Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
axeco axeco

axeco je offline (nepripojený) axeco

misoft : vsimol som si neboj - len , ze ti to teraz neprekazalo, ako minule.
2 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

gule preč, stromček môže ostať
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Výborný tip na vianočný darček od "otca roka"
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


len pripomínam .....že za dva mesáce....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
http://www.astratex.sk/neviditelna-p...podna-bielizen
keby náhodou,že reklama...ak ma zmažte...ja len,že nedávno ked "siso sklovský"... oslavovala 50siatku-myslela som že má vácej a media paf,že s natur kozami bola...som povedala,že to mala polepené lepiacimi páskami....
Či má natur kozy - neviem, ale viem, že je natur koza!
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

S tou žltou mončičkou sa akurát hrala vnučka. Nemá však už tú červenú mašličku.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

IMG-20161109-WA0004.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A preto niektorí majú Vianoce od Vianoc do Vianoc.....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
diki za inšpiráciu, asi ju oblepím .
Stromček nemáme pri okne. Inak pamätám, keď mi dedo mráz priniesol ping-pongovú raketu a našla som si ju medzi vetvičkami a guľami
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
Nemusíš kupovať látku, ak sa doma nenájde žiadna. Pri tých rozmeroch je ideálne obtočiť krabicu do hoci i do posteľ. tkanej plachty, ak bielej, tak prikúpiť stuhu, alebo postačí i nejaký naturálny špagát, podstrčiť pod neho ev. zelenú vetvičku, a máš po probléme.
Inak to vrecko by sa mi páčilo, ale je mi ľúto jednej veci na SK, že v bežných obchodoch s textilom sa nachádzajú všade rovnaké látky s vianočným motívom, ktoré sú fádne a dovolila by som si povedať až neradostné, čo sa týka ich farebnosti, odtieňov.
Naposledy upravil korela : 23.11.16 at 23:23
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

bettylou
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
Netreba žiadne látky ani posteľné plachty...
Stačí kúpiť zo dva hárky alebo rolku pekného vianočného papiera a jednoducho ju oblepiť - komplet. Spraviť z nej originálnu peknú vianočnú krabicu, ktorá môže byť sama darčekom. A na to mašľu.
Alebo dva veľké hárky priložiť k sebe, zospodu zlepiť izolepou a zabaliť...
Ja som kedysi k narodeninám oblepila obyčajnú krabicu z topánok /vrchnák samostatne/ papierom s detským motívom - sú na ňom mackovia. Sú, lebo čuduj sa svete, tá krabica stále existuje, aj keď jej obsah sa za tie roky už mnohokrát zmenil... Asi to bol veľmi kvalitný papier...
Naposledy upravil Oliwa : 03.12.16 at 16:47
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ilustrovaná Ústava Slovenskej republiky
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Halo..haló...uz iba za dva mesiace
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1528143654859.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja plasit..ja som to ako srandu aj ked pravdivu....sranda z tejto stranky uz je het
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja plasit..., neviem prečo, prečítala som si to v duchu po nemecky aj s prízvukom. To asi tie tvoje nemecké vianočné výlety. :-)

Inak jasné, že na Vianoce sa myslí po celý rok.
Tento víkend som toľko ukladala v eshope do košíka, až mi to vypredali. Skoro ma vystrelo.
Kvalita za 50%. Tak sa postupne škrečkuje na Vianoce, v zľavách a bez stresu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pri dobrych veciach netreba vahat...na svoju prilezitost-cas pockaju v skrini
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1540983613369.jpg  
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

neplaš!! ešte som nezhodila minuloročné kilá
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1566730743520.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať