Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Timka1 Pozri príspevok
Lenka, možno sa sušia, aj my máme občas takú príhodu ....
Taká nehoda sa vraj nestala..ale kto ho vie...slečinka sa nechce možno priznať, uvidíme či sa prizná dnes.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Treba troška preklepnúť spolužiakov asi...
Stanko, nestraš...chceš aby ma porazilo v takom krásnom veku???
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Xanti Pozri príspevok
Prečo neni téma,
ČO MA DNES ROZPLAKALO ?
Tá by sa mi dnes zišla, lebo ma rozplakala prílišná aktivita v tejto téme http://www.porada.sk/t136196-danove-...ml#post1349003 fakt sa ľudia nemusia snažiť. Fakt nemusia navštevovať účtovníkov, naozaj všetko na zlatom podnose dostanú.
Za mnou asi pred polhodinou prišli tri ženy z obce, kde pracujem ako mzdárka, či im nepomôžem s ročným zúčtovaní dane, lebo boli za jednou paňou ohľadom ročného zúčtovania a ona od nich chce peniaze . , Predstavte si, za vypísania tlačiva. Ja im nech nevypisujem tlačivo, len nech im napíšem na papierik, kde čo majú napísať . ................ Bez komentára . Len som krútila hlavou.
Odmietla som ich .
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

judita1971 Pozri príspevok
Za mnou asi pred polhodinou prišli tri ženy z obce, kde pracujem ako mzdárka, či im nepomôžem s ročným zúčtovaní dane, lebo boli za jednou paňou ohľadom ročného zúčtovania a ona od nich chce peniaze . , Predstavte si, za vypísania tlačiva. Ja im nech nevypisujem tlačivo, len nech im napíšem na papierik, kde čo majú napísať . Trikrát hádajte, kde som ich poslala.
To je ale drzosť... Veď im ešte mala kávičku ponúknuť za to, že ju navštívili.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mne pred hodinou volali z DU. Kontrola, ktorú som čakala pred týždňom a neprišla (kontrolórka ochorela), je už na ceste. Držte palce.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

judita1971 Pozri príspevok
Za mnou asi pred polhodinou prišli tri ženy z obce, kde pracujem ako mzdárka, či im nepomôžem s ročným zúčtovaní dane, lebo boli za jednou paňou ohľadom ročného zúčtovania a ona od nich chce peniaze . , Predstavte si, za vypísania tlačiva. Ja im nech nevypisujem tlačivo, len nech im napíšem na papierik, kde čo majú napísať . ................ Bez komentára . Len som krútila hlavou.

A sa divíš?
Naozaj si to robíme sami. Nemusia ani najmenšiu snahu prejaviť, dostanú na zlatom podnose všetko.

Keby aspoň tú pototo čokoládu doniesli, za snahu. Abo ponúkli protislužbu.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Mne pred hodinou volali z DU. Kontrola, ktorú som čakala pred týždňom a neprišla (kontrolórka ochorela), je už na ceste. Držte palce.
Jarka, drž sa...držím palčeky..všetkých dvadsať.. Prišli na daň z príjmu,či niečo iné?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

DPH 12/09, mali sme odpočet.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

kkllc Pozri príspevok
Pokazil sa mi PC. Zrejme Harddisk. Nemám zalohované účtovníctvo od januára.
Ak mi to opravár nezachráni tak ma porazí
Nezabúdajte na to, aby ste nedopadli ako ja.
Aj mne sa stalo to isté. Zaujímavé je, že sa to deje vždy v období najusilovnejšieho účtovania. Tento rok som počítač predbehla a stihla som všetko urobiť pred tým, ako sa pokazil. Len ma veľmi mrzí, že tam mám kopec nezálohovaných fotiek.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

JarkaL Pozri príspevok
Mne pred hodinou volali z DU. Kontrola, ktorú som čakala pred týždňom a neprišla (kontrolórka ochorela), je už na ceste. Držte palce.
Jarka, drž sáá. Mňa to čaká vo štvrtok.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ahojte, mňa dnes ráno toto dostalo do tej správnej nálady kuk

ako sa vybavuje na úradoch

http://www.ceknito.sk/video/439230
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

mňa skôr pobavila kolegyňa..prišla do kancelárie a začala obdivovať náhrdelník ďalšej kolegyne...nakoniec s povzdychom skonštatovala, že ona má už tak akurát na krku len manžela
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

JarkaL Pozri príspevok
DPH 12/09, mali sme odpočet.
Na DPH je rýchla kontrola, prišli dvaja, pozreli, spísali a za 2 hodiny boli preč. To sme mali prvýkrát odpočet a hneď bola kontrola. Sme sezónna firma, máme odpočet vždy od XII do II-III. Teraz už je tých kontrôl menej, dúfam že to nezakríknem
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

JarkaL Pozri príspevok
Mne pred hodinou volali z DU. Kontrola, ktorú som čakala pred týždňom a neprišla (kontrolórka ochorela), je už na ceste. Držte palce.
Tak a je to, práve odišli. Boli v pohode, všetko mám OK.

Trochu som ich chcela podpichnúť, že ako je to so súhrnnými výkazmi, že vraj majú firmy problémy s elektronickým odosielaním výkazov na drsr.sk. Bolo mi odpovedané, že to nie je pravda, o žiadnych problémoch nevedia.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Mňa dnes poriadne nakúril prístup pracovníčky na registrácii na DÚ v BB. Podľa mňa také fúrie by s ľuďmi robiť ani nemali. Ocapenejšie ženy som ešte nezažila. A to som išla do druhých dverí, pretože v tých vedľajších dverách /teda osadenstva za nimi/ som už mala z predchádzajúceho obdobia zlé skúsenosti. Ale o to má na ľudí potom taký efekt, že ak natrafím neskôr na ústretového pracovníka, až sa čudujem, že aj takí sú. Sú, ale je ich bohužiaľ málo. Zdravím všetky tie príjemné kočky z DÚ.... a tie ocapené, nech sa dajú vypchať...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nám dnes v noci ukradli auto. Sme dôchodcovia a bez neho sme odpísaní. Ani neviem, čo máme robiť, polícia sa vyjadrila, že "to už je niekde rozpílené". Cítim najmä veľké rozhorčenie, zlosť a zúfalstvo z absolútnej bezmocnosti.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa neteší, že synček sa trápi s teplotami už dva dni, vyzerá že zo zúbkov, Zadné stoličky mu idú. Už minulý týždeň mal dva dni hnačky aj teploty,teraz ich má ešte vyššie. Čo ma ale potešilo, že v noci zabral zábal, a nemuseli sme utekať na pohotovosť. Mal 38,9. Teraz mu klesla, už je vo svojom živle, tak uvidíme, či sú to len zúbky, alebo budú aj soplíky, aspoň sa mi tak zdá, že nie sú to len zúbky.
V noci nespíme, len driememe, ale snáď už táto noc bude lepšia, a synček nebude furt prisatý na mne, alebo s ockom pozerať o tretej v noci tv .
Čo ma neteší, že mám pred sebou ešte kopec roboty, s malým sa snaží manžel byť v rámci svojich možností čo najviac, ale aj do konca marca (apríl bude teiž zaujímavý) ja neviem čo skôr , ale ako každý rok stihnem s odretými ušami a vyplazeným jazykom.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Nám dnes v noci ukradli auto. Sme dôchodcovia a bez neho sme odpísaní. Ani neviem, čo máme robiť, polícia sa vyjadrila, že "to už je niekde rozpílené". Cítim najmä veľké rozhorčenie, zlosť a zúfalstvo z absolútnej bezmocnosti.


tak to je mi fakt veľmi ľúto. mali ste alarm, alebo zeder?/ keby ste mali zeder, tak to na 100% neukradnú, lebo nato by potrebovali náklaďák aby ho naložili, lebo ináč by tam na mieste potrebovali rozobrať celý predok, aby mohli to auto ukradnúť a to by robilo dosť veľký rámus. my to máme, teda moji mladí,a spávame kľudne/
nemali ste to auto náhodou na lízing, lebo to som presvedčená, že tie lízingové spol. robia tak, že keď už človek má zaplatiť pár eur, tak jednoducho to auto dajú ukradnúť a majú aj auto aj peniaze za to auto.
to som bola svedkom toho keď naši susedia mali zaplatiť okolo 50 tácov, tak auto zmizlo a mali ho pod oknom.

p.s. jedine si zobrať úver keď už, ale na lízing nikdy
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska rozčúlilo to,že ráno ako mali isť deti do školky,tak starší začal plakat že on nejde lebo ho bolí uško-tak som ho na dnes odhlásil zo školky a zrazu mu nič nieje- dobre ma oklamal teda-som sa nechal dobehnúť...

Stanko, z toho si nič nerob, to môjmu vnukovi /12/ dcéra naletí keď sa mu nechce do školy. tak ho vtedy straaaaaašššneeee bolí brucho, a samozrejme ten deň nemusí do školy, ale celý deň presedí pred PC a zázračne mu naraz nič neni.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Barbara Pozri príspevok
ahojte, mňa dnes ráno toto dostalo do tej správnej nálady kuk

ako sa vybavuje na úradoch

http://www.ceknito.sk/video/439230

Barbara, tak toto nemá chybu.....už som oprskala nielen monitor ale i zbytok kancelárie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať