Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

bonita Pozri príspevok
Pre Alu: ja som robila astrologiu, tiez neviem preco, ale sedi, ale tak ako aj numerologia nesedi na 100 % a dokonca na velmi malo ludi vobec. Myslim, ze k jasnovidke sa nejde nikto spytat ako ma schudnut. Ani ju kazdy samozrejme nepotrebuje. Ale ak sa niekto ocitne na krizovatke a nevie sa rozhodnut ako dalej, tak navstivit jasnovidku a poradit sa, usteri cloveku vela zbytocnej enrgie inym smerom. Napr. ja ked chcem ist s detmi na dovolenku do Bulharska v lete, musela by som si uz teraz rezervovat listky na vlak a mala by som pevny termin prichodu aj odchode. Preto chcem ist autom, a ked mi povedala, ze sa mi este do leta podari vziat auto na lizing, tak sa netrapim ziadnou rezervaciou. Ani numerka, ani astrologia nesedia tak presne a nepovedia tolko ako jasnovidka. Vyznam sa aj v numerologii.
Ak ches auto na leasing, odporucam kontaktovat leasingovu spolocnost alebo priamo kazdeho predajcu vozidiel.
0 0
Anna1974 Anna1974

Anna1974 je offline (nepripojený) Anna1974

Nehladajte ani veštcov, ani planetárov, nevystavujte sa okultizmu. Je to velmi nebezpečné....
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Dobrá veštica neublíži. Ja som bola jeden krát,sestra bola smrteľne chorá, kedže žila mimo SR ,chcela som vedieť,či sa jej stav zlepší. Na počudovanie jej výklad z kariet / robila mi aj na deti / sedel na 100 %. O sestre mi nepovedal,že zomrie,len to zaobalila. Po jej smrti som nad tým uvažovala ako je možné takto všetko vyložiť. Odvtedy som nebola u žiadnej,ale bolo to zaujímavé a možno raz ...
0 0
Anulique Anulique

Anulique je offline (nepripojený) Anulique

Prosim Vás vie mi niekto poradit dobrú vešticu v Ba??dakujeeeeeem moc
0 0
Suee Suee

Suee je offline (nepripojený) Suee

Ahojte, viaceri my pisete ci sa mi podarilo zohnat kontakt na vesticu Majku, nepodarilo. Ale ja to uz ani nechcem vediet, medzi tym som zistila ake to je velmi nebezpecne navsetvovat takeho osoby, rada by som aj vas upozornila ze je to kontakt z magiou a akakolvek magia ma vedlajsie ucinky,zle vyvava zlo - ci ste uz veriaci alebo neveriaci.
Par postrehov, dost som sa tym zaoberala:

1) tieto osoby vyvolavaju chtiac nechitac zavislost (zacnete sa spoliehat na to co vam povedia a prestanete si verit)
2) povedia aj pravdu, ale aj klam, ktory zavadza (jednak nie vzda spravna interpretuju, dalej ak 90% je pravda a vy uverite aj tym zvysnym 10%, co moze byt osudnym)
3) pozor na zdravotne problemy!!! (psychika sa zakonite premieta do chorob)

Verte mi, najlepsia je komunikacia, priatelmi,znamymi, urcite vam radi pomozu a bezplatne A kludne sa mozete obrati aj na mna, prajem krasny den papa
0 0
cislo17 cislo17

cislo17 je offline (nepripojený) cislo17

zuhl Pozri príspevok
Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
Ahoj prosim posles mi to cisielko na Ginu vesticu ,teda ked ho este mas dik mail : cislo17@azet.sk pa pekny den
0 0
KatkaNN KatkaNN

KatkaNN je offline (nepripojený) KatkaNN

zdravim
prosim Vas pisali ste tu o nejakej jasnovidke Maji,kt. sa vam presne trafila do osudu, mohli by ste mi dat na nu kontakt

velmi pekne dakujem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kúp si časopis Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň, tam máš kontaktov dosť. Redakcia umožňuje stretnutie s týmito ľuďmi tak, že zavoláš do redakcie a tam Ti zabezpečia stretnutie s ktorou chceš. Ja som to nevyskúšala, ale časopisy si kupujem. Je to zaujímavé čítanie, len niekedy musíš vedieť čítať aj medzi riadkami.
0 0
jan555 jan555

jan555 je offline (nepripojený) jan555

Prosím administrátora systému,
aby láskave vymazal telefónne číslo na pani MAJU
nakoľko bolo uvedené bez jej súhlasu

a neželá si to

z príspevku:

Bonita z 15-02-06, 12:52 PM ... veštenie

Veľmi pekne
Ďakujeme za vymazanie

S pozdravom
J
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Na porade je 451.700 príspevkov v túto chvíľu....admin iste nečíta každý...ak chceš na niečo nepríslušné upozorniť, urob to v konkrétnom príspevku cez "nahlás"
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
kontakt na pani maju som vymazala sama, keby som bola vedela, ze je to take jednoduche, spravila som to davno. Mimochodom, myslim, ze kazda vestica, ktora zije z vestenia, by mala uvitat, ze ma klientov a reklamu zdarma.
Mimoto som si odvtedy poopravila svoj nazor.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

ja si zas myslím, že dobrá veštica a jasnovidka vôbec nepotrebuje žiadnu reklamu nikde v médiách, tak ako to bolo aj v minulosti, keď neexistovali žiadne médiá.Má vlastnú klientelu a ľudia sa k nej neustále vracajú tak ako niekoľko rokov aj ja sama a taktiež veľa mojich známych. Sú samozrejme aj ľudia, ktorí si myslia, že ak sa okamžite nesplnia dané predpovede, tak je to o ničom. Tí by si ale podľa mňa vôbec nemali dávať veštiť.
0 0
zenskazmarsu zenskazmarsu

zenskazmarsu je offline (nepripojený) zenskazmarsu

zuhl Pozri príspevok
Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
prajem pekný den, zaujal ma Vás príspevok, že by ste vyskúšali vešticu Ginu, rada by som ju vyskúšala aj ja, som momentálne v zaujímavej situácii a chcela by som vedieť, ako to vidí veštica, ak by to bolo možné kontakt na ňu by ma veľmi potešil
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Kontakt na Ginu môžem dať, ale ju nedoporučujem. Vyskúšala som ju a zo všetkých 13.tich u ktorých som bola je najhoršia a najdrahšia. Presne ako píše Sahara, dobrá veštkyna nepotrebuje reklamy a Gina má reklám neúrekom.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozri si časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň. Tam máš veštice na výber a keď zavoláš do redakcie, tak Ti s nimi sprostredkujú stretnutie. Za pokus to stojí.
0 0
zenskazmarsu zenskazmarsu

zenskazmarsu je offline (nepripojený) zenskazmarsu

tak tie časopisy určite vyhľadám, ďakujem veľmi pekne, ani som netušila, že niečo také existuje. Aj ja súhlasím so Saharou, ale na druhej strane je tiež pravda, že kontakt na dobrú vešticu sa zháňa dosť ťažko ak niekto v našom blízkom okolí nemá skúsenosti s vešticou a nedokáže odporučiť
0 0
Koby Koby

Koby je offline (nepripojený) Koby

Ak ta nieco suzuje, tak sa niekomu zdover, mozno pomoze.Pokial si neni uplne na dne,tak vesticu neodporucam,lebo ako tu uz bolo spomenute, nemusi to dopadnut dobre.
Vela stastia
0 0
mrmp mrmp

mrmp je offline (nepripojený) mrmp

ahoj, prosim ta mohla by si mi poslat kontakt na pani paulovicovu z trnavy a ginu ak mas?velmi pekne ti vopred dakujem. pripadne mi napis ake mas s nimi skusenosti.
0 0
mrmp mrmp

mrmp je offline (nepripojený) mrmp

Mozem niekoho poprosit o kontakt na pani Paulovicovu z Trnavy, ktora vesti? vopred velmi pekne dakujem. pekny den
0 0
yaro yaro

yaro je offline (nepripojený) yaro

pohlad z inej strany: exorcisti maju prakticke skusenosti s tym ze u vacsiny ludi posadnutych diablom bola navsteva u vestici prave tym starterom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať