Zavrieť

Porady

Nekonečné citácie, nekonečné príspevky - niečo s tým treba robiť!!!

Som tu dosť dlho na to, aby som si mohla vytvoriť názor na účelnosť niektorých "nástrojov" Porady.

Nebudem sa vyjadrovať k systému hodnotenia príspevkov, pretože takmer každý, kto investoval čas a prečítal príspevok v ktorejkoľvek téme, vie si vyhodnotiť, či čas investoval účelne.

Skôr sa chcem vyjadriť k prehľadnosti a efektivite príspevkov.
Jednotlivé témy sú zahlcované všetkým možným, som skeptik, preto neverím, že sa to tá zmeniť. Ale, čo by sa zmeniť dalo, to je sprehľadnenie Porady odstránením napr. citácií. To nekonečné citovanie príspevkov, aj na celú stranu, je "morom" tém, v ktorom sa strácajú jednotlivé príspevky. Podľa mňa by sa tiež mala obmedziť dĺžka príspevkov tak, ako v miniporadách, medzi 1000 až 2000 znakmi. Určite by to prispelo k tomu, že užívatelia Porady by boli nútení vyjadrovať sa stručne a jasne, nepoužívať tisíc bodiek a tisíc smajlov, ktorými sú príspevky zahltené. Tiež za úplne zbytočné považujem citovanie iných textov do príspekov, hoci by oni mohli byť v prílohe. No a tiež by bolo treba zvážiť koľko farieb písma by bolo účelné ponechať. Niektoré príspevky farebne pripomínajú skôr papagája, než by vyjadrovali niečo rozumné. Podľa mňa je čas, niečo s tým urobiť.

Keďže Porada sa neustále mení, tak tie zmeny, o ktorých som písala, by mali u mňa veľké pochopenie a podporu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

rudopp Pozri príspevok
Veď sa tuším vyjadrili (asi 150 príspevkov = 20x viac ako bolo potrebných)
(a niektorí dali aj "vyhýbavé odpovede" )
A možno tie vyhýbavé sú viac k veci .... .,..či?
0 1
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

- mne sa tato tema pacila
- nedelna virtualna hra, s moznnostou sa zapojit, s gradujucim dejom a koniec stale neznamy
- som za citacie, ak nechcem necitam
- a pacia sa mi aj farby, a ikonky


inac by som pozerala na zadanie, ak by bola nastolena tema v zmysle, ze porada ma malo miesta na servri, ze moze padnut a treba najst riesenie
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Zda sa, ze namiesto nekonecnych citacii tu bude nekonecne mnozstvo prispevkov
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Hej, Mona 091.
Kraus má hotové dialógy. Len ich odpísať. Je to nekonečné ako jeho Panelák.
Veď dnes bolo počasie veľmi pekné...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hmmm, veľa nickov jedovalo na to, že téma bola znovuotvorená. Zhruba od polovice témy som čítala, samé ... prečo bola téma znovu otvorená? Kto to urobil? Prečo to urobil? ... Prečo? Prečo? Prečo!
Nuž, preto!!! Aby "demolačná čata" Porady sa mohla naplno vyšantiť. Aj ostatní, ktorí mali chuť sa vyrozprávať.

Bolo zaujímavé čítať síce málo k téme (ako obvykle), miestami sa nejaké zrnko objavilo, zato som si mala možno užiť nekonečné množstvo všeličoho:

  1. neprekonateľných bonmotov,
  2. humor z neurčitého poschodia
  3. drahé perly
  4. cenné úvahy
  5. napínanie svalov
  6. lekcie zo slušnosti
  7. verejný pranier
  8. kopec empatie
  9. zmysel pre spravodlivosť á la slovenská justícia
  10. a silu antipatie a sympatie.

Chýbali tu síce objatia, božteky a srdiečka, no ale tie sa tu ani nedali očakávať.

Pri téme sa vystieralo veľa nickov priamo v akcii, ešte viac klikajúcich . A podľa nebývalého počtu klikancov súdim, že boli spokojní dúšikovia Porady, dokonca možno aj admin.

Takže vážení, strávili ste po znovuotvorení témy príjemný deň (keď ste jej venovali toľko času), vyrozprávali ste sa, užili ste si, takže podľa mňa môže už skončiť.

Veronika, dúfam, že mi nebudeš mať za zlé, že pre ukončenie som si vybrala Tvoj príspevok. Bol pre mňa cenný tým, že si nezaujate povedala svoj názor a navrhla aj riešenie v tejto zmrvenej téme.

P.S.
Na záver srdečne zdravím demolačnú čatu. Pá!!! A veľa chuti do mrvenia ďalších tém.
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať