Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

https://www.aktuality.sk/clanok/4202...campaign=cross

Chce se mi zvracet.....
4 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takto?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

https://www.prezident.sk/article/kis...ch-chovatelov/

Kiska vetoval protimnožiteľský zákon: Postihol by slušných chovateľov
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nečítala som to celé, ale množiteľom nikto nedokáže, že dochovávajú šteniatka iba pre svoju potrebu a radosť a radosť aj iných, ktorým ich darujú. Ako sa im to bude dokazovať? Pokiaľ tu bude takáto nezaslúžená životná úroveň, ľudia si na kompenzáciu nájdu vždy vhodný spôsob, ako prežiť.
Alebo bude štát radšej "živiť" armádu donášačov ako kedysi?
Cielená osveta by bola užitočnejšia. Inak nás raz počet psov dobehne a budeme sa báť chodiť po uliciach.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
https://www.prezident.sk/article/kis...ch-chovatelov/

Kiska vetoval protimnožiteľský zákon: Postihol by slušných chovateľov
Kiska je Kiska....ten toho navetoval a ešte aj niečo stihne...ale to je vedľajšie ("vedľajšie").

Chovateľ a chovateľ je síce rozdiel, no nie vždy môžeme obe skupiny šmariť do jedného vreca.

K tejto vete ... " Schválený zákon sa totiž negatívne dotkne veľkej skupiny poctivých chovateľov psov, ktorí pri predaji čo i len jedného šteňaťa zo svojho chovu budú povinní si založiť živnosť."...je snáď dobre podotknúť, že niečo podobné už zaviedli v Poľsku.
No keďže človek (Poliak zvlášť ) je tvor výmyselník, tak sa vždy zo situácie dokáže vyvliecť.
Návod, ktorý funguje, nedávam...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Návod je jednoduchý. Chovateľ zájde na trh do Targu a predá všetky šteniatka pekne cash bez dokladu.
Keď tam chodíme na dušičky na trh /z firmy/ vždy to tam vidím. O prasatách, kurách, sliepkach, zajacoch ani nehovorím...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Nečítala som to celé, ale množiteľom nikto nedokáže, že dochovávajú šteniatka iba pre svoju potrebu a radosť a radosť aj iných, ktorým ich darujú. Ako sa im to bude dokazovať? Pokiaľ tu bude takáto nezaslúžená životná úroveň, ľudia si na kompenzáciu nájdu vždy vhodný spôsob, ako prežiť.
Alebo bude štát radšej "živiť" armádu donášačov ako kedysi?
Cielená osveta by bola užitočnejšia. Inak nás raz počet psov dobehne a budeme sa báť chodiť po uliciach.

Snazila som sa robit osvetu len na tejto stranke. Snad vies, ako som dopadla....To je uz zakorenene v hlavach ludi, desatrocia pod komunistickym vykladom o PP psoch. Ved tu boli aj vystavy zakazane.

Kde nie je dopyt, straca ponuka vyznam.
Ak by ludia nekupovali psov z mnoziarni / kazda bPP produkcia je mnozenie bez registracie/, tak by pocet vrhov bol limitovany.

Zakon nie je dotiahnuty , to je fakt. Skoda, mohol byt velmi prospesny.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Návod je jednoduchý. Chovateľ zájde na trh do Targu a predá všetky šteniatka pekne cash bez dokladu.
Keď tam chodíme na dušičky na trh /z firmy/ vždy to tam vidím. O prasatách, kurách, sliepkach, zajacoch ani nehovorím...

Chovatel iste na trhu v Polsku svoje odchovy nepredava, len mnozitel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Návod je jednoduchý. Chovateľ zájde na trh do Targu a predá všetky šteniatka pekne cash bez dokladu.
Keď tam chodíme na dušičky na trh /z firmy/ vždy to tam vidím. O prasatách, kurách, sliepkach, zajacoch ani nehovorím...
Domáci hyd medzi psov nepočítaj, to je iná kapusta.
Aj na Slovensku máš pravidelné - výmenno/predajné burzy zvieractva.

Tie psy sú iné hrátky. Poniektoré videá z prostredia odhalených množiteľov sú fakt otrasné.
Ale ako vravím, nedá sa do tejto skupiny zaradiť všetkých majiteľov psov.
Veď ak si majiteľ fenky na ňu nedá pozor, zabehne niekde na zálety a už je problém. Čo s tými mladými ? Nuž sa ich snaží darovať, prípadne aj predať...lebo je natoľko zodpovedný, že šteňatá nechá prejsť úvodným procesom u vetoša...a tým predajom sa mu aspoň časť nákladov vráti.
Chovateľ je chovateľ...ten pes s PP je v podstate taký istý, ako bez papierov.
Na prenesenom príklade by sa dalo povedať...že kúpim značkové tenisky v značkovom obchode za značkovú cenu.
Lenže to isté kúpim aj u šikomookého...za oveľa lacnejšie....a poslúžia rovnako.
...a po dvoch rokoch sú obe schopné do kontajnera.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S PP to je už úplne iná liga, papierovačky, prihlasovanie, schvaľovacie procesy a tak.
Bez PP je to vlastne "ako keby" orech z ulice bez dozoru. Hoci je to väčšinou rovnako čistokrvný ako s PP akurát naň z určitého dôvodu /nejaká odchýlka od predpísaného vzhľadu/ neboli vydané papiere, alebo jednoducho chovateľ nerobí oficiálny odchov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
S PP to je už úplne iná liga, papierovačky, prihlasovanie, schvaľovacie procesy a tak.
Bez PP je to vlastne "ako keby" orech z ulice bez dozoru. Hoci je to väčšinou rovnako čistokrvný ako s PP akurát naň z určitého dôvodu /nejaká odchýlka od predpísaného vzhľadu/ neboli vydané papiere, alebo jednoducho chovateľ nerobí oficiálny odchov.
čo je tá skratka PP?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
asi preukaz povodu

Korela: "Pokiaľ tu bude takáto nezaslúžená životná úroveň" - myslel som ze budes pokracovat ...ked si ludia kupuju psov, potom zradlo pre nich, veterinarne prehladky a ockovania, salony krasy, vycvikove kurzy, sutaze krasy, cestovanie na agility akcie, beru ich na dovolenky, ...

Dnes rano v rozhlase ze nejaka nova klinika/nemocnica pre zvieratka v KE, kde sa budu liecit vsetky mozne neduhy vratane onkologickych...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol - preukaz pôvodu. Máš tam časť rodokmeňa, meno psa /ale chovné meno, nie tak ako si ho pomenuješ/, je to vlastne rodný list psa.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ani som nevedel, aký som bohatý...
https://www.cas.sk/clanok/518136/zar...lavskom-kraji/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
ani som nevedel, aký som bohatý...
https://www.cas.sk/clanok/518136/zar...lavskom-kraji/
Co fajcili salviu...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Dufam ze Fico, Kazimir a Nesrovnal tomu neveria, inak cosi na nas vymyslia.
Resp. dufam ze to necitaju, vymyslia aj ked neuveria.
Resp. ak necitaju, snad nic dalsie nevymyslia.

Pred rokom bola BA na 5. ci 7. mieste, dobre sa nam dari.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Dufam ze Fico, Kazimir a Nesrovnal tomu neveria, inak cosi na nas vymyslia.
Resp. dufam ze to necitaju, vymyslia aj ked neuveria.
Resp. ak necitaju, snad nic dalsie nevymyslia.

Pred rokom bola BA na 5. ci 7. mieste, dobre sa nam dari.
Neboj sa - oni nečítajú - ale ich "poradcovia" hej. Takže aj keď nečítajú - určite niečo vymyslia....ako vždy.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi zlý zber šalvie divotvornej
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/10/1611531/VIDE...--policia-kona
Fuha....sak toto u mna v dzedzine bežny-normalny štyl jazdy.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1611531/VIDE...--policia-kona
Fuha....sak toto u mna v dzedzine bežny-normalny štyl jazdy.....
....a vieš Ty, že koľko nehôd sa tam už stalo ?
Cesta pokračuje na most pri ZTS. Dole je križovatka, kde idú teraz robiť generálku.
Sodoma - Gomora - Komora tam bude...
http://kosicednes.sk/dennik/clanky/n...avru-v-sobotu/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať