Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

ja mam Electrolux Inspire so 6.zmyslom asi rok a je perfektna. Je ticha, berie si tolko vody kolko jej treba na riad, ktory v sebe ma, cize setri vodu. Ked dam intenzivne umyvanie, tak to vycisti aj...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Marína, čumákovala som na tú fľašu a napísané je tam , že umýva všetko a aj je označený ako Finish power gel MultiAction. Ja umývam tiež všetko v umývačke, musím uznať, že má lepší efekt aj pri silnejšom znečistení. Nie je doporučení ako špci na poháre. No uvažovala som, že je možné, že na Slovensko ešte ako táto verzia - novinka- nedorazil (myslím ten Calgon- Finish).
0 0
xima xima

xima je offline (nepripojený) xima

Ja mám Bosch už 8 rokov a som spokojná. Nemala som ešte žiaden problém ani opravu. Je to moja Boška.
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

V umývačke riadu mi hrdzavejú príborové nože, lyžičky a vidličky to nerobia. Vie mi to niekto nejako vysvetliť? A poradiť ako na to?
Krásne predvianočné dníčky všetkým
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

Treba vymeniť príbor. Asi nebol použitý kvalitný materiál. Ja mám tiež jednu sadu takú.Treba umývať ručne.Pri kupovaní skúšaj veci magnetom. Čo zmagnetizuje, bude dobré do umývačky.
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

Ďakujem za rady
môj tajný typ bola Bosch, ale nebola som si istá....
o týždeň ideme kupovať umývačku, tak aspoň viem, čo a ako....
a ktorý prostriedok sa vám osvedčil najlepšie?
Naposledy upravil mamminta : 06.01.09 at 14:46
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Pre nedostatok miesta v kuchyni uvažujem nad stolovou umývačkou riadu. Je však len na 6 sád riadu a to ma zasa odrádza... Sme doma traja, ale máme aj veľké hrnce...
Pozerala som Electrolux a AEG... (Keď ich vyrábajú, hádam ich aj niekto používa.)
Má niekto aj takú malú umývačku riadu? Poradíte mi? Stačí, alebo je to naozaj málo?
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

mamminta, ja používam prášok,zväčša som sa dočítala, že tabletky majú v sebe plno lepu a potom sa upchávajú odpady.
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

Anja 111, myslím, že je to málo. Tie sa dosť využívajú v bystrách na umývanie pohárov. Lepšia by bola pre Vás 45cm. Tie sú na 9 súprav. Ale záleží aj od toho, koľko máte za deň riadu, či sa všetci stravujete vonku a iba raňajkujete a večeriate.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

nela88 Pozri príspevok
Anja 111, myslím, že je to málo. Tie sa dosť využívajú v bystrách na umývanie pohárov. Lepšia by bola pre Vás 45cm. Tie sú na 9 súprav. Ale záleží aj od toho, koľko máte za deň riadu, či sa všetci stravujete vonku a iba raňajkujete a večeriate.
Ďakujem za reakciu. Zrejme začnem hľadať spôsob ako a kam ju umiestiť...
0 0
Enviros Enviros

Enviros je offline (nepripojený) Enviros

Ja mám Wirhpulku a som veľmi spokojná; pri kúpe pračky si treba pozorne pozrieť na funkcie, ktoré má mať. A každá značka má svoje funkcie a ked ideš kupovať, tak si musíš vedieť čo v myčke chceš mať - a od toho sa samozrejme odvíja aj cena.
teda otázka znie aké tam majú byť funkcie a koľko môžem do toho vraziť peňazí...
a potom je to otázka vkusu značky...
ja mám posledný typ so sovšetkými programmi.. na sklo,
6 -zmysel, automatický program podľa znečistenia..ale to je vec peňazí ..
0 0
DeepGirl DeepGirl

DeepGirl je offline (nepripojený) DeepGirl

milovníčka dobrej hudby, webmasterka, grafička, cukrárka, klavíristka a popri tom nedobrovoľne aj právnička:-) ...viac
V byte, ktorý sme kúpili, bola vstavaná Whirpool z IKEY (Lagan, ten najlacnejší model), a na nej mi vadí, že košík na príbory má v strede, takže ani zľava ani sprava naokolo nemôžeš dať väčšiu vec...

Mama má AEG, bez problémov frčí od 2002-eho. Na BOSCH-ky som počula zatiaľ len chválu, u mňa v domácnosti je "boška" chladnička, pračka a kuchynský robot, absolútna spokojnosť...
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

Určite by som nekupovala 45-ku, dáš tam 2 hrnce a máš ju plnú a ževraj zle umýva v rohoch, ale ak ti to nevychádza na priestor, tak nič. A na margo programov, nemusí ich mať dvadsať, aj tak budeš používať len asi 3- predoplach, krátky a automatický. Máme aj so sestrou electoluxky a sme spokojné.
0 0
kajasla kajasla

kajasla je offline (nepripojený) kajasla

Ja mam novú umývačku zn. BAUMATIK , BDWO1ss . Je to moja prvá umývačka. čakala som od nej viacej, ostávaju čmuhy na poharoch a zaschnutú špinu neumyje.
0 0
bubo236 bubo236

bubo236 je offline (nepripojený) bubo236

ahojte, chcel by som kupit ELECTROLUX ESL 46010, ma niekto nejake skusenosti?
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

bubo236 Pozri príspevok
ahojte, chcel by som kupit ELECTROLUX ESL 46010, ma niekto nejake skusenosti?
Máme ju skoro rok a som s ňou veľmi spokojná.
0 0
božena24 božena24

božena24 je offline (nepripojený) božena24

Práve som chcela poradiť, akú značku umývačky riadu kúpiť, takže ste mi ušetrili prácu. Ďakujem. Ale vedel by mi niekto poradiť aj nejaké užitočné funkcie (samozrejme okrem energetickej triedy a spotreby vody), na ktoré by som sa mala pri kúpe zamerať?
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

božena 24, keďže rozhodnúť sa musíš sama, najlepšie bude, keď si dáš do google " akú umývačku", tam poštuduj a rozhodneš sa. Ja mám Wirlpool vstavanú, 60cm. Má oneskorený štart, polovičnú náplň, zvukovú signalizáciu konca programu,sklápateľné držiaky na taniere,a čo je najdôležitejšie, má všetky "A" ,spotreba vody 13l a pozeraj hlučnosť do 49decibelov. www.obchodnydom.sk- dobré poradenstvo. Najlepšia značka- BOSCH, a keď si vyberieš viaceré typy, na elektroexperte Ti poradia, ktorý typ je lepší. Prajem dobrý výber.
0 0
natak natak

natak je offline (nepripojený) natak

dobry,
akurat zvazujem kupu umyvacky, ide o Whirlpool ADP 4618 IX, nemate niekto s nou skusenost? Dakujem krasne za odpovede.
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

natak , typ ADP 6948 je o 1500 drahšia na www obchodnydom, ale má spotrebu 13l. Inak to isté čo 4618
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať