Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
žabiatko žabiatko

žabiatko je offline (nepripojený) žabiatko

Sahara80
Aj teba chcem veľmi pekne poprosiť ,aby si mi napísala tvoje skúsenosti s veštením a skúsenosti s pani Majou ak si u nej bola ,lebo si písala že už dlhšie chodíš si davať veštiť Ja tiež navštevujem veštice .Najpr to bolo len zo zvedavosti a vyskúšala som rôzne,ale teraz som bola u pani Maji a bola som riadne šokovaná,ale v dobrom.Niečo sa mi už splnilo a ďalej uvidím.
Pa žabiatko
0 0
žabiatko žabiatko

žabiatko je offline (nepripojený) žabiatko

Bonita prosím ťa ozvi sa.
0 0
žabiatko žabiatko

žabiatko je offline (nepripojený) žabiatko

Bonita chcem sa s tebou spojiť .
0 0
žabiatko žabiatko

žabiatko je offline (nepripojený) žabiatko

Sahara ako si pochodila?
0 0
žabiatko žabiatko

žabiatko je offline (nepripojený) žabiatko

To tu nikto už nie je?
0 0
spring spring

spring je offline (nepripojený) spring

zdravím všetkých a prajem krásny slnečný dník.
s manželom si staviame domček, lenže v podlednom čase sa len hádame a nič nám nejde tak ako si želám. pred mesiacom som našla vejce v dome na uzkej doske bolo položene. myslím si že ide o porobenie ale neviem to na istotu.
Vie mi niekto poradiť ako ďalej na koho by som sa mohla obrátiť. som z východu

Ďakujem za všetky rady
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kúp si časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň. Tam sa o takýchto veciach píše a možno tam získaš aj kontakt na niekoho, kto Ti pomôže. Nové - teda septembrové čísla by mali byť v predaji už od soboty alebo v budúcom týždni.
0 0
habibi habibi

habibi je offline (nepripojený) habibi

Ahojte, prosim moze mi niekto pomoct. Potrebovala by som kontakt na dobru vesticu. Kklaudia spominala, ze pozna viacej, ale neda sa mi s nou spojit. Dakujem, ak niekto pozna a posle mi kontakt. Moj mail je habibi999@azet.sk
0 0
Lenka R Lenka R

Lenka R je offline (nepripojený) Lenka R

ekonóm - živnostník
Pokiaľ je ešte zájem a chceš to vyskúšať, posielam kontakt. Poznám ju osobne. Je fakt dobrá . Hela 0905485211. Keď tak sa ozvi, či si bola spokojná.
0 0
kotaska kotaska

kotaska je offline (nepripojený) kotaska

Prosím Vás pomôžte mi, kto má kontakt na pani Maju veľa ľudí si ju tu chváli chcela by som vedieť odkiaľ je, koľko berie a tak. Sahara písala o nej aj viacerí že je veľmi dobrá. Ak je z daleka tak mi potom odporučte neakú z východu ale fakt dobrú som zúfalá potrebujem vešticu. Ale rada by som tú pani Maju ked si ju tak chválite. Napíšte mi prosím na www.kotaska@post.sk alebo ak máte orange napíšte číslo a zavolám mám do šiestej zadarmo. S pozdravom kotaska.
0 0
kotaska kotaska

kotaska je offline (nepripojený) kotaska

Nepozná niekto neakú velmi dobrú vešticu na východnom slovenksu? Pomôžte mi prosím napíšte na www.kotaska@post.sk
0 0
KatkaNN KatkaNN

KatkaNN je offline (nepripojený) KatkaNN

prosim vie niekto kontakt na tu uz spominanu pani Maju?
velmi by ste mi pomohli dakujem
0 0
adika1326 adika1326

adika1326 je offline (nepripojený) adika1326

ahojte babenky, veru aj ja by som rada nejakú dobrú pani navštívila, keď je dobrá nikdy to nie je na škodu..dobrá rada nad zlato aspoň trochu usmerní aj to niekedy stačí..
0 0
adika1326 adika1326

adika1326 je offline (nepripojený) adika1326

Lenka R Pozri príspevok
Pokiaľ je ešte zájem a chceš to vyskúšať, posielam kontakt. Poznám ju osobne. Je fakt dobrá . Hela 0905485211. Keď tak sa ozvi, či si bola spokojná.
ahoj, tá pani Hela je odkiaľ? dik
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pozrite si stránku www.vedomie.sk, tam nájdete viacerých liečiteľov a veštcov. A keď budete hľadať cez google, nájdete ich ešte viac.
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Ahoj. Chcem sa zapojiť do diskusie a povedať svoj názor. Bola som u 4 veštíc a žiadna nepovedala nič konkrétne alebo niečo, čo by ma posunulo vpred. Tá posledná mi z kariet predpovedala rozchod s priateľom, s ktorým plánujeme spoločný život s tým, že s tým nič neurobím. Bola som z toho spolu s ním veľmi zarazená. A vtedy som si povedala STOP. Život človeka je určite viac ako vopred "nalajnovaný" osudom. Máme svoju slobodnú vôľu, my predsa najlepšie vieme, čo chceme a ako to dosiahneme. Spoliehajte sa len na svoj zdravý úsudok, nepotrebujete predsa žiadne odobrenia alebo odporúčania od cudzích. Svoj život najlepšie poznáme a najlepšie v ňom rozhodujeme len a len my samy. Tak si verte a prestaňte sa báť žiť podľa seba!!
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
ak mozem povedat svoj nazor, tak si myslim, ze k vestici by sa mala odobrat len osoba, ktora to vie vziat trochu s nadhladom, ktora si vie vybrat sama cestu zivotom a ta to nakoniec nepotrebuje. Poznam pribeh dievcata, ktorej vestica povedala neprijemne veci, ako napr. ze nikdy nebude mat deti, potom zo zufalstva nad touto spravou prestala rozmyslat a podarilo sa jej otehotniet a z roznych inych pricin si celkom znicila zivot a co je este horsie, ze aj tomuto dietatu. Dnes len tak mimochodom ma deti dve. No a teraz sa odoberte k vestici.
0 0
gabi9 gabi9

gabi9 je offline (nepripojený) gabi9

Mne sa veľmi pozdáva Alenka Beranová, aké máte vy skúsenosti?
0 0
stamion stamion

stamion je offline (nepripojený) stamion

Ahojte,ja by som sa chcela opýtať kotasky,či bola u tej veštici Maji,ako pochodila.Ja som z Popradu a mám kontakt na jednu super kartárku.Ja mám veľmi dobré skúsenosti s vešticami.Doposiaľ mi všetko vyšlo.
0 0
kotaska kotaska

kotaska je offline (nepripojený) kotaska

Staimon či ako to bolo. Odpisujem na ten inzerát z Popradu to som ja kotaska. Nebola som pri tej pani Maji lebo je od Bratislavy to je daleko iba ak by som mala cestu do Blavy tak by som tam šla. Môžeš mi dať meno a číslo tej kartárky ktorú si chváliš odkial je kolko berie a tak? Viac info môžeš napísať na moju stránku www.kotaska@post.sk diky budem čakať kedy sa ozveš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať