Zavrieť

Porady

Nový zamestnanec

uff .. čítam čítam čítam .. a som z toho taký malý jeleň .. už asi rok som nemala nového zamesntanca až teraz tak som nejako nevenovala pozornosť zmenám ... sociálka je mi jasná ... len ako to je so zdravotnou?? to si pôjde sám na pobočku s tlačivom "oznámenie poistenca o zmene platiteľa na verejné zdravotné poistenie"? prinesie mi potvrdené oznámenie a hotovo? ..
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
No Monika, tak teraz som ostala s otvorenými ústami .

Ani neviem, ako sa ti poďakovať. To máš takto spracované, alebo si to napísala teraz? Verím, že to pomôže aj iným.

Taký mám dobrý pocit, že nič, čo si napísala, pre mňa nie je nové. Nechcem, aby si si myslela, že je to zbytočné. To naozaj nie je. To sa len ja teším, že nie som až taká blbá. Len som to potrebovala na jednej strane mať zosumarizované a na druhej strane vedieť, že na nič nezabudnem.

Ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ďakujem, ...
a_ynot_thx_vp_0018.gif  
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Neni zač, aj keď som to len teraz napísala, aj mne samej to pomôže. Nerobím len mzdy, ale aj komplet účtovníctvo a tiež sa mi stáva, že zabúdam a hľadám
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

sme malá s.r.o. a pošťastilo sa nám dobrej akcie takže prijímame ľudí do HPP
veľmi mi pomohol tento príspevok
vďaka
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Janka, včera si nás tu zahŕňala obrázkami, ale tento v príspevku 22 nemá chybu.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja som vedela, že nie som jediná ohúrená príspevkom od Moniky a že to pomôže aj druhým.

Btw, páčili sa mi obrázky od Pauly, tak som sa nechala inšpirovať.
0 0
janicka janicka

janicka je offline (nepripojený) janicka

vydatá, bezdetná, osoba, ktorá sa učí všetko o mzdách ako samouk ...viac
Super príspevok Monika!
Jednoduché a maximálne prehľadné.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať