Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Kristína_B Pozri príspevok
A nemyslis si, ze keby jej to povedal niekto iny, vysledok by mohol byt presne ten isty? Ved vsetko je o jej snazeni, nie o tom, ze z nej vestica urobila sudkynu.. kazdy jeden z nas by mohol byt dalej, keby sa viac snazil, kazdy jeden.. takze si myslim, ze ta vestica jej povedala nieco, cim nic nemohla pokazit..
Chlapík končí sedenie u veštice a pýta sa jej, či si môže dohodnúť termín znovu v piatok.

Veštica na neho pozrie jedným okom a ledabolo odpovie: "Nie, lebo v stredu vás zrazí auto."

0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
danushka,
Katamama, vo svojej čarovnej guli vidím, že na tomto fóre si nováčikom, ale čím viac budeš Poradu navštevovať, tým viac budeš na nej závislá...Dopadneš tak, ako väčšina jej členov a nebudeš sa jej môcť zbaviť, pretože nebudeš chcieť. Predpovedám Ti, že s akýmkoľvek problémom prídeš na tieto stránky, vždy sa nájde nejaká dobrá duša, čo Ti tu pomôže. Ďalej v čarovnej guli vidím, že máš veriť v seba samú a nedovoliť zlým silám, aby sa Ťa zmocnili. Zdravou stravou a pozitívnym myslením v kruhu dobrých ľudí máš šancu kľudne a pekne prežiť svoj jedinečný život.
kukni do tej čarovnej guľky či sa mám dnes pustiť do varenia
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Tiež pridám skúsenosť, priateľ v roku 2004 navštivil vešticu , ktorá mu okrem iného predpovedala že náš vzťah sa ukončí v roku 2007. A viete ako to skončilo ? Skutočne posledné decembrové dni roku 2007 sa náš vzťah ukončil, ja som prišla o vzťah ale aj o prácu , pretože som bola u priateľa zamestnaná. Do posledných dni som si mysela že sa to nenaplní, a predsa . Splnilo sa do písmena.
Robila som účtovníčku a práve PORADA mi veľmi pomohla. Veľmi. Teraz som bez práce, ale chodím sem pravidelne.
Srdečne všetkých pozdravujem.
0 0
MIMKA2406 MIMKA2406

MIMKA2406 je offline (nepripojený) MIMKA2406

Ja som tiež navštívila vešticu,odporučila mi ju kolegyna a možem povedat,že ani jedno z toho čo mi povedala mi nič nevyšlo.Mala som problémy vo vztahu riadila som sa podla nej a vobec to nevyšlo.A ešte zobrala odomna peniaze.Podla mna veštica ktorá sa pýta peniaze je čo za človek.Ja nechávam všetko na náhodu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

hanelie Pozri príspevok
danushka,

kukni do tej čarovnej guľky či sa mám dnes pustiť do varenia
Hanelie, rozhodne sa do toho varenia pusť, lebo nedeľný obed bol v pondelok dojedený a dnes je už utorok...čarovná guľka neklame
1 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

jež Pozri príspevok
Tiež pridám skúsenosť, priateľ v roku 2004 navštivil vešticu , ktorá mu okrem iného predpovedala že náš vzťah sa ukončí v roku 2007. A viete ako to skončilo ? Skutočne posledné decembrové dni roku 2007 sa náš vzťah ukončil, ja som prišla o vzťah ale aj o prácu , pretože som bola u priateľa zamestnaná. Do posledných dni som si mysela že sa to nenaplní, a predsa . Splnilo sa do písmena.
Robila som účtovníčku a práve PORADA mi veľmi pomohla. Veľmi. Teraz som bez práce, ale chodím sem pravidelne.
Srdečne všetkých pozdravujem.
Nebolo to preto, lebo vedel, ze sa "mate" rozist? Lebo ste to cakali? Lebo v podvedomi ste to riesili? Vies, vela kvazi-vestic vychadza z toho, ze tam chodia vacsinou ludia nerozhodni, ti, ktori radi nechaju svoj zivot tak trochu riadit niekym inym. Niekto preto, lebo je to pohodlne, niekto preto, lebo je velmi nerozhodny. A tak vestica vobec nevesti..skor ta vedie. Rozumies trosku, co som tym chcela povedat? Nesmieme niekoho nechat riadit svoj zivot, ked ten niekto potom nenesie nasledky za nase rozhodnutia..
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

od roku 2004 sme sa ani raz o tom čo vyveštila veštica nerozprávali, ani neviem či priateľ na to myslelel, stalo sa. Ja som tiež na to úplne zabudla len tak asi v novembri keď už bolo skoro jasné že sa vzťah ukončí ma to napadlo. Priateľ veľmi rád a často niečo takéto navštevoval. Navštevoval aj štyroch ľudových liečiteľov, ale tak že išiel ku každému a chcel vedieť čo mu povedia na jeho problém. Možno vzťahu bolo súdene že musí dopadnuť tak ako dopadol, ale zostalo veľa nedopovedaného.
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

jež Pozri príspevok
od roku 2004 sme sa ani raz o tom čo vyveštila veštica nerozprávali, ani neviem či priateľ na to myslelel, stalo sa. Ja som tiež na to úplne zabudla len tak asi v novembri keď už bolo skoro jasné že sa vzťah ukončí ma to napadlo. Priateľ veľmi rád a často niečo takéto navštevoval. Navštevoval aj štyroch ľudových liečiteľov, ale tak že išiel ku každému a chcel vedieť čo mu povedia na jeho problém. Možno vzťahu bolo súdene že musí dopadnuť tak ako dopadol, ale zostalo veľa nedopovedaného.
Vies, naozaj nemozem s istotou tvrdit, ze je to len tak a nijak inak. Ale sama pises, ze priatel vestice navstevoval velmi rad a casto. Mozno je ich nazor pre neho natolko dolezity, ze sa tym ci uz podvedome alebo vedome riadi. Mozno to vzal za svoje. Mozno osud. Neviem.. mozno na nieco prides, ak si tak spatne zrekapitulujes, kto stoji za tym, ze vas vztah sa zacal rozpadavat, resp. ak ste mali nejaky problem, ci mal zaujem ho riesit alebo ci to proste neriesil, pretoze "aj tak sa to ma skoncit"..
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

nemal záujem nič a nikdy riešiť, ani ničim sa zaťažovať....
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

jež Pozri príspevok
nemal záujem nič a nikdy riešiť, ani ničim sa zaťažovať....
Vidis, a o tom pisem. Keby mu povedala nejaka vestica, ze si jeho sudena, ze sa vezmete, ze budete stastni, az kym nepomriete, mozno by sa snazil stale a vo vsetkom.
Ale to uz asi nezistis..
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Pozrite sa na vec aj z druhej strany veci.
Je mozne, ze nejaka vestica skutocne "viedla", ale to potom nebola vestica. V skutocnosti som toho nazoru, ze ked aj clovek ide k nejakemu takemu cloveku ako je vestica atd., mal by vediet, ze vsetko sa stat "moze, ale nemusi". To,ze vieme vopred, co nas caka, je na nas, ako to ponimame, ci si to zafixujeme do hlavy a verime tomu, ze to inak uz nebude, hlavne, ak je to negativne, alebo sa poucime a budeme sa snazit vyhnut takej situacii, ktoru by sme neradi. To je moj nazor. Ak je osoba, ktora vesti ozaj "vestica", vyciti toho cloveka,ci je nerozhodny alebo vobec aka osobnost to je a vazi slova, pretoze psychicky labilnejsiemu by mohla veru riadne uskodit, ako pomoct, takisto nemoze dat riadne rozhodnutia v nasich zivotoch, ale vyvarovat nas toho, co by sa mohlo stat, aby sme sa zariadili. My sami vzdy volime cestu v zivote, takze....
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Ja som bola u jednej veštice už dvakrát a povedala mi veci, ktoré sa neskôr splnili. Boli to veci, ktoré som ja nemala ako ovplyvniť a splnili sa, takže verím, že na tom niečo je
0 0
katamama katamama

katamama je offline (nepripojený) katamama

Danushka,d'akujem ti za odpoved',dobre hádaš,na porade som nováčikom,mám však vyhranené názory a nie som ovplyvnitel'ný typ,ved' už by bolo pri mojom do'chodkovom veku veru aj načase.Chcela by som odpovedat' aj pisatel'ovi pred tebou ale už sa mi to nezobrazuje na monitore,asi zaúradoval admin,ale prečo?Som rada že som na tomto fo're, ako badám l'udia sú tu k sebe milší ako na Lívingu,kde sa majú tendenciu často navzájom urážat'. C'arodejnú gul'u mat' veštica nemusí,k poodhaleniu rúška budúcnosti jej stačia znalosti astrologie,numerologie,má to v dobrom počítačovom programe,je empatická so znalost'ou obecnej psychologie,takto mo'že dobre pomo'ct' klientom,záleží na tom,ako to podá.Dobry' vestec teda astrolog,či numerolog nikdy nepovie nepriaznivé veci pýtajúcemu sa,pretože jeho podvedomie by zapracovalo tak,aby sa tieto veci naozaj stali.Musí svoju reč takpovediac zaobalit'.Mizivé percento l'udí dozreje behom života k jasnozrivosti ale to už presahuje rámec tejto diskusie.Ale bolo by to dobrodružstvo spoznat' niekoho z nich.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Stále mám obsedantnejší pocit, že ľudia hľadajú vešticu ako náhradu niekoho, kto ićh pochopí. Treba sa dobre zamyslieť nad tým, že väčšina má to šťastie a má vo svojom okolí partnera alebo partnerku, ktorý ho pochopí a poradí. To predsa každí chce od veštice. Ak niekto čaká, že sa tam dozvie niečo čo mu akože zmení život.... nech nečaká. Vždy treba pozitívne myslieť a napriek tak zlému svetu- ako okolo nás často je- treba nájsť svoju "oázu pokoja " a oddychu, kde načerpáte sily.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bionda Pozri príspevok
Stále mám obsedantnejší pocit, že ľudia hľadajú vešticu ako náhradu niekoho, kto ićh pochopí. Treba sa dobre zamyslieť nad tým, že väčšina má to šťastie a má vo svojom okolí partnera alebo partnerku, ktorý ho pochopí a poradí. To predsa každí chce od veštice. Ak niekto čaká, že sa tam dozvie niečo čo mu akože zmení život.... nech nečaká. Vždy treba pozitívne myslieť a napriek tak zlému svetu- ako okolo nás často je- treba nájsť svoju "oázu pokoja " a oddychu, kde načerpáte sily.
Bionda, to čo si napísala s tou oázou pokoja je veľmi dôležité.

Ľudia majú často pocit, že sa niečo v budúcnosti zmení. Ale sa to nezmení.
Každý si svojimi myšlienkami a činmi vytvára vlastný osud. Nie je dobré začínať si s takýmto niečím. Umelo nechcime vedieť to, čo vedieť nemáme. Áno možno vám aj povie niečo, čo sa stane... ale vraj sa to aj tak nedá obísť. A možno vám natrepe do hlavy hovadiny a slabšia povaha sa podvedome bude tak aj správať aby sa to stalo. Sila myšlienky a podvedomia je veľmi silná.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Súhlasím s Biondou aj Bastianom. Myslím si, že keď je človek spokojný - ani mu nenapadne hľadať nejaké východisko z čohosi, nápravu alebo zmenu vo svojej budúcnosti. Vyhľadávanie veštcov svedčí o nespokojnosti so svojim životom a ťažko nám môže pomôcť práve niekto, kto číta budúcnosť. Zas si len musíme pomôcť sami, hľadať príčinu svojej nespokojnosti a odstrániť ju, aby sme v konečnom dôsledku našli pokoj. Vnútorný kľud je základom všetkého a vedieť ho udržať nám zväčša dáva sakramentsky zabrať...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Z tohto posledného príspevku ma napadla jedna myšlienka, ktorú som niekde raz počula Parafrázujem: realita okolo nás je vytváraná našimi myšlienkami, ktoré sú abstratkné a subjektívne.
(Alebo niečo v tom zmysle. )
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bionda Pozri príspevok
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj .
Čítal som jednu knižku, kde autor (plastický chirurg) opisoval svoje zážitky. Písal, že väčšina ľudí po operácii príde za ním ako nový človek. Jednoducho sa cítia a majú za iného človeka po vydarenej operácii. Vraj, nielenže inak vyzerajú, ale zrazu aj inak hovoria, chodia a pôsobia naozaj ako vymenení.
Ale že mal aj také prípady, keď sa všetko vydarilo, ale napriek tomu ten človek lamentoval pred zrkadlom že „Ten môj nos je otrasný, vyzerám ako strašidlo, je to možno ešte aj horšie...“ a on to nechápal. Až neskôr pochopil, že je to o vnútornom obraze vlastného ja.
Každý z nás si zo sebou nosí obraz svojho ja. Ten obraz sa podvedome vytvára našimi skúsenosťami, úspechmi, neúspechmi a tým ako sa k nám chovajú druhý ľudia. Človek sa cíti a a aj jedná ako človek za akého sa považuje.

Na záver len toľko, že je nemožné myslieť pozitívne, keď má niekto negatívnu predstavu o sebe.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Bionda Pozri príspevok
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj .
....Ja som sa raz len tak zo zvedavosti vybrala k liečiteľke - ona vlastne neliečila ale diagnostikovala. Pozrela sa na mňa a videla aké mám choroby a aké budem mať. Ale toto nie je podstatné. Mnou sa ani veľmi nezaoberala, ale začala mi rozprávať o mojom synovi..... že sa nemusím mať o neho strach, že sa dožije vysokého veku. A ja sa odvtedy ani nebojím, nech je kdekoľvek, kedykoľvek, som pokojná.... Neviem či je to dobre alebo zle, nezaoberám sa takýmito vecami, ale mám v podvedomí, že nemusím mať strach.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať