Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
kkkatka kkkatka

kkkatka je offline (nepripojený) kkkatka

kklaudia a môžeš mi prosím napísať, kde sa tá veštkyňa nachádza? Je tu niekto, kto mi môže dať kontakt na veštkyňu v Prievidzi?
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

kkkatka Pozri príspevok
kklaudia a môžeš mi prosím napísať, kde sa tá veštkyňa nachádza? Je tu niekto, kto mi môže dať kontakt na veštkyňu v Prievidzi?
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Bastian Pozri príspevok
Čítal som jednu knižku, kde autor (plastický chirurg) opisoval svoje zážitky. Písal, že väčšina ľudí po operácii príde za ním ako nový človek. Jednoducho sa cítia a majú za iného človeka po vydarenej operácii. Vraj, nielenže inak vyzerajú, ale zrazu aj inak hovoria, chodia a pôsobia naozaj ako vymenení.
Ale že mal aj také prípady, keď sa všetko vydarilo, ale napriek tomu ten človek lamentoval pred zrkadlom že „Ten môj nos je otrasný, vyzerám ako strašidlo, je to možno ešte aj horšie...“ a on to nechápal. Až neskôr pochopil, že je to o vnútornom obraze vlastného ja.
Každý z nás si zo sebou nosí obraz svojho ja. Ten obraz sa podvedome vytvára našimi skúsenosťami, úspechmi, neúspechmi a tým ako sa k nám chovajú druhý ľudia. Človek sa cíti a a aj jedná ako človek za akého sa považuje.

Na záver len toľko, že je nemožné myslieť pozitívne, keď má niekto negatívnu predstavu o sebe.
Bastian, to je asi aj môj prípad a ako to mám odstrániť?
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

ludo_centrum Pozri príspevok
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím
A vieš to robiť aj na diaľku ?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ludo_centrum Pozri príspevok
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...
To myslíš vážne, že čítanie z kariet nazývaš osobnou psychoanalýzou?! Nie že by som sa hoci i v jednom odbore (veštenie, či psychológia) nejako vyznala, ale myslím, že sú to dosť odlišné veci.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Gabi03 Pozri príspevok
To myslíš vážne, že čítanie z kariet nazývaš osobnou psychoanalýzou?! Nie že by som sa hoci i v jednom odbore (veštenie, či psychológia) nejako vyznala, ale myslím, že sú to dosť odlišné veci.
Nebudem to tu rozoberat, lebo máš zjavne buď žiadne, alebo malé znalosti toho, o čom sú napríklad Tarotové karty.
Áno, psychoanalýza je celkom dobrý výraz, nie však úplne výstižný. Ale cez karty sa dá vyčítať dosť z vnútorného života človeka. Pokiaľ týmto veciam neveríš, tak nekritizuj, neohováraj atď... Lebo keď kritizuješ, ohováraš atď.. dávaš vlastne najavo tvoj záujem o danú vec.
Aj nenávisť je forma lásky.
Ako je to možné? Jednoduchá odpoveď na krásnom príklade.
Aj teplomer má stupnicu s mínusovými hodnotami a plusovými hodnotami. Aj keď mrzne, tak povieme "TEPLOTA" je mínus X stupňov. A pritom sme použili slovo TEPLOTA aj keď sa jedná o MÍNUSOVÚ hodnotu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ludo_centrum Pozri príspevok
Nebudem to tu rozoberat, lebo máš zjavne buď žiadne, alebo malé znalosti toho, o čom sú napríklad Tarotové karty.
Áno, psychoanalýza je celkom dobrý výraz, nie však úplne výstižný. Ale cez karty sa dá vyčítať dosť z vnútorného života človeka. Pokiaľ týmto veciam neveríš, tak nekritizuj, neohováraj atď... Lebo keď kritizuješ, ohováraš atď.. dávaš vlastne najavo tvoj záujem o danú vec.
Máš pravdu, nemám takmer žiadne znalosti z oblasti tarotových kariet. Mne stačilo k predošlému príspevku doplniť iba výraz, že psychoanalýza nie je výstižný názov. Ďakujem.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Janinkaaa Pozri príspevok
A vieš to robiť aj na diaľku ?
áno, ale myslím, že ten prvý kontakt je veľmi dôležitý, ale dá sa vykladať aj na diaľku.
Pri liečení je lepšia osobná účasť vždy. Ale záleží od diagnózy atď... Nebudem to tu rozoberať. Ďakujem za pochopenie. Píš súkromnú správu prosím.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

ludo_centrum Pozri príspevok
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím
Ja som sa už stretla aj s výrazom regresná diagnostika.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Simonab Pozri príspevok
Ja som sa už stretla aj s výrazom regresná diagnostika.
To je o niečom inom
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

NEVERIM, PO CASE SI CLOVEK VSETKO VSUGERUJE A ZACNE SA PRISPOSOBOVAT TOM CO BOLO TAKZVANE VYVESTENE
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

BKJURAJ Pozri príspevok
NEVERIM, PO CASE SI CLOVEK VSETKO VSUGERUJE A ZACNE SA PRISPOSOBOVAT TOM CO BOLO TAKZVANE VYVESTENE
Áno, máš pravdu, že neveríš. Ani ti neodporúčam aby si sa tým zapodieval. Zbytočne by si len odhalil svet nepoznaných možností a odpovedí. Mohlo by ťa to priviesť do zúfalstva nad sebou samým ak by si príliš rýchlo vhupol do takýchto spôsobov hľadania odpovedí. Mne osobne to trvalo viac než 10 rokov, keď z absolútneho materialistu, zaujatého len majetkami, pravidlami atď... som sa stretol reálne s takým človekom, ktorý mi nenásilne predviedol čo to je takýto svet. Bolo to ťažké uvedomiť si niekoľko skutočností, ktoré som vnímal úplne inak.
No a dnes používam Tarotové karty a vidím veci trochu inak.

Takže sa rozhodne nepúšťaj touto cestou, pretože je ťažké si priznať, že to, čo je dnes pravda, tak zajtra sa môže ukázať ako absolútna lož.
Stráň sa preto VEŠTCOV, VEŠTKÝŇ atď...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Sorry chcela som povedať progresná ( progres-vývoj). Regres je návrat do minulosti.
0 0
R.evita R.evita

R.evita je offline (nepripojený) R.evita

bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac
Dobré ránko,

nechcem otvárať novú tému a prezerala som si túto vašu - a chcela by som sa opýtať či mi niekto nevie niečo povedať o veštení - lebo dnes ráno ma zobudili skutočné príbehy na jojke - a tak som zvedavá - mám vela problémov s ktorými si neviem radu a tak by som chcela vedieť či nevie mi nejaká veškyňa trošku napovedať akou cestou ísť? alebo je to strata času????
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

R.evita Pozri príspevok
Dobré ránko,

nechcem otvárať novú tému a prezerala som si túto vašu - a chcela by som sa opýtať či mi niekto nevie niečo povedať o veštení - lebo dnes ráno ma zobudili skutočné príbehy na jojke - a tak som zvedavá - mám vela problémov s ktorými si neviem radu a tak by som chcela vedieť či nevie mi nejaká veškyňa trošku napovedať akou cestou ísť? alebo je to strata času????
Ak potrebuješ, aby si si utriedila myšlienky, získala odstup,viac sebapoznania, trochu pocitu, že vidíš aj za roh, skús. Ale ak to budeš brať ako prísny návod do budúcnosti, tak sa vešticiam oblúkom vyhni.
Poriadne nadsadím príklad : ak ti veštica povie, že si máš dávať pozor na elektrinu, tak si do vane neber fén, alebo si zavolaj odborníka na revíziu elektroinštalácie. Ale ak ti povie, že do týždňa vyhráš peknú sumu, nedávaj v práci výpoveď. Poprezeraj internetové stránky, či ťa neosloví niečo z nich - numerológia, snáre.
Veľmi zaujímavá je aj dispozičná prognostika.
0 0
R.evita R.evita

R.evita je offline (nepripojený) R.evita

bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac
No to som už pozerala a čítala - a všade mi vychádza aký úžastný ja budem mať život - len stále mám v sebe nejasno - čo chcem a tak - a stále mám pocit smútku a stiesnenia. Preto by som chcela len tak vedieť co by mi povedala? a neviete - nieje nejaká taká na nete čo by vedela mi poradiť - alebo nejaká v Košiciach a okolí,???
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

R.evita Pozri príspevok
No to som už pozerala a čítala - a všade mi vychádza aký úžastný ja budem mať život - len stále mám v sebe nejasno - čo chcem a tak - a stále mám pocit smútku a stiesnenia. Preto by som chcela len tak vedieť co by mi povedala? a neviete - nieje nejaká taká na nete čo by vedela mi poradiť - alebo nejaká v Košiciach a okolí,???
Budeš mať úžasný život ak ty sama budeš chcieť. Prečítaj si dáku motivačnú literatúru nap. Hayovú. Ak budeš stále myslieť na to že máš pocit smútku, prípadne strach pred rôznymi činnosťami, či strach z pocitu byť šťastná tak to tak bude, ako si myslíš. Je to všetko v tebe.
Naposledy upravil Simonab : 18.04.08 at 10:41
0 0
maca10 maca10

maca10 je offline (nepripojený) maca10

ahoj..chcela by som kontakt na pani Maju..
0 0
maca10 maca10

maca10 je offline (nepripojený) maca10

Prosím Vás chcela by som aj ja kontak na pani Maju a tiež by som chcela vediet odkial je, kolľko to stojí a tak..mam vážny záujem, lebo mám problem a neviem ako sa mám rozhodnuť. Veľmi pekne prosím..ĎAKUJEM
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať