Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

môžeš mi prezradiť značku ?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

oblamať zo stromčeka spodné vetvy, aby si ježiško nedopichal holý chrbát,keď bude pod stromčekom vykonávať ...
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Laco-monter Pozri príspevok
oblamať zo stromčeka spodné vetvy, aby si ježiško nedopichal holý chrbát,keď bude pod stromčekom vykonávať ...
Tak toto si si mohol odpustiť ..... ale s podobnými Tvojimi reakciami som sa stretla aj v iných témach .... Spokojné Vianoce a nech máš okolo seba len a len milých ľudí.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak ja uz mam ako tak nakupene, ale okolie ma stale bombarduje, ze co si zelam ja pod stromcek. Priznam sa - vobec netusim co si mam zelat.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

misomiso Pozri príspevok
Tak ja uz mam ako tak nakupene, ale okolie ma stale bombarduje, ze co si zelam ja pod stromcek. Priznam sa - vobec netusim co si mam zelat.
P r e k v a p e n i e, také ľahké nevieš nech rozmýšľajú
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pre mňa stále platí, že knihou pod stromček nič nepokazíš.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

misomiso Pozri príspevok
Tak ja uz mam ako tak nakupene, ale okolie ma stale bombarduje, ze co si zelam ja pod stromcek. Priznam sa - vobec netusim co si mam zelat.
Miško, najviac si želaj zdravie, šťastie, lásku pre svojich blízkych a tiež pre seba. Ostatné príde samo...alebo prinesie Ježiško
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...BMW...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

legolas Pozri príspevok
...BMW...
Ani nahodou. To ma zadny nahon, v zime sa s tym nikam nedostanes.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
legolas Pozri príspevok
...BMW...
misomiso Pozri príspevok
Ani nahodou. To ma zadny nahon, v zime sa s tym nikam nedostanes.
Ja chcem toto , toto chcem .....

0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Ani nahodou. To ma zadny nahon, v zime sa s tym nikam nedostanes.
nie všetky modely bmw majú zadný náhon
0 0
jsomsak jsomsak

jsomsak je offline (nepripojený) jsomsak

No konecne poriadne faro aj s retazami
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

jsomsak Pozri príspevok
No konecne poriadne faro aj s retazami
...aj s podmetacími, nech sa už vymyká z priemeru a je jedinečné ...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

misomiso Pozri príspevok
Tak ja uz mam ako tak nakupene, ale okolie ma stale bombarduje, ze co si zelam ja pod stromcek. Priznam sa - vobec netusim co si mam zelat.

...ručne upletený pulóver s nórskym vzorom, aké sme nosili pred rokmi - predný a zadný diel manželka, rukávy dcéra
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ludmilla Pozri príspevok
...aj s podmetacími, nech sa už vymyká z priemeru a je jedinečné ...

Kto s Vás vie čo sú to podmetacie reťaze?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

kedze my zeny nikdy nevieme co na seba,mame som kupila dve skvele tricka s dlhym rukavom a elegantny pulovrik,ktory sa hodi aj do "nobl"spolocnosti.okrem toho salocku s tanierikom v straozitnictve,nadhernu,na malinku mokka kavu./za tu cenu by sme boli mali aj celu sadu,ale mam je zatazena na taketo "zaprasene" drobnostky/

oco dostane celorocnu rakusku dialnicnu znamku a navigaciu-ale tu az po vianociach-sme sa dohodli,ze vyberat budeme spolu.a este salku na polievku-on je polievkovo zavisly...
moj muz dostane kopu oblecenia-treba zmodernizovat satnik,takze som sa na nom vyblaznila/od spodneho pradla az po bundu a topanky/ no a taky darcek pre potesenie bude kniha v znameni jeho horoskopu a popolnik,ktory nepachne na sto km.
samozrejme ze cukrovinky a dobra flaska.....



ja uz niektore svoje darceky mam,kedze som bola pri ich vybere,aby boli podla mojho gusta-trojo nohavic,digitalnu kuchynsku vahu;parny hrniec a zapekacie misticky na suflee alebo creme brule.......
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja vždy kupim poukážky do salonu a nech si vyberú čo si tam daju spraviť.Oblečenie nemusím trafiť a toto je osobný darček,same by si/mama,sestra/to nikdy nezaplatili,že zbytočné a pritom viem,že tam chodia radi.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Moja kamarátka raz, keď bola na materskej a koruniek bolo málo, dala manželovy takú "šekovú knižku"
A tam bolo napríklad
"večera podľa tvojho želania"
"sex dnes večer"
"futbal v telke"
"koniec hádky"
"celý víkend svätý pokoj "
a podobné možnosti
Manžel mohol daný šek použiť kedykoľvek počas nasledujúceho roka a ona sľúbila, že naozaj to tak bude, aj keby traktory padali.

A pochvaľovala si. Manžel používal uvážlivo a spokojnosť bola na oboch stranách. Tak možno by to ešte niekto stihol
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dáša_ Pozri príspevok
Moja kamarátka raz, keď bola na materskej a koruniek bolo málo, dala manželovy takú "šekovú knižku"
A tam bolo napríklad
"večera podľa tvojho želania"
"sex dnes večer"
"futbal v telke"
"koniec hádky"
"celý víkend svätý pokoj "
a podobné možnosti
Manžel mohol daný šek použiť kedykoľvek počas nasledujúceho roka a ona sľúbila, že naozaj to tak bude, aj keby traktory padali.

A pochvaľovala si. Manžel používal uvážlivo a spokojnosť bola na oboch stranách. Tak možno by to ešte niekto stihol
Dášenka, nedá sa ináč, tak Ti prideľujem 100 bodov za tento príspevok a pozdrav kamarátku!!!
Hold kríza je kríza...
Ináč takéto poukážky sa dajú využiť aj doma pri dorastajúcich deťoch.
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Tak toto sa mi pači .Možno by pre deti zabralo napríklad - celý víkend voľno, alebo cukráreň pre menšie deti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať