Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
halúzka Pozri príspevok
Rada som Vás milí poraďaci opäť stretla a Robkove koláče mi veľmi chutili a malý darček od Zdenky, ma veľmi prijemne potešil, ale Mirkova kritika v príspevku 1132, ma prekvapila.
Ďakujem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

erzet Pozri príspevok
mám dať fotky, okrem tých na tých ktorých je účtovník 007, niekde na mail? na FB, alebo poradu.sk?
niéééé ................................... /mail som ti poslala/
Naposledy upravil Halli : 02.12.10 at 18:10
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

halúzka Pozri príspevok
Rada som Vás milí poraďaci opäť stretla a Robkove koláče mi veľmi chutili a malý darček od Zdenky, ma veľmi prijemne potešil, ale Mirkova kritika v príspevku 1132, ma prekvapila.
Vôbec sa netráp Mirkovou kritikou, lebo keď ho spoznáš lepšie a prečítaš si jeho blogy , pochopíš ako to myslel
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Takže jediné čo stojí za uverejnenie je to čo prikladám, také prekvapko nám urobil Erzet a poviem Vám, že to bolo super mňam. A ešte jednu radosť musím dať najavo, že aj keď som tam nebola dlho, ale po dllllhom čase som sa stretla s naším Endrju
no a teraz tá mňamka... šľahačka sa už síce roztápala, ale to sme zabudli, že to treba zvečniť a rozobrali sme si to. Orechy v tom nemali chybu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať