebudem reagovať, na tvoje úbohe poznámky...
A ešte niečo-všetci tu kritizujú Kamila- ale ty si horší od neho...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo s tým má spoločné Jelšava?- začínam pochybovať o tvojom duševnom zdraví...Tam bolo 80% vzdelanejších ľudí ako si ty-zamysli sa nad tým,kým niečo napíšeš...A už na teba nebudem reagovať, na tvoje úbohe poznámky...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte niečo-všetci tu kritizujú Kamila- ale ty si horší od neho...

....ej , ej , ale si sa vydráždil .......si ma nepochopil ?
Osobne vzal ?
No tak sorry .....

Len tak mimochodom , boli aj útvary , kde si poniektorí počas zopár mesiacov základnej služby aj základné vzdelanie dopĺňali , aby sa krížikom podpisovať nemuseli ...
Vedel si o tom , vieš ...???
0 0
Miro.M Miro.M

Miro.M je offline (nepripojený) Miro.M

Buchač ty my pripadáš že všetko vieš všade si bol ale podla mna do riti si pisal a hovno ti prišlo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Miro.M Pozri príspevok
Buchač ty my pripadáš že všetko vieš všade si bol ale podla mna do riti si pisal a hovno ti prišlo.
....he , he , he ....a ja , že už ani odpoveď nedostanem z Tvojho bydliska ........ale predsa niečo prišlo ....a čerstvééééééé , múúúúúdre.....
Miro.M
Junior Member

Členom od: 31-01-10
Príspevky: 2
Ten , čo všade bol , všetko vie , všetko videl ....tak to nie ja , ale Chrobák Truhlík ...ale inak nie si ďaleko od pravdy ...

Ale toho Ty asi nepoznáš ...v takej riti , kde Ty žiješ , ešte o ňom nechyrovali ....
Naposledy upravil buchač : 02.02.10 at 19:59
0 0
keaneslovakia keaneslovakia

keaneslovakia je offline (nepripojený) keaneslovakia

vykonak VU 8022 Pozri príspevok
Spolubojovnici ja som bol v Jelsave pomocnik výkonáka na 1.výcvikovej baterii u rtm. Vila Barancoka velitel čaty bol Jano Balciar .

Narukoval som ako januarový v roku 1998 .

volám sa Tomáš Janega
HA HA HA. Tomas Janega. Maly pomocnik vykonaka. Co pozeral do kazdeho doruceneho balika. Trosku dolezity, ale inak sa s Tebou dalo. Som Peter Pastucha, na 1. vycvikovke som zakotvil po PS. Jano Balciar bol moj velitel caty, ja som bol velitel druzstva. Bol som april 97, kamosil som sa s dalsim bystricanom Radom Rychnavskym a vychodniarom Marekom Kapajkom. Nikdy som nesiel pod remen, ako vtedy i dnes mi to pride stupidne. Ale na Teba Tomas si pamatam dobre, ty januarovy lev A obrovsky k_k_t bol ten maly Trnavak Vagovic /dostal catara a chodil ako Boh/, uj to bol fas... Bol tusim Julovy /96/, teda koncil 3 mesiace po tom co sme prisli my. A najvacsi frajer na V3S-ke bol Quinto. To bol fraaajo, dal jointa i isiel...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

keaneslovakia Pozri príspevok
HA HA HA. Tomas Janega. Maly pomocnik vykonaka. Co pozeral do kazdeho doruceneho balika. Trosku dolezity, ale inak sa s Tebou dalo. Som Peter Pastucha, na 1. vycvikovke som zakotvil po PS. Jano Balciar bol moj velitel caty, ja som bol velitel druzstva. Bol som april 97, kamosil som sa s dalsim bystricanom Radom Rychnavskym a vychodniarom Marekom Kapajkom. Nikdy som nesiel pod remen, ako vtedy i dnes mi to pride stupidne. Ale na Teba Tomas si pamatam dobre, ty januarovy lev A obrovsky k_k_t bol ten maly Trnavak Vagovic /dostal catara a chodil ako Boh/, uj to bol fas... Bol tusim Julovy /96/, teda koncil 3 mesiace po tom co sme prisli my. A najvacsi frajer na V3S-ke bol Quinto. To bol fraaajo, dal jointa i isiel...
Čauko Peter, blonďák...
0 0
keaneslovakia keaneslovakia

keaneslovakia je offline (nepripojený) keaneslovakia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Čauko Peter, blonďák...
Stano, ja nie som a ani som nebol blondak.. asi si ma s niekym mylis..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

keaneslovakia Pozri príspevok
Stano, ja nie som a ani som nebol blondak.. asi si ma s niekym mylis..
Ale nemýlim, trošku špinavý blond si bol, né? a ešte k tomu desiatnik- a mali ste v partii aj čatára Popíka , ne?Inak, ty si bol celkom OK chalanisko, taký kľuďas...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 04.02.10 at 22:58
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale nemýlim, trošku špinavý blond si bol, né? a ešte k tomu desiatnik- a mali ste v partii aj čatára Popíka , ne?
A aj na Vagoviča si matne spomínam,hmhm-sa tuším volal Marek-ale to som si neni istý...A Tomáš od moravských hraníc mi čmajzol kazetu...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 04.02.10 at 22:59
0 0
culo7771 culo7771

culo7771 je offline (nepripojený) culo7771

cau tomas pametas si na mna som LACI bol som barman na domceku aj z libom dujsikom
0 0
culo7771 culo7771

culo7771 je offline (nepripojený) culo7771

vykonak VU 8022 Pozri príspevok
Spolubojovnici ja som bol v Jelsave pomocnik výkonáka na 1.výcvikovej baterii u rtm. Vila Barancoka velitel čaty bol Jano Balciar .

Narukoval som ako januarový v roku 1998 .

volám sa Tomáš Janega
cau tomas pametas sa na mna som LACI bol som barman na domceku aj z lubom dujsikom...
0 0
Miro.M Miro.M

Miro.M je offline (nepripojený) Miro.M

Laci Dujsika som poznal.Bol zahorak?
Naposledy upravil Miro.M : 14.02.10 at 12:43
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Ahoj, zdravím z Jelšavy....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať