Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
šimka šimka

šimka je offline (nepripojený) šimka

drahomira je z cachtic tam ju najdes
0 0
stenley2 stenley2

stenley2 je offline (nepripojený) stenley2

niekolko vestic najdes na Moneo.sk, mozno niekto poradi, ktoru sa oplati kontaktovat
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

šimka Pozri príspevok
volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
za dobrou vešticou sa oplatí cestovať pozná minulosť človeka? nie je drahá? ďakujem.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

frederyka Pozri príspevok
za dobrou vešticou sa oplatí cestovať pozná minulosť človeka? nie je drahá? ďakujem.
aj minulost, aj buducnost, hlavne to, co clovek ani netusi, ze sa deje , a ono sa to deje......a draha? skor vzacna na tuto dobu , takze nie je draha
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
lorelei Pozri príspevok
aj minulost, aj buducnost, hlavne to, co clovek ani netusi, ze sa deje , a ono sa to deje......a draha? skor vzacna na tuto dobu , takze nie je draha
Bola si u nej? Kamarátky cestujú k vešticiam , ktoré bývajú v okolí TN...asi o tejto pani nevedia
0 0
motacik motacik

motacik je offline (nepripojený) motacik

Ja som bola tiez u pani Drahomiry.Je fakt dobra a vzacna ako pise lorelei....vzdy mi pomohla. Odporucam, nebudete lutovat.
0 0
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Mám dve gule, ale neveštím
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
hm, to by mohol povedať každý - len či naozaj
0 0
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením


9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

dominika Pozri príspevok
Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením

9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.
Myslím si, že tento príspevok sem nepatrí...nie každý je totiž veriaci a je každého osobná vec, či sa na veštca obráti alebo nie....ja sama som si dala veštit a obanovala som to...týždeň som nespala...ale priznávam, že sú situácie, kedy by to človeku mohlo tak trošku pomôcť nájsť ten správny smer...momentálne som v takom období, kedy nad tým sama reálne uvažujem...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

syrik Pozri príspevok
ale priznávam, že sú situácie, kedy by to človeku mohlo tak trošku pomôcť nájsť ten správny smer...momentálne som v takom období, kedy nad tým sama reálne uvažujem...
Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer ).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

misomiso Pozri príspevok
Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer ).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...
trošku , ale v pohode..
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

dominika Pozri príspevok
Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením


9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.
Ak sa bavíme o vešticiach, jasnovidcoch,kartárkach ....atď. ktorí sa snažia ľuďom pomôcť nájsť východiskový smer z momentálneho bludiska, nemá to určite nič spoločné s výstrahou ktorú cituješ z Biblie. To isté si mohli v tom čase myslieť o mesiášoch, ktorí podľa vtedajších princípov robili nepovolené kázania a pomáhali ľudom v ťažkých situáciách. Boh chce aby medzi ľudmi bola láska, úcta a aby si navzájom pomáhali, preto to ber ako pomoc v núdzi. Nikto radu od veštíc nepríjma na silu. Človek v núdzi "obrazne" natiahne ruku a čaká pomoc. No a oni pomôžu, ak môžu. Píšem o tých serióznych. Striktne sa držať zákazov a predpisov mi pripomína praktiky inkvizície.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

plne suhlasim s prispevkami od JA1000 a Syrik.
Ostava mi len doplnit že som šťastná a vďačná že žijeme v 3 tisícroční a máme tu zákony, ktoré už nedovoľujú inkvizíciu alebo hon a upaľovanie čarodejníc.
Osobne si myslím že každý človek či už je veriaci alebo nie, by sa mal naučiť rešpektovať a nesúdiť slobodnú vôľu a hodnoty svojho okolia a to bez ohľadu na to akej literatúry sa vo svojom živote drží.
0 0
Don133 Don133

Don133 je offline (nepripojený) Don133

Samozrejme dnes žiadny hon na čarodejnice nie je a všetko treba braťt s rezervou(napr: keď pôjdeš do tej vojny zničíš velkú krajinu...a vieme ako to dopadlo...zabudla mu povedať, že svoju . Dominika, ked sa ohanaš výkladom piatej knihy....neviem o tom žeby kráľ Šalamún a Sibyla boli zatratení ani ostatní proroci biblie.....
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ja som sa tiž ocitla na križovatke života, kedy som nevedela, či som sa rozhodla správne pre niečo a navyše som nemala istotu v určitej veci v blízkej dobe...nevedela som, ako sa zariadiť....pretože na ton treba pracovať už teraz...a veštica mi dosť pomohla tentoraz,,,
Netreba odsudzovať nikoho pre jeho názory...kto si chce dať vyveštiť, si dá, kto nie, si nedá...jeden verí v to, druhý v to...každý má svoje svedomie a žije si podľa neho...
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Aj ja sa vyjadrím. Nikto nevie čo je pred bohom najväčší hriech. Sú to všetko len domienky a zákony, kt. ľudia vymysleli. Pekný den
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

31Jankal Pozri príspevok
Aj ja sa vyjadrím. Nikto nevie čo je pred bohom najväčší hriech. Sú to všetko len domienky a zákony, kt. ľudia vymysleli. Pekný den
skoda ze sa toto neda ocenit, keby sa dalo poslala by som sto bodov.
0 0
Ludmila2306 Ludmila2306

Ludmila2306 je offline (nepripojený) Ludmila2306

Dobry den ano ja som vestica vestim s kavy aj z kariet.......da sa vyvestit aj po telefone s kariet








Poznámka moderátora: poprosím tel. kontakty poskytovať cez ss-ky . Príspevok bol nahlásený.
Naposledy upravil Bionda : 12.10.09 at 12:36 Dôvod: reklama - tel. kontakt vymazala Bionda, príspevok bol nahlásený
0 0
Ludmila2306 Ludmila2306

Ludmila2306 je offline (nepripojený) Ludmila2306

dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone...




Poznámka moderátora: poprosím tel. kontakty poskytovať cez ss-ky . Príspevok bol nahlásený.
Naposledy upravil arizona : 18.10.09 at 21:42 Dôvod: reklama
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať