Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
kotaska kotaska

kotaska je offline (nepripojený) kotaska

Stamion. Odpisujem na ten inzerát z Popradu to som ja kotaska. Nebola som pri tej pani Maji lebo je od Bratislavy to je daleko iba ak by som mala cestu do Blavy tak by som tam šla. Môžeš mi dať meno a číslo tej kartárky ktorú si chváliš odkial je kolko berie a tak? Viac info môžeš napísať na moju stránku www.kotaska@post.sk diky budem čakať kedy sa ozveš.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

stamion Pozri príspevok
Ahojte,ja by som sa chcela opýtať kotasky,či bola u tej veštici Maji,ako pochodila.Ja som z Popradu a mám kontakt na jednu super kartárku.Ja mám veľmi dobré skúsenosti s vešticami.Doposiaľ mi všetko vyšlo.
A to je dobre? Ja si tym nie som celkom isty. Aj keby si mala pravdu a islo by o osobu, ktora vidi do buducnosti, tak to, ze ti povie, co ta caka moze byt len na skodu.

Napr. ja som sa pred piatimi rokmi rozhodol zanechat stabilne miesto statneho zamestnanca a vybudovat firmu. Mal som vtedy "malu dusicku", ci sa to podari. Naozaj som si nebol 100% isty tym, ze robil dobre. Aby som zvysil svoje sance, predovsetkym v zaciatkoch som "potiahol" radsej viac, ako menej, robil som niekedy aj 16 hodin, a "s odretymi usami" sa to nakoniec podarilo.

Co by sa stalo, ak by som sa pred tym poradil s "kartarkou"?

1.) Povedala by mi, ze sa to nepodari. Tym padom by som sa zameru vopred vzdal.
2.) Povedala by, ze sa to podari. Na zaklade toho by som spoliehal na vyvesteny "stastny osud" a nevyvilaj by som ziadne zvlastne usilie, v podstate by som asi cakal, kedy sa to "samo" podari.

Co by sa stalo potom? No - nepodarilo by sa to. Alebo si myslite, ze ak by mi to uz raz nejaka bosorka vyvestila, tak by sa to uz muselo stat aj keby som sedel pred telkou s balickom chipsov v ruke?
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Podla "jednej vybornej" vestice malo moju kolegynu pred 4.rokmi zrazit auto, podla druhej v 27. rokoch mala mat pravnika s modrymi ocami a 2 deti. Nestalo sa ani jedno, ani druhe. Presne tak ako predchvilou pisal misomiso - clovek sa naprogramuje podla osnov nejakeho blbca a tak si zbytocne do..... zivot, a ten pravy pretecie pomedzi prsty...
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

Priznám sa, že aj ja som bola párkrát u kartárky, dosť ma to zaujímalo. Bolo neuveriteľné, čo všetko o mne v kartách vyčítala, hlavne z minulosti. Ale čo sa týka budúcnosti, neviem... Po čase som nadobudla názor, že budúcnosť nemáme celkom presne nalinajkovanú. Možno skôr také životné križovatky, ale na tých máme možnosť rozhodnúť sa, akým smerom sa uberieme. A nech to už dopadne akokoľvek, o tom je život, o výhrach aj prehrách. Občas sa sekneme, ale aj to je skúsenosť, ktorá nás posunie niekde ďalej.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ak Vás zaujímajú veštice a liečitelia, na www. vedomie.sk je zoznam liečiteľov a veštcov. Nájdete ich tam z každého kraja.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Keby som sa držala veštice po rozchode s bývalým,tak neviem kde by som dnes bola.Podľa nej som mala doliezať a sokyňu(akože bývalú naj kamarátku nakopať do riti).Našťastie som to nespravila a teraz mám to,čo som chcela.Krásne,zdravé dieťa,manžela,vlastný byt a som spokojná.Takže sú veci,do ktorých sa neoplatí rýpať.Zbytočne niekedy ovplyvňujú.
0 0
zita7 zita7

zita7 je offline (nepripojený) zita7

Chcela by som sa vrátiť k téme veštice. Sahara 80 prosím ťa nemohla by si sa mi ozvať, rada by som sa nakontaktovala s pani Majkou. Ďakujem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zita7 pozri si aj stránku www.nautik.sk . Tam sú tie veštice, ktoré vystupujú v priamom prenose v TV Nautik. Tá pani Tereza veští len podľa hlasu, je to zaujímavé. Môžeš si to vypočuť aj cez internet.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
wagner Pozri príspevok
Zita7 pozri si aj stránku www.nautik.sk . Tam sú tie veštice, ktoré vystupujú v priamom prenose v TV Nautik. Tá pani Tereza veští len podľa hlasu, je to zaujímavé. Môžeš si to vypočuť aj cez internet.
A za koľko?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Len za to, čo zaplatíš za telefón. Cena je 36 Sk/min. Tá istá cena platí aj z MT - aspoň Orange tak účtuje. Zisťovala som to, ale som nevolala. Najprv vypočuj,potom hodnoť.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
nenic si zivot, never vestcom, nechci vediet svoju buducnost, zver ju Bohu a jemu ver.
0 0
zita7 zita7

zita7 je offline (nepripojený) zita7

Sahara80- Lydka ďakujem ti za tvoju odpoveď. Musím ju napísať takto, lebo ešte nemám povolené posielať späť správu. Ozvem sa ako som dopadla. Ďakujem Zita
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

Ahoj Zita,

tak presne tento pocit som mala aj ja. Uz 3 krat. Vestica zmapovala bravurne moju minulost aj pritomnost - veci, o ktorych som uvazovala, ale nikomu som ich nepovedala. Bolo to uzasne. Ale o buducnosti nic konkretne. Preto si aj ja myslim, ze ide o nejake napojenie sa na nase informacne pole. My (bez tohto talentu) sme z toho potom uneseni a ani si neuvedomime, ze sme sa nic nedozvedeli. Alebo som mozno nemala stastie na tych dobrych vestcov.

Ale v podstate ma Tiny pravdu. Nicime si zivot, lebo to, co nam niekto povie (a casto to nie su dobre veci), moze v nasom podvedomi zarezonovat zak silno, ze si to v nom cele roky nosime a podvedome robime veci, ktorymi sa k tomu naozaj dopracujeme. Cize manipulacia.

Prajem Ti vela sil a zdaru na vsetkych frontoch.
0 0
romikhk romikhk

romikhk je offline (nepripojený) romikhk

Tak ja by som rád šiel k nejakej veštici neviete niekto kontakt na vešticu ale z Prievidze. Dík.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keď si kúpiš časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň, tak tam nájdeš aj kontakt na vešticu aj veštca z okolia Prievidze. O jednej sa tam píše a pokiaľ mám informácie, tak býva buď v Prievidzi alebo v Bojniciach. Veštec býva v Nevidzanoch. Pokiaľ chceš kartárky, tých je tu v okolí viac.
0 0
katamama katamama

katamama je offline (nepripojený) katamama

A čo Košice,dáku spol'ahlivú vešticu z KE alebo z okololia nepoznáte?
0 0
Silvato Silvato

Silvato je offline (nepripojený) Silvato

Zlatko,
ľudská zvedavosť je obrovská, ale radím Ti, hneď na to zabudni. Okrem iného sa Ti môže stať to, že sa podvedome budeš správať presne podľa toho, čo Ti veštica povie, nie je to normálne, ver mi. Orientuj sa na reálne veci, nechci si pošpiniť dušičku takýmito vecami.
Želám Ti všetko dobré.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

katamama Pozri príspevok
A čo Košice,dáku spol'ahlivú vešticu z KE alebo z okololia nepoznáte?
Katamama, vo svojej čarovnej guli vidím, že na tomto fóre si nováčikom, ale čím viac budeš Poradu navštevovať, tým viac budeš na nej závislá...Dopadneš tak, ako väčšina jej členov a nebudeš sa jej môcť zbaviť, pretože nebudeš chcieť. Predpovedám Ti, že s akýmkoľvek problémom prídeš na tieto stránky, vždy sa nájde nejaká dobrá duša, čo Ti tu pomôže. Ďalej v čarovnej guli vidím, že máš veriť v seba samú a nedovoliť zlým silám, aby sa Ťa zmocnili. Zdravou stravou a pozitívnym myslením v kruhu dobrých ľudí máš šancu kľudne a pekne prežiť svoj jedinečný život.


Veštica Danushka z KE
Naposledy upravil danushka : 04.02.08 at 19:30
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

rada Pozri príspevok
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
A nemyslis si, ze keby jej to povedal niekto iny, vysledok by mohol byt presne ten isty? Ved vsetko je o jej snazeni, nie o tom, ze z nej vestica urobila sudkynu.. kazdy jeden z nas by mohol byt dalej, keby sa viac snazil, kazdy jeden.. takze si myslim, ze ta vestica jej povedala nieco, cim nic nemohla pokazit..
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

wagner Pozri príspevok
Len za to, čo zaplatíš za telefón. Cena je 36 Sk/min. Tá istá cena platí aj z MT - aspoň Orange tak účtuje. Zisťovala som to, ale som nevolala. Najprv vypočuj,potom hodnoť.
Na toto by som povedala asi tolko - ta zena asi neozaj ma nejake schopnosti (ak nie si prinuteny prezradit svoj problem pred tym, nez ides do vysielania), ale skus tam zavolat.. ja som to raz sledovala s maminou a hovorim jej - ja to skusim, je sranda, ak niekto podla hlasu vie, kto si. Volal som asi 8x. Vzdy mi povedali, ze ma prepajaju do studia. Ticho... a potom mi s lutostou oznamili, ze prepojenie sa nepodarilo, hoci nikto nebola na linke. Vysledok? Lahsia o 900,- Sk a vedomost, ze ak aj ta zena ma schopnosti, tu ide o marketing, nie o nas osud..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať