Zavrieť

Porady

Bankový výpis

Ahojte Poraďáci...
Na bankovom výpise za január mám výber z bankomatu 30.12.2004, ktorý je spracovaný 3.1.2005. Má byť tento výber zaradený do januára, alebo do decembra?
A ešte jedna otázka... Chodia mi z banky "kreditné resp. debetné avíza k platbám". Tieto avíza mám len evidovať a účtovať len konečné mesačné výpisy, alebo ako to je?
Ďakujem Vám za odpovede.
Naposledy upravil vierkat : 08.03.05 at 05:34
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Janka posielam Ti ešte jeden súbor ako pomôcku, používaj oba hárky. Do toho druhého si zapisuj potom daj zoradiť vzostupne podľa D, C a prekopíruj si potom riadky do prvého hárku. Nebudeš mať problémy s formátovaním buniek.
Znamená to teda, že aj knihu pohľadávok a záväzkov môžem robiť cez excel?

Ďakujem ti veľmi pekne Lenka. Už mi to docvaklo, ako používať excel. Som trochu samouk, lebo v škole nás profesorka informatiky veľa nenaučila, lebo videla, že vieme viac ako ona.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Chceš aj inventarizáciu???
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janka6685
Znamená to teda, že aj knihu pohľadávok a záväzkov môžem robiť cez excel?

Ďakujem ti veľmi pekne Lenka. Už mi to docvaklo, ako používať excel. Som trochu samouk, lebo v škole nás profesorka informatiky veľa nenaučila, lebo videla, že vieme viac ako ona.
Veľa vecí sa dá porobiť vo Worde, v Exceli, ja som v týchto programoch robila diplomovku, toto sú časte z nej, ktoré dodnes po úpravach aj používam.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
No len som si myslela, že viem, ako na to, ale nejako neviem prísť na to, ako zadať ten vzorec.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Chceš aj inventarizáciu???
majetku? Žiadny neevidujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale toto by si mala robiť:
Inventarizácia pokladne ku dňu:
Inventúrny súpis zásob
aj keď nemáš majetok.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
Ale toto by si mala robiť:
Inventarizácia pokladne ku dňu:
Inventúrny súpis zásob
aj keď nemáš majetok.
Aj keď nemám žiadny majetok a ani zásoby? Jediné čo nakupujeme sú veci, ktoré idú rovno do spotreby (kancelárske, hygienické a čistiace potreby, pásky do pokladne,...).

Inventarizácia sa robí ako a ako často? Vedieme knihu pokladnice a tam sa pripínajú bločky z dennej a mesačnej uzávierky.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Skús to podľa obrázka, je síce zkopírovaný z open officu ale excel je podobný a mala by si to hravo zvládnuť.
vzorec.JPG  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janka6685
Aj keď nemám žiadny majetok a ani zásoby? Jediné čo nakupujeme sú veci, ktoré idú rovno do spotreby (kancelárske, hygienické a čistiace potreby, pásky do pokladne,...).

Inventarizácia sa robí ako a ako často? Vedieme knihu pokladnice a tam sa pripínajú bločky z dennej a mesačnej uzávierky.
Inventerizácia pokladne sa má robiť 4x do roka. Priložím Ti celý súbor, sú tam aj ostatné hárky, raz sa Ti to zíde resp. niekomu, len si náji hárok s inventarizáciou pokladne.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- inventúrny súpis zásob - tovaru
- inventúrny súpis zásob - materiálu
- inventarizácia hmotného majetku
- inventarizácia pokladne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať