Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
miuska223 miuska223

miuska223 je offline (nepripojený) miuska223

tak j by som takého niečo neodporučala.. lebo neverím v takého niečo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nemusíš veriť, nikomu svoj názor nikdy nevnucujem. Mnoho kníh s takouto tématikou som už prečítala a mnoho vecí som aj zažila. Môžem len potvrdiť, že duša neodíde hneď, ale najskôr na tretí deň. Vtedy, keď opúšťa telo, príde sa rozlúčiť s tým, s kým uzná za vhodné. Akým spôsobom, to tu už nebudem rozpisovať, treba to iba zažiť. Také veci zažívajú iba vnímaví a citliví ľudia.
0 0
cukorkava cukorkava

cukorkava je offline (nepripojený) cukorkava

Eva11 Pozri príspevok
Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
bibula-odporucam blizsie info mailom,prip.ss
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

cukorkava Pozri príspevok
bibula-odporucam blizsie info mailom,prip.ss
Spamujes jedna radost, stale to iste vo viacerych temach. Ked nabuduce prides na nove forum ako novacik, tak sa aspon snaz vyvolat pocit, ze chces nezistne poradit - vhodne je naprv hodit par vseobecnych prispevkov, a nie hned v prvom prispevku po registracii tlacit vlastny biznis. Niekedy sa neoplati tlacit na pilu a menej znamena viac.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

kklaudia Pozri príspevok
ono je to tak skús a uvidíš, ja som bola u veštice ktorá vie predpovedať budúsnosť a minulosť a presne sa trafila a videla ma 1x v živote
Tieto sú najlepšie.

Ka Mil
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ludo_centrum v 166 okrem iného písal , že lieči "boľačky" prikladaním ruky.

Janinkaaa Pozri príspevok
A vieš to robiť aj na diaľku ?
Asi by to nešlo.
Ka Mil
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

ludo_centrum Pozri príspevok
..Áno, máš pravdu a nie, nemáš pravdu ... položená otázko-odpoveď...
Hmm.. na toto som si vymyslel takého príklady:
- pohár má objem napríklad 1L. Nachádza sa v ňom 0,5L tekutiny. Otázka znie, je pohár z poly prázdny, alebo do polovice plný?
Ahoj Ľudo Centrum.

To už takto musíš vymýšľať aspoň 33 rokov (už vtedy som toto počul).

Ahoj
Ka Mil
P.S.
A keď to už tak prízemne = technicky vysvetľuješ , ako sa volá tá technická jednotka "L".
0 0
ewika222 ewika222

ewika222 je offline (nepripojený) ewika222

prosím vás mate kontakt na tú vešticu zo Štiavnických baní???Ak áno tak mi ho pošlite na ewika222
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Karas Milan Pozri príspevok
Ludo_centrum v 166 okrem iného písal , že lieči "boľačky" prikladaním ruky.



Asi by to nešlo.
Ka Mil
Energia sa dá posielať a liečiť ňou sa dá aj na diaľku. Existuje na to kurz Reiky, má 3 stupne (ja mám tretí), kde už v druhom stupni sa dá liečivá energia posielať.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
šarlatánstvo
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Pasuliatko prečo si myslíš, že ide o šarlatánstvo? Pretože to nepoznáš a nevieš ako to funguje?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
motylik7 Pozri príspevok
Pasuliatko prečo si myslíš, že ide o šarlatánstvo? Pretože to nepoznáš a nevieš ako to funguje?
viem poznam mame jednu znamu čo sa tomu venuje, neviem....nejak tomu neverim nikto ma zatial nepresvedčil o tom,že to funguje.preto
0 0
alexia13 alexia13

alexia13 je offline (nepripojený) alexia13

ahojte baby nemáte nejaky dobry kontakt na nejaku vešticu?,ale overenu?? dakujem
0 0
alexia13 alexia13

alexia13 je offline (nepripojený) alexia13

a máš na nu kontakt?
0 0
matal matal

matal je offline (nepripojený) matal

Vešticu??
Vzdy keď vidím niečo z takouto tématikou, tak mi je veľmi smutno. Ľudia sa zahrávajú s vlastným životom. A hlavne s tým čo je potom. Mala som skúsenosti s vešticami....radšej to nerozvádzam...veľmi mi to uberalo zo slobody a aj keď si človek povie to nemá žiadny vplyv na mna...MÁ...človek to stále nosí vo svojom podvedomí. Bolo to hrôzostrašné obdobie ako náhle som vstúpila do týchto kruhov takýchto ľudí....Nezáleží či hovoria krásne veci pozitívne alebo negatívne. Týto ľudia sa priamo spájajú so zlými duchmy. Človeku sa potom stávajú nevisvetliteľné nešťastné náhody. Ktoré niesú od začiatku...Ide to pomaly ale isto...Prosím Vás nech ste kto koľvek ak chcete byť sťastný a slobodný...treba myslieť na dobré zo všetkého negatívneho si treba zobrať ponaučenie a netreba sa báť...Človek veľa vidrží...Len mi si málo veríme...Treba rozvíjať talenty..a pod... A keď sa človek nevie pre niečo rozhodnúť? treba si pozrieť normálne logicky či to je správne alebo menej správne a podľa toho sa rozhodnuť... A hlavne treba odpúšťať potom je sloboda... A žije sa FANTASTICKY... Človek dokáže žiť šťastne...len si nesmie život sám komplikovať...Veľa stasta...MATA
0 0
katamama katamama

katamama je offline (nepripojený) katamama

Takže matal, ty už proste máš v tomto jasno,-všetkých ktorí sa čomusi podobnému venujú sú odsúdeniahodní, hádžeš to všetko do jedného vreca. J si myslím že každý človek je svojimi danosťami jedinečným exemplárom sám o sebe.Rozlišovala by som z akým úmyslom pristupuje a potom aj koná v tej ktorej situácii. A že ľudia vyhľadávajú schopnosti istých osôb, nuž už dávno je známe že múdreho osud vedie a zanovitého povláči proti jeho vôli.
0 0
karas9milan karas9milan

karas9milan je offline (nepripojený) karas9milan

katamama Pozri príspevok

Takže matal, ty už proste máš v tomto jasno,-všetkých ktorí sa čomusi podobnému venujú sú odsúdeniahodní, hádžeš to všetko do jedného vreca. J si myslím že každý človek je svojimi danosťami jedinečným exemplárom sám o sebe.Rozlišovala by som z akým úmyslom pristupuje a potom aj koná v tej ktorej situácii.

A že ľudia vyhľadávajú schopnosti istých osôb, nuž už dávno je známe že múdreho osud vedie a zanovitého povláči proti jeho vôli.
Určite to máš aj štatisticky doložené.

Ka Mil
( 2x si bol zanovitý = 2 dni ťa bude osud vláčiť ????? )
0 0
katamama katamama

katamama je offline (nepripojený) katamama

Prídeš na to sám!
0 0
gabi33 gabi33

gabi33 je offline (nepripojený) gabi33

máte niekto kontakt na nejakú dobrú vešticu??
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto navštívil veštkyňu a liečiteľku p. Sáru Bachovú z Borcovej, o ktorej som sa dočítala v Plus 7 dní. Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať