Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Potesilo z jedneho komentara :
--------
Reportér: Myslíte si, že vláda bude pokračovať?
Béla: Neviem, ešte sme nesedeli...

Možno bude problém práve v tom.
Že ešte nesedeli...
--------
11 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

9 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
.
Danove.jpg  
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...

Ak ilegálne prekročíš severokórejské hranice, dostaneš 12 rokov nútených prác.
Ak prekročíš ilegálne iránske hranice, skončíš bez časového obmedzenia vo väzení.
Ak prejdeš ilegálne afgánske hranice, budeš zastrelený.
Ak prejdeš ilegálne hranice Saudskej Arábie, budeš väznený niekoľko rokov.
Ak prekročíš ilegálne čínske hranice, pravdepodobne nebude o tebe nikdy viac nikto počuť.
Ak prejdeš ilegálne hranice Venezuely, budeš považovaný za špióna a tvoj osud bude otázny.
Ak prejdeš kubánske hranice ilegálne, skončíš tiež vo väzení.
Ak však zavítaš ilegálne do Nemecka, Rakúska alebo Švajčiarska, dostaneš:
-> kartu sociálnej poisťovne
-> mobilný telefón bez faktúry
-> platený nájom
-> bezplatnú zdravotnú starostlivosť
-> peniaze bez potreby dôkazov na aký účel
-> bezplatné jazykové kurzy
-> voľné lístky na autobusovú alebo železničnú prepravu
-> detské príplatky
-> bezplatných právnych zástupcov na obranu proti vykázaniu z krajiny
-> žiadne povinnosti, ale zato viac práv ako majú domáci

Nezbláznili sme sa?
11892148_844600482255409_87514746197443066_n.jpg  
9 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
vždy poteší ked si niekto kopne do výsluhových dochodcov....sranda....že brať si ako príklad cudzinu...je vždy o tom...že čo sa ako a komu hodí.....aj iné štáty majú výsl.dochodky ..
a potom....kto by nevyužil keby mal možnosť.....a každý mal možnosť vstúpiť....- podpísať
páči sa mi ako tu všetci riadne a v plnej skutočnej výške...platia dane
lui, misoft, ja som nekopal do vysluhovych dochodcov. Ak som sa vas nejak dotkol, tak prepacte.
Ja som ale reagoval som a len a len na buchaca, lebo mi nejak pohar tupych jednoduchych zavistlivych reci, invektiv a nadavok pretiekol.
9 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Letí vláda na výjazdové zasadnutie do Košíc a niekde nad Tatrami
lietadlo dostane poruchu a spadne. Za dva dni nájde trosky lesník a
všetkých pochová. Neskôr pri vyšetrovaní nehody sa pýta vyšetrovateľ
lesníka:

-"A to boli naozaj všetci mŕtvi?!"

-"Určite áno, to viem na isto. Fico síce hovoril, že on nie je, ale poznáte ho klamára zasraného..."
7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mária27
.
88869_import-skola-vyucovanie-ziak-ziaci-skolak-skolaci-hlasenie-prvak-skola-vyucovanie-ziak-zia.jpg  
7 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ty si chorý,alebo čo.Je to trestné prečítať všetko a spraviť si vlastný názor?Ved sa to robilo celý socík,môžem ja za to,že sme sa k tomu museli vrátiť?Toto je to čo Vaša generácia nevie.Pochopiť,že nie všetko čím Vás krmia je to pravé pre Vás ,dať si odstup,vypočuť si názory a spraviť si z toho VLASTNY názor,ktorý je takmer vždy v strede..Presne túto stádovitosť využívajú a potom kľudne zvolíme mediálny produkt o ktorom vlastne nič nevieme/aj Ukrajinci/ lebo chceme byť in a trendy a stádovití.
A pozri si hlavne reakcie nosných médií.Hanba na 100 rokov.
7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VEDA: Slovensko je opäť nominované na Nobelovu cenu, tentokrát za ekonómiu.

Získa ju dvojica expertov Ing.Juraj Široký, ŠtB. a Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. za finančnú operáciu výroby peňazí, kedy krachujúca firma inkasuje od štátu vratky DPH za faktúry, ktoré nezaplatila a dodávatelia platia DPH z faktúr, ktoré im neboli zaplatené.

Táto, dnes už svetoznáma operácia dostala priliehavé meno KUZLO, čo znamená KurvyZlodejské.


Držíme im palce!
7 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Manzelka pred chvilou /ekonomka-mzdarka/ precitala co tu pisem. Jej reakcia bola, ze ci mi sibe, ci sa nehanbim, ze som ako moja babka v 75-rokoch, ktora sa u nas stale a kazde slovo snazila vyvracat 85-rocnej kamaratke s alzheimerom v konecnom stadiu, kedy sa casovo preniesla do svojej mladosti a rozpravala ze s mamou boli na morave a tak /v tom case uz bola jej matka zomreta asi 35 rokov...
Jar, ja uz ti nic nevyvraciam, so vsetkym suhladim, Boh s Tebou.
Zbohom, rad som ta spoznal.
Ze pozdravujeme pani manzelku. A nech ta uz lepsie strazi a castejsie kontroluje.
6 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aj po vyše 20 r. manželstve stále milujem manželku.
dve krásne a skvelé deti..
dobrí kamaráti ....
pekný nový dom.....

pes ma konečne počúva na slovo...

v pracovnom živote som si to síce svojou ...ehm,... no bolo aj lepšie...ale aspon mám výzvu a ciel...

stačí takto ?
Naposledy upravil bjuty smis : 21.01.16 at 19:20
6 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
lui, misoft, ja som nekopal do vysluhovych dochodcov. Ak som sa vas nejak dotkol, tak prepacte.
Ja som ale reagoval som a len a len na buchaca, lebo mi nejak pohar tupych jednoduchych zavistlivych reci, invektiv a nadavok pretiekol.
Nuž - smola, pretože to, čo si napísal buchačovi, napísal si aj o ostatných výsluhových dôchodcoch - tým pádom si to neadresoval len jednej osobe, ale všetkým!

A práve si sa zaradil medzi členov Porady, ktorým budem oponovať a aj tak hodnotiť.
nuz tak oponuj a hodnot, ked musis. Ja uz k tomu nedodam nic viac.
7 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

už vám z tých mínusiek úplne drblo....
6 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nevyvija sa to tu dobre na tom nasom Slovensku. Niekomu zacalo vadit, ze tu makame a zaciname sa mat dobre. Bohuzial pan Kuciak si to odniesol ako prva obet. Velmi by som si zelal, aby nenasledovali dalsie. Aby som vas tu neuvadzal do omylu: Nikdy som nevolil SMER a ani som ich volit neplanoval. Ale to, co sa tu teraz deje je velmi zvlastne a dovolim si tvrdit, ze zvratene a desive. Odporucam mat oci otvorene a nepodilehat prvoplanovym uvaham.
Naposledy upravil misomiso : 05.03.18 at 21:27
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
nie...ty si sem capol tvoj trebišov ) to má byť ako čo ??
ked chceš niečo k tým pozemkom, tak tu máš zdôvodnenie súdu :

„Dôvod, prečo súd takto rozhodol, je, že čo sa týka skutkových zistení, je absolútne zrejmé a nespochybniteľné, že pán doktor Franc nadobudol tieto pozemky od svojho otca na základe darovacej zmluvy. On aj jeho otec sa správali k týmto pozemkom ako vlastník, pretože ich dali aj do nájmu, a nemožno teda konštatovať, že šlo o nedbalého vlastníka,“ zdôvodnil rozhodnutie sudca Miroslav Radačovský.

Povedal tiež, že bral do úvahy, že Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal.

ale ty veríš ficovmu šialenstvu........
alebo aj sudca kotleta radačovský je s kiskom ???
Verím matke vlastníka pozemkov.Kiska povedal,že ich nepozná a ona ho v podstate usvedčila že k nim chodil a pozná sa s jej synom,čo naveľa Kiska priznal.Presne táto skutočnosť ho u mňa diskvalifikovala.
6 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Eurovolby...vraj, aby sme nezabudli
IMG_20190423_112242.jpg  
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Viem čo som napísala,neboj sa.Skôr sa ty obzri okolo seba.Tie decká s vymytými mozgami len nahodiť do nákladákov s lopatami a postavia trať mládeže :-).Usmev cez slzy.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať