Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
Labut Labut

Labut je offline (nepripojený) Labut

Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.Dakujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Labut
Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.Dakujem
Dlho si tu nebola Labut,len škoda ,že sa ozývaš s takým smutným príspevkom.Veľa šťastia pri hľadaní nezvestného.
0 0
Nikitenko Nikitenko

Nikitenko je offline (nepripojený) Nikitenko

Labut
Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.Dakujem
Mrskni si zápis aj na www.patranie.sk !? Je to tam síce platené, ale... veď ty vieš.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

mám prosbu a odkaz od pani Maji - jasnovidky, prosí všetkých, aby nevolali na jej číslo, ktoré bolo uverejnené bez jej vedomia a súhlasu viackrát na tomto webe. Za pochopenie ďakujem
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No asi si našťastie vybral inú za nevestu. Ale čo sa tejto témy týka, pokukám počítam. Samozrejme aj ja to nazvem "rešpekt". Klobúk dole pred tými čo to robia ako majú, aby to bolo na osoh. Ľudskej bolesti je na môj vkus priveľa. Ale pokušení a potrieb bolo a je stále dosť. Takže človek nikdy nevie. Ale aspoň viem, ako sa nakontaktovať na tú správnu.
0 0
kaja1 kaja1

kaja1 je offline (nepripojený) kaja1

Ahojte,
BONITA, EVA11 boli ste v kontakte s nejakou vešticou, odporúčanou tu na porade ? Ako to dopadlo ?
0 0
stela5 stela5

stela5 je offline (nepripojený) stela5

žena
Tiez navstevujem vestice a poviem vam dobru som este nenasla a byvam v michalovciach.Ak k jednej chodite dlho vie už o vas vsetko, to som si vsimla na jednej vestici. Ani neviete kedy z vas vytiahnu aj to co neviete.Tak som si kupila karty vykladove a vestim si sama (zo zabavy a nestoji ma to no .....no v humennom 2OO,-Sk a v michalovcich 300,-Sk a to len za 20 min.) Inak asi som v ich vesteni isla inou osudovou liniou lebo netrafili sa do nicoho.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
stela5
Tiez navstevujem vestice a poviem vam dobru som este nenasla a byvam v michalovciach.Ak k jednej chodite dlho vie už o vas vsetko, to som si vsimla na jednej vestici. Ani neviete kedy z vas vytiahnu aj to co neviete.Tak som si kupila karty vykladove a vestim si sama (zo zabavy a nestoji ma to no .....no v humennom 2OO,-Sk a v michalovcich 300,-Sk a to len za 20 min.) Inak asi som v ich vesteni isla inou osudovou liniou lebo netrafili sa do nicoho.
Myslíš, že sa netrafili? A veľmi presne. Do peňaženiek.
0 0
macenko macenko

macenko je offline (nepripojený) macenko

v blave dúbravke je veľmi vychytená veštkyňa a volá sa gerta. mobil má 0911 167 906, musíš sa dopredu u nej objednať, ale stokí za to. veští z tarotových kariet a aj na konkrétne otázky. poznám veľa ľudí čo u nej bolo, alebo k necj chodievajú a sú fakt spokojný a niektorí z nich hovoria, že potom ako začali k nej chodiť sa im "lepšie dýcha na svete". K tejto chodí veľa ĺudí, tak je asi dobrá, ale aj tak si myslím, že to musí mať človek dané, že len tak sa nikto veštiť nenaučí.
0 0
macenko macenko

macenko je offline (nepripojený) macenko

ja poznám.v blave dúbravke je veľmi vychytená veštkyňa a volá sa gerta. mobil má 0911 167 906, musíš sa dopredu u nej objednať, ale stokí za to. veští z tarotových kariet a aj na konkrétne otázky. poznám veľa ľudí čo u nej bolo, alebo k necj chodievajú a sú fakt spokojný a niektorí z nich hovoria, že potom ako začali k nej chodiť sa im "lepšie dýcha na svete". K tejto chodí veľa ĺudí, tak je asi dobrá, ale aj tak si myslím, že to musí mať človek dané, že len tak sa nikto veštiť nenaučí.
0 0
mariro mariro

mariro je offline (nepripojený) mariro

Ja poznam jednu co vesti z tarotovych kariet.Je fakt dobra.Je z okolia Noveho Mesta nad Vahom.Pani Dasa 0904 038 665.Viem ze uz vela ludom pomohla.Ja si myslim ze tieto vestenia ludom otvaraju oci a srdiecka a prirovnala by som to k psychologickym sedeniam,lebo ludia tam vypustia i to co by hocikomu nepovedali a potom im je lahsie.Treba vyskusat.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Vešticu som vyskúšala raz, ale som si istá, že naposledy. Menila som vtedy miesto, tak ma zaujímalo ako to dopadne. "Vedela" také podrobnosti o mojej rodine, že ma až mrazilo, napríklad, že jeden člen rodiny si práve robí vodičský preukaz - stačilo jej vidieť fotku. Nakoniec mi povedala, že otec neprežije moju ťažko chorú mamku, ktorá už mala dni spočítané. Videla, že jej neverím, tak mi povedala, že aj keď matka má len málo života pred sebou, ocko zomrie skôr.
Otec našťastie stále žije, ale trvalo mi strašne dlho a stálo ma veľa úsilia, kým som sa prestala o neho neprimerane báť, chovať sa normálne. Stačilo mi na celý život. Som si istá, že viac k veštici nepôjdem.
0 0
Suee Suee

Suee je offline (nepripojený) Suee

janka.janka ako mozno kontaktovat pani Majku? viem,ze tu je telefonne cislo,ale aj prosba aby sme ju cez neho nekontaktovali. ak mi mozes ty poradit,ako sa k nem objenat, alebo niekto z vas, velmi mi pomozete.
0 0
melli120 melli120

melli120 je offline (nepripojený) melli120

ahoj Suee,chcela by som ta poprosit,ak si ziskala kontakt na tu p.Maju z Dubravky,mohla by si mi ho nejako poslat?moc by som ti bola vdacna.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

nevie niekto kontakt na vešticu,ktorá veští z ruky ?
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ahojte, získala som kontakt na tú Ginu, čo chodí aj do telky. Vyskúšam, potom dám vedieť.
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

ale viete co... tuto mate vesticu zadara / sice je to len stranka../
http://www.vestiaren.sk/www/vestba/index.php

a vedzte ze kazdy vestec neni vestec v pravom slova zmysle... niektory sa iba hraju na vestca.
0 0
claude claude

claude je offline (nepripojený) claude

Všimnite si, že veštice sú len ženy. Pretože káždá žena má v sebe tzv.tretí zmysel. Ak ho vieme správne použiť vyveštíme si tú najbližšiu budúcnosť aj sami. Treba myslieť p o z i t í v n e, radujme sa každé ráno keď vstaneme, tešme sa že vidíme zelené stromy atď. Keby sme viacej žili s prírodou ani nás nenapadne myslieť na vešticu. Viete u nás sa hovorí -"Čo sa babe chcelo to sa jej prisnilo". A nakoniec veštica je tiež len daňový poplatník zadarmo dnes ani kura nehrabe a potom - je veľmi dobrý psychológ.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Napísala si to krásne.
0 0
MYJUSKA MYJUSKA

MYJUSKA je offline (nepripojený) MYJUSKA

PRE BONITU :
Bonita, prosim ta,,vidim, ze sa v tom vyznas, nemohla by si mi dat dajaky kontakt na fakt dobru vestkynu ktoru mas vyskusanu a ozaj vies ze je dobra??? dakujem moc!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať