Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

A čo pod vian. stromček? Minulý rok som kupovala šagrinám a rodičom postieľne prádlo- všetci si to pochvaľovali.
0 0
marienka3 marienka3

marienka3 je offline (nepripojený) marienka3

deťom kúpim korčule na ľad, syn (12) o nich sníva od vlani, chcel by chodiť na štadión a dcéru (16) to tiež chytilo, lebo chcú chodiť s priateľom tiež na štadión. Možno kúpim aj pre seba a budem chodiť s nimi. Potom by som mala aj pre muža, ale toho nenahovorím.
Ozaj, je to trochu mimo témy, na výročie sobáša som manželovi kúpila permanentku do soľnej jaskyne, že veď ja si dokúpim, keď by sme išli spolu (mal nejaké problémy s dýchaním). On nemal čas a kým som si ja spomenula, permanentke prešla 3mesačná platnosť - o čom som samozrejme nevedela, ja že trvá aspoň rok. Píšem to preto, aby ste dohliadli aj na termíny a použitie takýchto darčekov.
0 0
mina311 mina311

mina311 je offline (nepripojený) mina311

Tento rok pre drahého zvažujem fotoknihu (cewe)... aj keď ten kalendár ma dostal... - ale doň by sa príliš nepozeral... To je skôr dobrý nápad pre priateľov... Inak máme tiež také "spoločné-veľké" darčeky... tento-krát sme investovali do nového šatníka!
Rodičom je to zložité... ale tiež budem voliť nejaký poukaz do termálnych kúpeľov...
Svokrovi takú menšiu vŕtačku a svokre drobnosti do kuchyne (nové koreničky, príručnú skrinku...
A ešte im všetkým ideme "konečne" oznámiť termín našej svadby...
0 0
beruška2 beruška2

beruška2 je offline (nepripojený) beruška2

Ja som mala tiež pred 18 rokmi darček pod stromček syna Adama a presne 24.12.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Práve som sa vrátila z kontraktov v Nitre a tak sa mi čírou náhodou podarilo kúpiť synovi poľovnícku vestu zateplenú, tričko a ďalekoľad takže on je vybavení. Musím,ale premýšľať ďalej čo ostatným.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nepoviem. Všetko by sa všetci dozvedeli.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

cenzorricho Pozri príspevok
...
Ka Mil
Ka Mil, Ka Mil ... čo si tému zmý lil
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
osky Pozri príspevok
vsetko co si napisala suhlasi,ale myslim si ze je to udel zeny-a ta to robi z lasky k svojej rodine.
aj to je vlastne od nej taky "MALINKY........." darcek.
a pre mna alebo moju mamu je to tiez darcek-zadostucinenie,ked vidime ze nasa namaha je ocenena,vsetkym chutilo a nikomu nic nechybalo a ze sme mohli OSTATNYM doma sprijemnit naladu.ze sme skratka prispeli k radosti.

nemyslime na seba-sme zeny,domov je hlavne o nas.....co uz.
ved Vianoce su o obdarovavani druhych,nie o prijimani pre seba...

p.s.neber to ako utok,ja uplne chapem o com hovoris.ale skus to brat z tej krajsej stranky....
Máš pravdu... robíme to s láskou...aj keď niekedy padne na nás z toho zhonu menšia alebo väčšia depka...a neboj sa, neberiem to ako útok, nemám v povahe urážať sa, tolerujem každý názor.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Originálny a milý sa mi zdá darček s otlačkom nožičky alebo ruky dieťatka, ale cena za to sa mi nezdá primeraná - je to v oddelení hračky na stránke vianocne-darceky.com
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja som pred pááár....rokmi dostala pod stromček 24.12....sestričku a od radosti som vyvratila stromček. Odvtedy bol vždy priviazaný špagátom k oknu.
Našťastie sestra sa nevolá Eva.
Naposledy upravil MarcelkaT : 21.11.08 at 10:52
0 0
mina311 mina311

mina311 je offline (nepripojený) mina311

beruška2 Pozri príspevok
Ja som mala tiež pred 18 rokmi darček pod stromček syna Adama a presne 24.12.
Som síce , ale mne sa zdá strááášne nespravodlivé keď sa dieťa narodí na Vianoce a ešte mu aj dať meno Adam!... Ja síce nie som narodená na Vianoce... ale mám narodeniny v decembri... a meniny koncom novembra... +tie Vianoce a tiež Mikuláš... to celý rok nedostanem žiadny darček... a potom všetko naraz v zime!!!! Asi začneme oslavovať s priateľom Vianoce na jar... dakedy 1.apríla by bolo vhodné...
Keď som bola malá, tak u mojej starkej vydržal stromček až do konca marca... - a pritom bol živý! (mala ho v studenej miestnosti a polievala ho) - a možno by bol vydržal aj dlhšie... akurát že sme všetky salonky "vyžrali"...
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Iriska -z celej škály ponúkaných vecí by som nepotrebovala tak... tri, si dobrá
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Ja tiež ale pred 50-timi.
AHA Pozri príspevok
Ja som s bratom tiež pred 37 rokmi potešila mamu na vianoce
0 0
Gabriela555 Gabriela555

Gabriela555 je offline (nepripojený) Gabriela555

Zakúpiť nejaký dovolenkový pobyt, alebo pobyt v kúpeľoch, podľa obsahu peňaženky.
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Nóóó, prečítala som všetky nápady a myšlienky poraďákov, ktorí majú srdce na mieste a tiež radi obdarúvajú. Ja sa trošku smejem, lebo som objednala u dealerky 5 ks gelov aloe, kus za 249, no líderka nechodila a tak som kúpila 4 ks obliečok na periny a 12 ks froté plachiet, 5 froté uterákov a keď som prišla s tým domov, tak ma čakali aloe gely . Samozrejme, vyplatila som i tie a ostalo mi 400 Sk do 10.12., teda do výplaty. No, nevadí mi to, teším sa a zároveň v duchu delím, čo dám dcére a jej rodine, čo synovi, čo mame, sestrám, bratovi. Už predtým som mala kúpené vnučkám tepláčiky a pančušky, mamine sveter, tak som spokojná. Prajem Vám všetkým ten pocit dobre vykonanej práce.
A vďaka za fajn tému...
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Mne už deti vyrástli a bol veľký problém aby som im spravila radosť pod stromčekom.Pretože pre mňa boli vianoce krásne keď som videla šťastné deti.Ale atmosféru vianoc robilo už od začiatku decembra spoločné pečenie s deťmi, tam sme si hovorili svoje túžby a očakávania a boli to jedny z najkrajších chvíl. Piekli sme ako malá cukráreň množstvo druhov koláčikov pre nás, babky a ďalších príbuzných. Dom voňal celý mesiac vianocami.
Od vtedy sa vela zmenilo rodičia zomreli, ja som sa rozviedla ale Vianoce sú opäť krásne. Teraz som dala limit 500.-SK pre každého na darček. Pretože tieto sviatky sa zmenili v tom, že som šťastná, že sa stretneme na Vianoce spolu s deťmi a nie je to ani tak o darčekoch.Darčekom sme jedna druhej tým, že sme spolu zakúrime v krbe, vyložíme nohy a máme na seba čas. Za celý rok toľko toho spolu nenahovoríme ako cez sviatky a to je pre mňa najkrajší darček. Ludka
0 0
KIKA16 KIKA16

KIKA16 je offline (nepripojený) KIKA16

No to sa podarilo... Tiež som myslela že na prasiatka :-)
0 0
KIKA16 KIKA16

KIKA16 je offline (nepripojený) KIKA16

Teda, ako to kladivo na Mikuláša.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Nakoľko mám prvé vnúčatko, tiež som sa už dlhšiu dobu trápila, čo jej kúpiť. Na vianoce bude mať 11 mesiacov. Priznám sa, že už mesiac som chodila po obchodoch a trápila sa. Pred dvoma dňami som objavila hrací hrniec . Ešte som také niečo nikdy nevidela. Keď som s ním prišla domov, rozbalila som ho a sama som sa s ním hrala ako malé detsko. Je to úžasné, čo všetko je dnes
v obchodoch pre tie deti dostať kúpiť.
0 0
dominica dominica

dominica je offline (nepripojený) dominica

idem obnoviť tému
takže stále som v štádiu, čo ešte kúpiť, lebo mám vybavené len deti. Ale nám by sa hodilo viac vecí a niečo z toho asi kúpime - botník, nové matrace na manželskú posteľ, tlakový hrniec. Mne by sa zišiel opasok.
Pre svokrovcov dáme urobiť šálku s fotkou vnúčat a napadá ma nástenný kalendár s fotkami detí, taký dostali už predminulý rok a všetci boli nadšený. Ešte nejaké vitamíny, alebo lístky do divadla, alebo balíček s oliv. olejom, olivami a nejakými "blbosťami" do kuchyne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať